Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetés emelést kaptam, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés emelést kaptam, így már fognak velem ismerkedni a 24-33 év közötti csinos nők?

Figyelt kérdés

310 ezerről már 330 ezerre emelkedett (plusz minusz pár ft) a fizum. Ez így már elég lehet egy normális nőnek? Jófej vagyok, autóm és lakásom még nincsen, és nem bírok lefogyni. (180/110 - 35F)


Ami velem nem lenne lehetséges :


- fizetős orvoshoz járnod - magánba szülni

- autóval járni

- lakást venni lehet de csak együtt

- szórni a pénzt

- ingyen tartani

- meghíni dolgokra naponta (hogy te sporólj)

- utazni külföldre

- belefizetni a te lakás részletedbe (hogy te sporolj)

- drága ajándékokat venni (hogy ne magadnak keljen megvenned)

- lakásod felújításában segiteni vagy beleadni (hogy te sporolj)


amire még nem vagyok hajlandó :


- megváltozni

- biztos munkahelyet otthagyni

- tovább tanulni (kiemelten a nyelvvizsgák - utálom ezt a szöveget)


aug. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
87%

"Pont ez a lényeg! A férfiak sokkal kedvesebbek és elfoadóbbak."


Semmilyen szinten nem tudom eltűrni és szó nélkül hagyni a férfiak ilyen szintű dicsőítését, nyalását a nőkkel szemben. Ha megnézed, mik azok a dolgok, amikkel tényleg tönkre lehet tenni másoknak az életét, amiktől IGAZÁN szar a világ, akkor láthatod, hogy a legtöbbet férfiak követik el. 5 nőből 1-et már vagy megerőszakoltak élete során, vagy minimum megkísérelték megerőszakolni. Az erőszakok több, mint 90%-át férfiak követik el, akkor is, ha férfi az áldozat. A gyerekek megrontásáért 98%-ban férfiak felelősök. Ne is próbálj röhögtetni azzal, hogy ezek ritka esetek, a gyerekmolesztálás előfordulása 20% köré tehető. A gyilkosságok több, mint 90%-át férfiak követik el.

A sikkasztó, elmebeteg, bűnbandákkal titokban együttműködő politikusok, befolyásos üzletemberek túlnyomó többsége is férfi.

A netes bűnözők, hullaházban fotózgató, majd arra maszturbáló beteg állatok is túlnyomó részt férfiak.

Semmilyen általánosság nincs, hogy a férfiak kedvesebbek és elfogadóbbak lennének. Párkapcsolati témában sem. Majdnem az összes olyan esetben, ahol az egyik fél bántalmazta a partnerét és maradandó kárt is tett benne, férfi a bántalmazó. Semmiféle elfogadás nincs a legtöbbnél. Még azoknak is a nagy része kötekedő, vergődő, akik amúgy nem bántják a társukat. Ők is turkálnak a nő szexuális múltjában, elemezgetik az exeit vérprimitív módon, és az első adandó alkalommal leqrvázzák, ha valami nem tetszik nekik. Azt, hogy a nő kevésbé képzett vagy gazdag, mint ők, nem kedvességből fogadják el, nincs semmi erkölcsi erényük ebben. Csupán társadalmi beidegződés, valamint igénytelenség. Örülnek, ha van pina és rendszeres szex, és nincs igényük arra, hogy szellemileg is partner legyen a nő (itt természetesen nem az előttem szóló ápolónőre és a társára gondolok).

Semmilyen több kedvesség és elfogadás nincs általánosságban a férfiakban, mint a nőkben, ellenben agresszió, perverz, gyilkos hajlam és kontrollmánia és beteges nárcizmus annál több.



" Ti viszont rögtön küldenétek mindenkit tovább tanulni. "


Küldi a rosseb. Engem aztán nem érdekel, hogy tanul-e a fajtád, egyszerűen annyi van, hogy én nem állok le ilyennel, mint te. És nem én vagyok az egyedüli. Ez ellen pedig semmit nem tehetsz. Keress szépen olyat, akinek nem fontos ez a téma, és ne térítgess olyanokat, akik tanultak és értéknek tartják a tudást és a szorgalmat. Nem fogsz változtatni, nem fog érdekelni a véleményed senkit, nem fogok ráerőltetni magad senkire.



"Hajszolni a pénzt ami elvileg nem kell nektek a férfitől. Mégis anélkül nem jöhet szóba mint partner. :D"


Komolyan nem tudod felfogni, hogy az élet pénzbe kerül? Így van, nem kell, hogy eltartson a férfi, de az anyagi terheket alap, hogy közösen viseljük egy kapcsolatban, házasságban.

Csak szánnivaló, hogy neked az valami alantas kis kényes liba huncutság, hogy valaki szeretne nyaralni, szórakozni menni a párjával, autóval járni vagy jobb körülmények között szülni, a lehető legjobb módon óvni az egészségét. Minek akarsz te olyan párt, akinek ezek fontosak? Inkább te akarsz megtéríteni, megváltoztatni másokat.


