Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért nem rajonganak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem rajonganak körbe a férfiak? Huszonöt alatti nő vagyok.

Figyelt kérdés

Mert itt bizony azt olvasni, hogy elég, ha valaki nem kövér és nem igénytelen, sorban állnak érte a pasik.

Az arcom nem szép, de nincs bőrhibám, tökéletes a fogsorom, hosszú hajam van, igényesen sminkelek.

Vékony vagyok, feszes, karcsú a derekam, van fenekem és kisebb közepes méretűek a melleim.

A legtöbb lányt szebbnek látom magamnál, még az igényteleneket is, de soha senki nem mondta, hogy kifejezetten taszító lennék.

Ugyan egyáltalán nem tetszem magamnak, de objektíven simán beleeshetnék a szódával elmegy kategóriába.

Akkor miért?

Társkeresőn és közösségi oldalakon nem vagyok fent, nem nagyon járok el otthonról, zárkózott vagyok. Nem tudom, ezek mennyiben befolyásoló tényezők.

(Nem kell privát, nem küldök képet.)


2017. dec. 3. 18:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Épp most írod, hogy "nem kell privát". Ezek szerint már védekezned kell az ellen, hogy körberajongjanak. Pedig ez az oldal még csak nem is társkereső.

Akkor képzelheted társkereső oldalakon, meg szórakozóhelyeken mi van...

2017. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A legrosszabb ***** válasza:
65%
Ki se mozdul a bunkerből, viszont csodálkozik, hogy az emberek számára láthatatlan. Amikor ki is mozdul, akkor is kerüli az emberek közelségét, s visítva menekül tőlük, viszont nem érti, hogy miért nem áll a bunker ajtaja előtt jobbnál jobb férfiak tömege. Szépnek tartja magát, viszont olyan buta, mint a föld. Annyira jellemző. Egyáltalán mi a jó francot csinálsz egész nap?
2017. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ha szép lennék, szívesebben kimozdulnék...
2017. dec. 3. 18:55
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha felkérsz egy keringőre majd elutasítasz akkor ne csodálkozz, hogy nem rajonganak körbe.


Körbeírod magad, közben sajnáltatsz is egy picit majd közlöd, hogy amúgy akkor sem ismerkednél itt, ha maga Brad Pitt próbálkozna nálad. Miért? Félre ne érts, nem akarok veled ismerkedni (mert láthatóan sérült vagy és az ritkán jó ómen) de biztos lennének itt srácok akik ha rádírnak és reagálsz rá, még akármi is lehetne. Igazából a kérdésedre a válasz ott van a soraid között...

2017. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Felmész társkereső oldalakra, reggel, délben, este mással szexelhetsz. Ja, hogy te többet is szeretnél.
2017. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Gondol a környezetedben sokkal okosabbak vannak.
2017. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon mozdulsz ki, nem is vagy fent semmilyen közösségi vagy társkereső oldalon és nem ugrálnak körbe? Ez hogy lehet? :) Talán ha elmennél szórakozni, vagy valahova a barátnőiddel,akkor észrevennének. Néha elmész futni, meg ide-oda,de fogadok akkor is percek alatt végzel a dolgoddal,miközben olyan arcot vágsz, hogy ember legyen a talpán aki oda mer menni.
2017. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem rajonganak körbe, pedig csinos arcon van. Soha nem is rajongtak. Akik itt állítják férfiak, hogy a minden nőt körberajongják, azt csupán a sikertelenségük miatti keserűségből találják ki, nem azért, mert bármi fogalmuk lenne erről.
2017. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem rajonganak körbe, mert nem is tudják, hogy létezel.

Érdekes, hogy amíg eljárósabb voltam meg aktívabb a közösségi oldalon, nekem is több "udvarlóm" volt, aztán amióta hanyagolom ezeket (főleg, hogy párom van már), nem tolonganak.


Neked is nyitottnak kell lenned mások felé, ha azt akarod, hogy feléd nyissanak. Arra azért kevés esély van, hogy felcsöngessenek a lakásodba egy csokor virággal, hogy jó estét, Bözsit keresem!


22/N

2017. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Én pl szép arcú lány vagyok egész jó alakkal, normális és kedves is vagyok. Mégsem rajongtak soha körbe a férfiak, és gyanítom azért mert nem vagyok ribis, nem posztolgatok magamról szexi szelfiket és nem viselkedek kihívóan. Ezt nem panaszkodásként írom, van párom évek óta, csak itt is megdőlni látszik ez az elmélet, hogy minden egyes lány kegyeiért hosszú sorokban állnak, ha egy kicsit is jól néz ki.
2017. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!