Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 38 éves férfiként utálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 éves férfiként utálok vezetni egy baleset miatt és ezért nincs is kocsim de Pesten élek akkor lehet hozzám hasonló barátnőm?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kicsi az esély rá, hogy találsz egy 38 éves, budapesti, balesetet szenvedett és emiatt a vezetést mellőző nőt, de nem nulla, úgyhogy hajrá, keresgélj!
2020. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Nyilván nem ilyen értelemben hasonlót....
2020. jan. 9. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz. De nagyobb eséllyel találhatsz olyan nőt, akinek van kocsija és szeret vezetni, mint pl. én.
2020. jan. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normalis nonel ez nem szempont, csak az itteniek gondoljak h ha nincs bmwd, akkor senki vagy. Van rengeteg mas tomegkozlekedesi eszkoz. Nekunk van kocsink, csak bevasarlashoz es kozeli kirandulashoz hasznaljuk, hetkozben bkv, nagyobb utazashoz vonat v repulo.
2020. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek prioritás a kocsi. Én nekem van jogsim, vezetek is, de semmi értelmét nem látom jelenleg, hogy itt Pesten kocsim lrgyen, felesleges pénztemető esetemben.
2020. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy találhatsz. Tulajdonképpen még jó szűrő is lehet, ki az aki valóban téged akar.
2020. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten élőként tudod nélkülözni az autót. Ott keress párt, így nem kell utazgatnod, menni fog, nincs ezzel gond!


Gondolom akkor van jogsid, csak nem vezetsz.Hátha egyszer mégis elszánod magad a változásra, azért ne hagyd lejárni, érvényesítsd!

2020. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyet látok vidéken, 50 ből 49 párnál ahol van autó, ott a férfi vezet. Nem tudom, hogy a férfié e az autó, de tény, hogy a pasik vezetnek. Rossz érzés egy nőnek, ha a pasinak nincs autója. ÉS egy régi 20 éves opel astrát vagy régi su. swiftet nehezen tudnak elképzelni, hanem újabb auóval megy mindenki. Az autó sajnos a nőknek fontos szűrő, látják, hogy van némi pénzed autóra, benzinre is. A jogi már alap követelmény-.
2020. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges,lehet barátnőd


Sajnos megértem :(

2020. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Úgy lehetséges ha a kocsi ára megvan a bankba. Olyan pénz ami nem szükséges a hétköznapi életedhez. Ezzel bizonyítod a nőnek hogy nem vagy lúzer komolytalan és az miatt nincs kocsid mert nem is birnad megvenni.
2020. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!