"Gyerekét nevelő nőket amúgy is kerülöm. "


Kerüld, szíved joga.



"Ne velem akarja neveltetni a "hibáját". ott az apuka akit anno rosszul választott"


Megint a primitívséged, romlottságod jött csak elő. Hogy soha életedben nem kellettél a kutyának sem, csak a nyomorult életed volt mindig is és a nyomorult, életképtelen családod. Te tartod magad rendesnek, jó fejnek? Csak egy végtelenül ostoba és keserű, sz.aréletű ember vagy.

A párkapcsolat/házasság, gyerekvállalás téma "KISSÉ" komplexebb annál, minthogy anyuka "rosszul választott", és a tohonya, undorító testű postással kellett volna összejönni, mert az ANNNYIIIIRAAA RENDES biztos. Csak te erről nem tudsz semmit, mert semmi emberismereted, semmi intelligenciád, semmi pszichológiai ismereted/érzéked nincs. Ellenben a pofád az nagyon nagy.


Nagyon jól ráéreztem a karakteredre, amikor beírtam, hogy én már a kezed eltörésén fantáziálnék, ha a közelembe mernél jönni.

aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
82%

A csúnya gonosz doktorbacsi azt mondta hogy nincs semmi bajod és ezért nem kapsz segítséget a fogyashoz? Mégis mit szeretnél? Tb alapon gyomorgyűrűt?


Bszki, tudod mit kell csinálni? Sportolni és egészségesen táplálkozni. Döbbenet, mi?



De amúgy, annyira szépen felsorolod hogy mid nincs, mit nem akarsz, mire ne számítson egy nő tőled stb. De azt egy szóval nem mondod hogy amúgy neked milyen értékeid vannak amiért együtt akarjon veled lenni egy nő. Mert senki nem fog veled összejönni csak azért hogy neked is legyen valaki. Ahhoz az kell hogy lásson is valamiért arra érdemesnek. Nos mi ez?

aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
84%

"Ne velem akarja neveltetni a "hibáját". ott az apuka akit anno rosszul választott. Tőle gombolja le a pénzt!"


Mondja ezt az aki szarabbul keres mint a legtöbb nő 😂😂

aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

31


Nem tudom hogy direkt írtad de jobban szorakoztam a válaszodon mintha megnéztem volna a kedvenc vígjáték filmemet.


"Nagyon jól ráéreztem a karakteredre, amikor beírtam, hogy én már a kezed eltörésén fantáziálnék, ha a közelembe mernél jönni."


Nem a férfiak agresszívek, vagy jelentenek veszélyt a nőkre, hanem forditva! Mint azt te is igazolod. Neked is orvoshoz kell menned csak nem az elhízás kapcsán. :)

aug. 26. 17:42
 35/52 A kérdező kommentje:

32


"A csúnya gonosz doktorbacsi azt mondta hogy nincs semmi bajod és ezért nem kapsz segítséget a fogyashoz? Mégis mit szeretnél? Tb alapon gyomorgyűrűt?"


Mondja ezt az aki mikor nem kapott cukorkát kislányként és ilyen nő lett beléle. Másnak meg az orovosok 15 éve nem segítenek amiért tönkre tették az ember élettét és állítsuk ugy be mintha semmi nem lenne.


"De amúgy, annyira szépen felsorolod hogy mid nincs, mit nem akarsz, mire ne számítson egy nő tőled stb. De azt egy szóval nem mondod hogy amúgy neked milyen értékeid vannak amiért együtt akarjon veled lenni egy nő."


Ezeket azért nem sorolom mert nincsenek, hanem mert ez legyen inkább meglepi. És amúgy sem ez lesz a döntő nézd csak vissza a korábbi válaszokat! Tisztességesen dolgozó ember 300 körüli ember az = munkakerülű lusta szar. Ha ugyan ez az ember 700 at keresne akkor rögtön menne vele randira.

aug. 26. 17:48
 36/52 A kérdező kommentje:

33


pontos adatokat nem fogok keresni neked. Mennyi ember dolgozik magyarországon ? 6 millió ? Mennyi keres ebből 400 ezernél többet? 1 millió ? Szóval akkor szerinted 5 millió ember egy rakás szar?

aug. 26. 17:49
 37/52 anonim ***** válasza:
87%

"Nem tudom hogy direkt írtad de jobban szorakoztam a válaszodon mintha megnéztem volna a kedvenc vígjáték filmemet."


Ez csak azt mutatja, hogy valamilyen módon részese vagy a problémának, amit leírtam.


"Nem a férfiak agresszívek, vagy jelentenek veszélyt a nőkre, hanem forditva!"


A számok a bűnözési statisztikákban makacs dolgok ám.

aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
76%

"És amúgy sem ez lesz a döntő nézd csak vissza a korábbi válaszokat! Tisztességesen dolgozó ember 300 körüli ember az = munkakerülű lusta szar. Ha ugyan ez az ember 700 at keresne akkor rögtön menne vele randira."


