Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya az orrom, akkor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya az orrom, akkor én is csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Egy balesetben megsérült az orrom, a korrigációt a tb nem fedezi, nekem meg nincs pénzem megcsináltatni.

2020. júl. 21. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ettől még csúnya, akár szexi is lehet.
2020. júl. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pont tegnap este linkelt egy kérdező egy képet egy szép nőről. Az orra ritka ocsmány, az összhatás mégis szép.
2020. júl. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így nehéz megmondani.

Nem tudsz egy képet linkelni?

Elferdült, vagy heges maradt? Mi történt? Lány vagy, vagy fiú?

Legalább lett egy jó sztorid, és akár nyithatod viccesen a beszélgetést, ha személyesen ismerkedsz. Ha az összképet rontja, és neten ismerkedsz, akkor lehet, hogy nem indulsz jó pozícióból.

Összességében ez rajtad múlik, Te magad mennyire fogadod el.

2020. júl. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan képet, amin másnak is ilyen lenne az orra. A jobb oldali orrcsont teljesen ferde, nem egyenesen áll, hanem "befelé".
2020. júl. 21. 05:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagy csúnya. A
2020. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ. Pont a napokban dobott elém valamiért az fb egy nőt, akinek tényleg nagyon csúnya volt az orra. Irreálisan nagy volt, hegyes, középen pedig oldalról nézve megtört, szóval ilyen tipikus karvaly orr. Neki pl nagyon elrontotta az arcát :(

A leírásod alapján bármi lehet. De ha csak picit elferdült az egyik oldalon, de az orrhegyed nem, vagy csak minimálisan, azt lehet más észre sem veszi,vagy legalábbis nem zavaró. Férfiként még kevésbé gond, nőként picit. De mint írtam tényleg a mértékétől függ.

Nekem nőként a fogsorom nem a legszebb, az egyik metszőfogam picit kijjebb van, meg alul sem a legrendezettebb, de az nem látszik. (Gyerekként szüleimnek nem volt pénze fogszabályozóra, most meg még drágább, de gyűjtök rá.) Soha senkit nem zavart, most meg már jegyben járok. Szóval nem kell tökéletesnek lenni ahhoz, hogy valaki elfogadjon, szeressen. (És nem, nem alkudtam meg, párom számomra iszonyatosan vonzó, és én is neki.)

2020. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen 😁🤣 micsoda kérdés.

Hát petsze , hogy nem!

Ha annyira zavar gyüjts rá pénzt, hogy meg tudd csináltatni.

Meg próbáld meg lelkileg is feldolgozni valahogy.

2020. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!