Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú küzd egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú küzd egy lányért az rendben van. Fordítva miért gáz?

Figyelt kérdés
nem zaklatásra gondolok. hanem hogy tesz valamit azért hogy megszerezze a fiút, nem csak várja hogy történjen valami

2014. dec. 3. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis honnan vetted, hogy ez gáz?
2014. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, nem tudom, hol hallottad, de hülyeség.

Az a gáz, amikor ki van kosarazva kerek-perec és tovább nyomul. De ez mindkét nemre nézve az.

2014. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert van ez a vadászösztön dolog meg a női tartás meg hasonló baromságok
2014. dec. 3. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Mégis honnan vetted, hogy fiúnak küzdeni lányért nem gáz?


A látható erőlködés mindig gáz.

2014. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért gáz, mert így alakult ki a társadalomban már vagy ezer évvel ezelőtt (nem mindenhol egyébként, vannak helyek, ahol a nő az úr és ő választja ki a pasit is, de ez ritka). Manapság már lazultak ezek a társadalmi elvárások, de nekem kb. az összes fiú ismerősöm azt mondja, hogy nem tudja izgatni a fantáziáját egy olyan lány aki rámászik és ez valahol érthető is, egy nőnek akkor van nagyobb értéke, ha meg kell szereznie a férfinak, ha mindenki megkaphatja akkor egy riherongy, ciki lesz vele kapcsolatban lenni. Természetesen női praktikákat már évszázadok óta vetnek be a nők és mindig ők döntenek, de ez nem nyíltan megy és neked sem ajánlom, hogy a mai trendeket követve rápusztulj egy pasira, tényleg nem szeretik.
2014. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Társadalom íratlan szabályai, amit a sok megfelelési kényszer, agymosott idióta megpróbál betartani. Ezért jönnek napi szinten a "gáz, ha lány létemre én kezdeményezek", meg hasonló bugyuta kérdések. Ezek az idióták nem azt nézik, hogy ők mit szeretnének, hanem hogy a társadalom mit vár el.
2014. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az olyan férfi se kívánatos, aki le nem száll rólad, és biztosan érzed már az elején, hogy sínen vagy, mindegy, mit csinálsz.
2014. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

#5: Ez így, ahogy van, hülyeség. A vadászösztön is egy nagyon ostoba általánosítás. Bennem például nincs ilyen, egyáltalán. Egyszerűen arról van szó, hogy egy olyan hölgy közeledése, aki tetszik, az vonzó, míg egy olyané, aki nem, az nem. De ez fordítva is igaz a másik nem számára, nem így van?

Ha egy nő kezdeményez és kosarat kap, talán azzal vigasztalja magát, hogy biztos az volt a baj, hogy Ő kezdett.

Nem igaz.

Feltehetőleg nem tetszett a férfinak.

Ez fordítva is előfordulhat, akkor még sem mondja senki, hogy az volt a baj, hogy a férfi kezdett.



Tessék ezt átgondolni, mert tényleg ilyen egyszerű.

2014. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, én viszont nőként sosem futnék egyetlen férfi után sem. Oké, a nő is éreztesse, hogy mit szeretne, legyen kedves, nyitott, érdeklődő, kezdésnek pl. mosolyogjon a férfire, szemezzen vele, de konkrétan az első lépést én sosem tenném meg, az a férfi dolga szerintem. Lehet régies felfogás, de én így gondolom. :D


22N

2014. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!