Ki írt itt ilyet neked? Senki. Nagyon kiforgatod a dolgokat! Én nekem nem az a bajom, hogy valaki keveset keres, de ezt leírtam neked több kommentben hosszasan taglalva. Engem az zavar, hogy nem is akarsz többet keresni és jobb életszínvonalon élni. Nem akarsz tovább tanulni, nyelvet sem akarsz tanulni (nehogy külföldre is költözz!), és a szrul fizető, de legalább biztos állásodat sem óhajtod otthagyni. Kicsit olvass a sorok között és ne sarkítsd ki ennyire! Mint említettem korábban nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni!☺️

aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ezt a szarkupacot hányszor óhajtod még idehányni? Rettenetesen elkeserítő, hogy nem vagy képes kihúzni a fejedet a seggedből. A világ nem fog sem megállni a kedvedért. Ha változást akarsz, tegyél érte. Semmit sem fejlődtél. És nem, nem arra gondolok, hogy tanulj. Dolgozz magadon. Bár a tanulás jó esetben tágítja a látókörödet, a kapcsolati hálódat, a lehetőségeidet. De te ezt nem vagy hajlandó beismerni.

Sírsz, hogy nincs energiád tanulni, meg nincs mögötted senki. Elmesélem neked, hogy amikor érettségi előtt bejelentettem otthon, hogy egyetemre szeretnék menni, anyám annyit kérdezett, csak nem képzeled, hogy még öt évig el foglak tartani? Azzal a lendülettel dobbantottam otthonról. Keltem évekig fél négykor, befejeztem a napot este tízkor. Mert dolgoznom kellett ahhoz, hogy legyen hol laknom, hogy tanulhassak. Napi 100 Ft-ból kajáltam rohadt sokáig. És milyen érdekes, csak sikerült valahogy. És most fogsz ideggörcsöt kapni, még 3 másik oklevelet szereztem azóta, a családom mellett. Főleg azért, mert tanulni jó. Rengeteg barátra tettem szert így és az álommelómhoz is így jutottam végül. És a férjem "csak" technikus, nem is keres annyit, mint én, de ez nem téma. Nagyon jó szakember, megbecsülik a munkáját is, őt is. Imád utazni, idén kétszer voltunk külföldön, egyszer a gyerekekkel, egyszer kettesben. Mindkettőnknek van autónk. És az nem is volt kérdés, hogy magánkórházban szülök. Ja, és ő költözött az én házamba. Átépítettük, felújítottuk, így most már a fele az övé. Őrület, nem?

aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
88%

"Mondja ezt az aki mikor nem kapott cukorkát kislányként és ilyen nő lett beléle. Másnak meg az orovosok 15 éve nem segítenek amiért tönkre tették az ember élettét és állítsuk ugy be mintha semmi nem lenne."


Milyen nő? Olyan aki úgy gondolja lehet sportolni? Borzasztó teremtmény vagyok, tényleg.

Szóval mi tart vissza a sporttol és az egészséges etkezestol pontosan?


"Ezeket azért nem sorolom mert nincsenek, hanem mert ez legyen inkább meglepi. És amúgy sem ez lesz a döntő nézd csak vissza a korábbi válaszokat! Tisztességesen dolgozó ember 300 körüli ember az = munkakerülű lusta szar. Ha ugyan ez az ember 700 at keresne akkor rögtön menne vele randira"


De ember, egy anonim oldalon felteszel egy kérdést amiben csupa negatív dolgokat írsz magadról és elvarod hogy ezért cserébe mindenki boruljon a lábad elé. Szándékosan provokativan fogalmazol. Ja és amúgy aki 700 ezret keres az megdolgozott érte pl az egyetemen. De gondolom szerinted az nem tisztesség ember aki kiseggel egy diplomat és aztán jó fizetésért dolgozik, mert csak a keveset kereső dolgozik meg a pénzéért.


Mintha egy nő leirna hogy figyeljetek, kövér vagyok, csóró vagyok, nincs semmim, csúnya is vagyok, a negatív tulajdonsagaimon pedig nem vagyok hajlandó változtatni..ismerkednetek e velem? Hát a férfiak nagy része is azt mondaná hogy nem, ne viccelj.

És ne legyen meglepi a jó tulajdonsagaid ha azt akarod hogy reálisan legyél megítélve mert azok is ugyanúgy relevansak. De te szándékosan azt akarod hogy bantsonak hogy elmondhasd hogy ezek a nők bezzeg milyen gonoszak.


"Szóval akkor szerinted 5 millió ember egy rakás szar"


Ezt pedig sehol nem írtam, pusztán arra világítottam rá hogy röhejes hogy ilyen szélsőségesen nyilvánulsz meg a nőkről akiknek gyerekük van hogy biztos veled akarnak eltartatni a gyereket, miközben szarul keresel és a nő is megkeres valószínűleg ennyit, ha nem többet. Tehát nem igazán reális a félelmed. Legalábbis nem ilyen vehemensen.

aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!