Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetés emelést kaptam, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés emelést kaptam, így már fognak velem ismerkedni a 24-33 év közötti csinos nők?

Figyelt kérdés

310 ezerről már 330 ezerre emelkedett (plusz minusz pár ft) a fizum. Ez így már elég lehet egy normális nőnek? Jófej vagyok, autóm és lakásom még nincsen, és nem bírok lefogyni. (180/110 - 35F)


Ami velem nem lenne lehetséges :


- fizetős orvoshoz járnod - magánba szülni

- autóval járni

- lakást venni lehet de csak együtt

- szórni a pénzt

- ingyen tartani

- meghíni dolgokra naponta (hogy te sporólj)

- utazni külföldre

- belefizetni a te lakás részletedbe (hogy te sporolj)

- drága ajándékokat venni (hogy ne magadnak keljen megvenned)

- lakásod felújításában segiteni vagy beleadni (hogy te sporolj)


amire még nem vagyok hajlandó :


- megváltozni

- biztos munkahelyet otthagyni

- tovább tanulni (kiemelten a nyelvvizsgák - utálom ezt a szöveget)


aug. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
84%

#29: "oylan mintha nem is az ember érdekelni hanem hogy több pénzhez jusson egy másik személy által."


De rajtad semmi olyan nincs, ami bármiféle érdeklődésre tarthatna számot. Buta vagy, helyesen írni nem tudsz, a saját problémáidat sem vagy képes megoldani. Te a jelenlegi formában egy átlagos nő életszínvonalát konkrétan és egyértelműen LERONTANÁD azzal, amilyen vagy. És szerinted ki akarna magának rosszat?

szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
94%

Én összejövök veled, de:

Nem főzök (csak hogy neked ne kelljen)

Nem mosogatok ( hogy te pihengethess a fotelban)

Nem szexelek ( mivel úgyis csak neked lenne jó)

Nem vagyok szép ( de te sem)

Nem porszívózok ( csak hogy neked ne kelljen)

Nem mosok fel ( helyetted)

De ha neked így én nem felelek meg, akkor te csak hasznot akartál húzni belőlem.

Neked csak egy ágyas kellett aki ingyen cseléd is , szakács is, házvezetőnő is.

szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
81%

De el sem tudom képzelni hogy pl este hogyan vacsorázunk otthon?

Én eszem a salátát, a bio gyümölcsöt lazaccal, te meg a zsíros kenyeret mert csak arra van pénzed?

Hogy lenne a nyaralás?

Én megyek Olaszországba, autóval, te meg otthon maradsz mert nincs pénzed?

Csak ennyi lenne a különbség így hogy nekem van diplomám, normális fizetésem , neked meg nincs.

szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

41


buta az apukád kukaca.


42


Benne vagyok! Nekem lelki társ kell. Az orál meg a kézimunka az szexnek számít? Mintha a mai világban már nem oda sorolnák... Elég az. Majd járunk kirándulni meg mindeféle programokra, ami nem annyira költséges.

szept. 4. 08:57
 45/52 A kérdező kommentje:

43


Szeretem az ilyen általánosító szövegeiteket! Zsíros kenyeret a 90 évek végén ettem utoljára az iskolában délután amit maguktól adtak. De ott is utáltam.


Eszek hétköznapi ételeket, de leginkább sok zöldséget és húsokat. Fontos a fehérje mert a koromhoz képest mindig jól tartom a izomzatot. Más kondiban jár ezért én meg alapból ilyen masszív vagyok. Viszont hátrány hogy nem csak az izmot tartja jól a szervezetem , hanem a zsírt is.

szept. 4. 09:02
 46/52 anonim ***** válasza:
0%
Így már fognak.
szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik
szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
#44 márpedig buta vagy, mint a fertelem. Te magad írtad, hogy nem mentek neked tök egyszerû, csak alapvető logikai készséget igénylő tantárgyak, nem vagy képes nyelveket tanulni sem. A fogalmazásod, a helyesírásod, az általános műveltséged, az életvezetésed, az ok-okozati összefüggések felismerése is csapnivaló nálad. Arról nyilván nem tehet senki, hogy alacsony intelligenciával született, és emellett rengeteg pozitív, értékes, szerethető személyiségvonása is lehet valakinek. Benned azonban semmi szimpatikus nincs: önző vagy, rosszindulatú, lusta, céltalan, önsajnálgató, igénytelen, kifogásokat kereső, arrogáns, pökkhendi, szexista, hímsoviniszta, kétszínű, sunyi, és hazudozós.
szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

"...önző vagy, rosszindulatú, lusta, céltalan, önsajnálgató, igénytelen, kifogásokat kereső, arrogáns, pökkhendi, szexista, hímsoviniszta, kétszínű, sunyi, és hazudozós."

Ezt röviden (egy szóba összesűrítve) úgy nevezzük, hogy incel.🤣

szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell még kiemelni is ezt a debil kérdést? Kaptál elég választ, nem tudom, mit nem lehet felfogni.
szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!