Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire negatív vagy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire negatív vagy mennyire tudják elfogadni azt a nők, ha egy férfi egy baleset miatt utál vezetni?

Figyelt kérdés
Ha muszáj persze vezet de nagyon utál, idegesíti....
2022. jún. 10. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
El tudják. Ez legyen a legnagyobb bajod.
2022. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
El tudják, ha a férfinek van jogsija amit meg tud mutatni és autója is van! Majd a nő vezet helyette az nem gond.
2022. jún. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maximálisan megérteném.
2022. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna - nekem nincs is autóm, nincs is szükségem rá, belvároshoz közel lakom, minden elérhető tömegközlekedéssel, autó nélkül is lehet teljes életet élni. Megint más kérdés, hogy te hol laksz és mennyire hat ki az életminőségedre az, hogy nem vezetsz (pl. kis tanyasi zsákfaluban elég sokat számít), ill. elvárod-e, hogy másik furikázzon téged.
2022. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, szívesen vezetek, de azért ha szükséges, akkor vezessen. Pl. ne nekem kelljen mindig furikázni, ha dolga van.
2022. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem előny lenne, utálok autóval utazni, utasként is. (Szóval tőlem se várja hogy vezessek.)

N

2022. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Budapesti, vezetni utáló nőként én maximálisan megérteném.
2022. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy autóbalesetem, ahol összetört totálkárosra az autóm, én szeretek vezetni még mindig, azonban volt 2-3 hónap amikor nem volt autóm, és nagyon nagyon sok nőt zavart ez.


Vagy csak ilyeneket fogtam ki, de legalább 6-7 nővel akivel randiztam akkor Őket zavarta.

2022. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!