Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem miért nem rajonganak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem rajonganak körbe a férfiak? Huszonöt alatti nő vagyok.

Figyelt kérdés

Mert itt bizony azt olvasni, hogy elég, ha valaki nem kövér és nem igénytelen, sorban állnak érte a pasik.

Az arcom nem szép, de nincs bőrhibám, tökéletes a fogsorom, hosszú hajam van, igényesen sminkelek.

Vékony vagyok, feszes, karcsú a derekam, van fenekem és kisebb közepes méretűek a melleim.

A legtöbb lányt szebbnek látom magamnál, még az igényteleneket is, de soha senki nem mondta, hogy kifejezetten taszító lennék.

Ugyan egyáltalán nem tetszem magamnak, de objektíven simán beleeshetnék a szódával elmegy kategóriába.

Akkor miért?

Társkeresőn és közösségi oldalakon nem vagyok fent, nem nagyon járok el otthonról, zárkózott vagyok. Nem tudom, ezek mennyiben befolyásoló tényezők.

(Nem kell privát, nem küldök képet.)


2017. dec. 3. 18:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
"Társkeresőn és közösségi oldalakon nem vagyok fent, nem nagyon járok el otthonról, zárkózott vagyok. " Itt van a kutya elásva, mivel nem nagyon mozdulsz ki, így nincs is nagyon lehetősége senkinek, hogy bárhol is megismerjen.
2017. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mert ezek közül sehol sem ismerkedsz.

NB: Nem, a 21. században az már nem ismerkedés, hogy "kezdeményezzen a másik, nem a nő dolga".

2017. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elégedetlenséged önmagaddal szemben, tükröződik a kisugárzásodban is. Aki nem szereti, vagy legalább nem fogadja el magát, hajlamos lesz a párja fejére nőni, mert ha szeretik az embert, az jó érzés. A jót könnyű megszokni. Viszont a párod nélkül nem fogod megtalálni a helyed, ezért rátelepszel majd. Ismerd fel az értékeidet, és azokra légy büszke! Fogadd el magad és jobban fogod érezni magad a bőrödben, ami a kisugárzásodban is meg fog jelenni! Aztán győzd megszámolni, hogy hányan fordultak meg az utcán utánad :)
2017. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Személyiséged van?

Nem provokálni akarlak, de a kisugárzás elég fontos tényező. A zárkózottság se használ az ügyednek, én tudom, én is az vagyok. Mondjuk ez adottság változtatni ezen érdemben nem lehet szvsz. A melled mérete teljesen irreleváns párkeresési szempontból, ahogy a fogsorod hibátlansága is huszadrangú tényező. Sajnos a kérdésedre nehéz úgy válaszolni, hogy nem látott, nem ismer téged az ember. Így csak találgatni lehet. A leírtak alapján fő csapásiránynak a viselkedésed felülvizsgálatát javasolnám. Egy ki kedvesség, közvetlenség csodákat tud tenni.

2017. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!