Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány kér itt segítséget, akkor egyből fiúk százezrei özönlik el a privátot meg a válaszmezőket, fordítva viszont ennek töredéke?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, utóbbi lenne a normális szerintem.
2014. okt. 26. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban a lányok a gondoskodóbbak, viszont a fiúk azok, akik férfiasan vadásznak, keresik a lányok társaságát, kezdeményezőek.
2014. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarunk vitatkozni, akkor ne menjünk bele, hogy mi lenne a normális. Szerintem mindkét félnek az lenne, hogy segítenének.


Engem fiúk százezrei itt sem rohamoznak, de van egy pár perverz üzenet, amit nem szívesen kapnék meg.

2014. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Pont ezért. Mert körbe vannak ugrálva. Ha le se szarná őket senki, ők is ugyan így ugranának minden kérdésre.
2014. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és az a vicc,hogy volt már rá példa,hogy engem is betalált pár férfi.Volt aki komplett 2 oldalas bemutatkozást írt és mellé még képet is linkelt.Elég szánalmas némelyik srác próbálkozása ez biztos.

Szerintem akik itt próbálnak ismerkedni,azoknak a többsége szóba se mer állni lányokkal.

2014. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerű, a sok reménytelen szűz itt próbálkozik, hátha legalább egy csöcsös képet kaphat, ha már a valóságban csak egy nő hajlandó vele beszélni, az is csak azért, mert az anyja. Amint meglátnak egy ismerkedős kérdést, amit lány ír ki, nos képzelj el halom ronda kandúrmacskát, akik közé bedobnak egy szelet lazacfilét.
2014. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: hát, amilyen priviket időnként kapok egy-egy válaszomra (kérdezni nem igazán szoktam itt), annak 90%-át nem merném életképes férfi általi vadászatnak nevezni. :D
2014. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!