Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért nem rajonganak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem rajonganak körbe a férfiak? Huszonöt alatti nő vagyok.

Figyelt kérdés

Mert itt bizony azt olvasni, hogy elég, ha valaki nem kövér és nem igénytelen, sorban állnak érte a pasik.

Az arcom nem szép, de nincs bőrhibám, tökéletes a fogsorom, hosszú hajam van, igényesen sminkelek.

Vékony vagyok, feszes, karcsú a derekam, van fenekem és kisebb közepes méretűek a melleim.

A legtöbb lányt szebbnek látom magamnál, még az igényteleneket is, de soha senki nem mondta, hogy kifejezetten taszító lennék.

Ugyan egyáltalán nem tetszem magamnak, de objektíven simán beleeshetnék a szódával elmegy kategóriába.

Akkor miért?

Társkeresőn és közösségi oldalakon nem vagyok fent, nem nagyon járok el otthonról, zárkózott vagyok. Nem tudom, ezek mennyiben befolyásoló tényezők.

(Nem kell privát, nem küldök képet.)


2017. dec. 3. 18:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem jársz el otthonról, nem vagy fent közösségi oldalakon, akkor hol álljanak sorba? Az ajtód előtt név alapján?
2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

hol rajonganálak körbe, a otthon ülsz? Adj címet, hogy mehessek. :)

Hol találkozhatom veled?

2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azért mert nem vagy emberek közt. Ha otthon gubbasztasz, akkor hogy rajonganának körbe?
2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem, mert ilyen kicsit belefáradt, kesernyés a hangulatod. Bírálod magad, ez nem jó, az nem jó, akkor más hogyan vegye benned észre a szépet?
2017. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért néha ki kell mozdulnom az utcára, járok egyetemre, bevásárolni, futni, kutyát sétáltatni (bár utóbbiakat inkább elhagyatott helyeken művelem), ha időm engedi, diákmunkát is végzek.
2017. dec. 3. 18:09
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Hogy rajonganának körbe, ha azt sem tudják, hogy létezel? Regisztrálj társkeresőre, vagy menj el szórakozni, és láss csodát...
2017. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
HA nem vagy ronda,kb 10 perc kell ahhoz,hogy egy pasi legyen az ágyadban.
2017. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
A kisujjadat sem vagy hajlandó megmozdítani, de elvárod, hogy körberajongjanak. Sok sikert a társkereséshez!
2017. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Utcán ne nagyon várd, hogy leszólítsanak, ez manapság már nem divat(max a proli, kétségbeesettebb pasik között). Tindert erősen ajánlom, párkapcsolat keresésére is, vagy járj el szórakozni.
2017. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
76%

Talán azért mert nincs önbecsülésed,és emiatt kicsinyes vagy magaddal szemben és nem is vagy megelégedve magaddal.

Ha egy kicsit optimista lennél és járnál társaságba minden megváltozna, tudom mert én is ilyen voltam ennyi idősen és azóta sokat változtam.


F/40

2017. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!