Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetés emelést kaptam, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés emelést kaptam, így már fognak velem ismerkedni a 24-33 év közötti csinos nők?

Figyelt kérdés

310 ezerről már 330 ezerre emelkedett (plusz minusz pár ft) a fizum. Ez így már elég lehet egy normális nőnek? Jófej vagyok, autóm és lakásom még nincsen, és nem bírok lefogyni. (180/110 - 35F)


Ami velem nem lenne lehetséges :


- fizetős orvoshoz járnod - magánba szülni

- autóval járni

- lakást venni lehet de csak együtt

- szórni a pénzt

- ingyen tartani

- meghíni dolgokra naponta (hogy te sporólj)

- utazni külföldre

- belefizetni a te lakás részletedbe (hogy te sporolj)

- drága ajándékokat venni (hogy ne magadnak keljen megvenned)

- lakásod felújításában segiteni vagy beleadni (hogy te sporolj)


amire még nem vagyok hajlandó :


- megváltozni

- biztos munkahelyet otthagyni

- tovább tanulni (kiemelten a nyelvvizsgák - utálom ezt a szöveget)


aug. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
🤣🤣😂😂😂🤣🤣
aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%
Balázs visszatért. Akkor most olcsóbb lett a kenyér..
aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Balázs. Akárkire is gondolsz ezzel.
aug. 26. 10:31
 4/52 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, neked mi a csinos. Elég egy átlag nő, aki csinosan öltözik, vagy insta / reklám modell, influenszer, Gigi Hadid jellegű nők a minimum. Utóbbiak rengeteg férfi közül tudnak válogatni, és ha személyiségre, kisugárzásra, első benyomásra, nem nyűgözi le vki NAGYON, akkor hajlamosabbak jobban kereső férfiak közül válogatni, főleg ha ők maguk is mondjuk irodai dolgozók, nem iskolarecepciós meg SPAR pénztáros típusok.
aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez nagyon szánalmas...
aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

4


nem kell instás modellenek lennie.

aug. 26. 10:36
 7/52 anonim ***** válasza:
72%
Nevetséges ez a gondolkozás részedről, kérdező.
aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
84%
Mit adsz bele a kapcsolatba?
aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
85%
35 éves nincstelenként nincs semmi esélyed fiatal vékony nőt kapni. Jól sem nézel ki, pénzed sincs, a belső is egy kalap 💩, mit vársz?
aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
78%

De akkor mit is csinálsz? Ha egy ember szeretne elmenni, mindezeket megtenni amiket te nem, életet építeni, akkor nem olyannal fog leállni akinek az életbemaradásra minimum elég.

Én nem akarok életben maradni csak, dolgozom is érte. De ha én elmegyek egyedül nyaralni a saját pénzemből, megveszem a dolgaim és társai és ő kimarad ezekből mert nem tartom el (ahogy engem se kell), akkor meg be fog hisztizni mint egy kisfiú. A családhoz is amit én akarok, mindkét félnek kell egy egzisztencia, nem csak az egyiknek.

Egy olyan ember aki leragad, megelégszik a semmivel nem fog tudni elérni semmit, max párban nyomorognak, azt rajta kívül meg nem akarja senki.

aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!