Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetés emelést kaptam, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés emelést kaptam, így már fognak velem ismerkedni a 24-33 év közötti csinos nők?

Figyelt kérdés

310 ezerről már 330 ezerre emelkedett (plusz minusz pár ft) a fizum. Ez így már elég lehet egy normális nőnek? Jófej vagyok, autóm és lakásom még nincsen, és nem bírok lefogyni. (180/110 - 35F)


Ami velem nem lenne lehetséges :


- fizetős orvoshoz járnod - magánba szülni

- autóval járni

- lakást venni lehet de csak együtt

- szórni a pénzt

- ingyen tartani

- meghíni dolgokra naponta (hogy te sporólj)

- utazni külföldre

- belefizetni a te lakás részletedbe (hogy te sporolj)

- drága ajándékokat venni (hogy ne magadnak keljen megvenned)

- lakásod felújításában segiteni vagy beleadni (hogy te sporolj)


amire még nem vagyok hajlandó :


- megváltozni

- biztos munkahelyet otthagyni

- tovább tanulni (kiemelten a nyelvvizsgák - utálom ezt a szöveget)


aug. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%
Soha az életben nem állnék össze egy hozzád hasonlóval, sőt, még a kezed is kedvem lenne eltörni, ha csak a közelembe mernél jönni.
aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

11


Nem tulzás ez egy kicsit? Miért akarnál bántani ? Gyülölöd azt a férfi típust akiből nem lehet anyagi hasznot húzni ? vagy Mi van?

aug. 26. 15:01
 13/52 anonim ***** válasza:
91%

12: a 11-es sztem is durva... de szerinted egy magára vmit adó nő megelégszik azzal, hogy 24/7 otthon b...átok a rezet, hogyha lesz esetleg gyerek, akkor foshat attól, hogy mikor fog egy túlhajszolt sztk-s orvos miatt az egészséges baba életre szóló betegséget szerezni vagy meghalni (főleg most, hogy már nem is választhatsz orvost a rendelőben, így imádkozhatsz, hogy ne azt az orvost utalják ki neked, akiről 300 db 1 csillagos értékelés meg 65 rémszoti kering youtube-on)... ez nem anyagi haszonhúzás, hanem a saját maga lehúzni nem hagyása.

Kivéve, ha ilyen gyári munkás meg SPAR eladó nőket keresel... de azok nem ám a csinike átlag feletti karcsú bombázók

aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

8


rendes vagyok és 17 centi


9


Vicces ez a gyakori! Itt egy hétköznapi ember aki 10-15 éve is megállás nélkül tisztességesen dolgozik. Rendezett az élete, önállóan él stb az egyenlő nincstelen - kalap szar!


itt csak az számít férfinek meg kapcsolatra alkamasnak aki milliomos.

aug. 26. 15:08
 15/52 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ne is reménykedj, hogy ilyesmit hozhatsz ki a válaszomból.

Csak annyi, hogy egy undorító, semmirekellő hájas görény vagy, aki mellett ráadásul sz.ar az élet. Ennek ellenére te nálad fiatalabb, csinos nőt akarsz. Inkább neked áll a kérdés, hogy mégis mire fel?

Miért adná bárki neked a testét és miért engedne be az életébe, amiből mindenkinek csak egyetlen egy van?


Én keresek annyit, hogy fizetős orvoshoz járjak, fenntartsak autót, külföldre utazzak, arra szórjam a pénzt, amire akarom.

Már az a nyomorékságod része, hogy azt hiszed, hogy ilyen dolgokat csak egy férfi biztosíthat egy nőnek, és idióta stílusban előadod, hogy bizony veled ezeket nem teheti meg a nő.

aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
91%
Számomra pl nem az a probléma, hogy nem lehetne belőled anyagi hasznot húzni. Hanem az, hogy ők tovább tanulni sem vagy hajlandó. Én nőként egészségügyi szférában dolgozva tovább tanulok (jelenleg a szakmámra épülő képzést végzek, utána pedig irány az egyetem), mert többet szeretnék letenni az asztalra havi 200 ezres fizunál. Miért? Mert szeretnék jobb életszínvonalon élni. De látom te nem. Semmit sem teszel és nem is óhajtasz tenni a közel jövőben, hogy pl a leendő gyermekednek biztosítsd a megfelelő anyagi hátteret. Én nem akarok járni külföldre nyaralni, nem akarnék veled egy palack vizet sem kifizettetni, de az számomra igen csak jelzésértékű, ha a másik ennyire meg van elégedve a semmivel, holott én folyamatosan tanulok, képzem magamat, hogy szakmailag kompetensebb, elismertebb szakember lehessek magasabb fizuért. Az ilyet én csak lusta herének hívom, és nem, nem fogok eltartani egy férfit. Így az ilyen pasikat messzire kerülöm. Egyszer volt egy ilyen pasim. Szétdolgoztam az agyamat, folyamatosan éjszakáztam a kórházban. Erre meglátta a fizumról az sms-t, és teljesen kiakadt, hogy mi az, hogy többet keresek, mint ő. Amíg ő otthon verte a pélót, én végig dolgoztam az egész Húsvétot, aztán neki állt feljebb. Repült is, mint a macska.
aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

10


Engem nem zavarna ha gazdagabb párom egyedül, családjával, barataival eljárna nyaralni külföldre. Nekem nincs pénzem és nem mennék. Pillantnyi gondot sem okozna nekem. De a nők álltalában ekik erre hivatkoznak azokat csak az zavarja ha a férfi csoró.

aug. 26. 15:11
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos párkapcsolat lenne, ahol nem utazhatok és nem élhetek át élményeket a párommal. Alapvetően felnőtt ember ilyesmikre a társával vágyik elsősorban, barátokkal, családdal csak másodlagos az ilyesmi.
aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan nincs semmi esélyed.

Indoklás: incel vagy.

aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

17: de én ezeket párkapcsolatban a párommal szeretném csinálni egyrészt, másrészt meg ilyenkor a férfiak nagyobb része elkezd kapcsolat alatt korlátozni, hisztizni, hogy "nem töltesz velem elég időt", "biztos megcsalsz, ha elmész a barátnőkkel"... én ilyenkor inkább vagyok óvatos.

Amúgy a párom hasonlóan keres, mint én, felesben fizetünk mindent, egyikünknek sem kellett leadni az elvárt színvonalból és együtt tudunk mindent átélni. Nekem ez a legfontosabb.

aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!