Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fizetés emelést kaptam, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetés emelést kaptam, így már fognak velem ismerkedni a 24-33 év közötti csinos nők?

Figyelt kérdés

310 ezerről már 330 ezerre emelkedett (plusz minusz pár ft) a fizum. Ez így már elég lehet egy normális nőnek? Jófej vagyok, autóm és lakásom még nincsen, és nem bírok lefogyni. (180/110 - 35F)


Ami velem nem lenne lehetséges :


- fizetős orvoshoz járnod - magánba szülni

- autóval járni

- lakást venni lehet de csak együtt

- szórni a pénzt

- ingyen tartani

- meghíni dolgokra naponta (hogy te sporólj)

- utazni külföldre

- belefizetni a te lakás részletedbe (hogy te sporolj)

- drága ajándékokat venni (hogy ne magadnak keljen megvenned)

- lakásod felújításában segiteni vagy beleadni (hogy te sporolj)


amire még nem vagyok hajlandó :


- megváltozni

- biztos munkahelyet otthagyni

- tovább tanulni (kiemelten a nyelvvizsgák - utálom ezt a szöveget)


aug. 26. 10:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

15


A stílus maga az ember "undorító, semmirekellő hájas görény vagy"


Ne mondja már senki hogy az ilyen nő normális aki bárkiről is így beszél! Ahogy a incelek és trollokat, úgy a másokat ismeretlenűl sértegető női felhasználókat is megérné törölni az oldalról.

aug. 26. 15:50
 22/52 anonim ***** válasza:
86%

Pedig az vagy. Egy semmirekellő, akinek megfelel a sz.ar, és kijelenti, hogy nem hajlandó tanulni, változtatni.

Igen, hájas is vagy, és nem vagy hajlandó lefogyni. Nincs olyan, hogy nem tudsz és nem a te hibád. A tested pedig a többség számára undorító, taszító.

Te pedig a taszító testeddel akarsz fiatal, csinos nőt, és az ő testén élvezkedni. Ráadásul úgy, hogy még pontokba szeded, milyen elsz.art életet élhetne melletted.

Igen, megérdemled, hogy így beszéljek rólad.

Vannak emberek, akikről soha nem beszélnék így. És baromira nem a pénzről szól elsősorban, pl. egy keveset kereső ápolóról vagy mentősről nem beszélnék így.

Te egy 0 senkiházi vagy, aki követelőzik a semmire.

aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

16


Igen ezt a tipust se kedvelem amit most magadról felfázoltál. Ez az önös érdek, magából kiinduló típus. Ez is leginkább a nőkre jellemző. Te szeretsz tovább tanulni, nincs jobb dolgod, vagy kényszerből mert ennyire több pénzhez akarsz jutni amihez tudod mit kell tenned. És az elözők miatt ha látsz egy hétköznapi fickót azt rögtön magad alá sorolod hogy lusta és nem akarja ő is azt az útat választani amit te jársz!


Milyen érdekes ha egy cégvezető megismerkedik egy csinos tikárnővel és összejönnek.. .a férfi nem fog azzal jönni hogy ő diplomás, 2 milliót keres és csak akkor lesz jó neki a titkárnő ha az munka mellett tovább tanul és eljut úgyan abba a pozicióba mint ő.

aug. 26. 15:57
 24/52 A kérdező kommentje:

22


Az oldal szabályzata szerint nem beszélhetsz igy senkivel.


Miért vannak ennyire ostoba emberek akik szerint a túlsúlyos emberek csak is úgy létezhetnek hogy túl sokat esznek és lusták mozogni? Tényleg minden gyakori témakorben is fel kell ezeket hozni ? Ha ennyire érdekel pont nemrég voltam 5X!!! orvosnál a dolog miatt. Szépen végig vártam a 7 órát a váromban minden alkalommal (pedig időpontom is volt) és mind az életem során már többször az lett a vége : segitséget nem kaptam. A leletek alapján nincs bajom. Az orvosnak nem voltam szimpatikus azaz dögöljek meg. Úgy is elkezdte a váróban mondani a türelmetlen betegeknek hogy ez nem egy fizetős lehetőség. itt örüljünk ha egyátalán behív minket.


Nem akarok tovább tanulni mert a 4 éves szakma és 2 éves érettségi után úgy éreztem hogy nincs bennem több ahhoz hogy menjek egyetemre. Közben a csoró szüleim is hajtottak hogy menjek el dolgozni és adjak haza pénzt. Plusz ez még az okostelefonok stb ideje előtt történt, azaz nekem még az iskola a unatkozásról, köteleségekről, éhezésről (mert nem edtem semmit az iskolában), a osztálytársak piszkálásáról, megfelelési kényszerről szólt. Rengeteg rossz élménnyel a hátam mögött és már nem akarom magamat szívatni azzal ami nehezen megy. Ráadásúl legkevesebb havi 240 de sokszor 300 órát dolgozom. Sokszor már nehezemre esik még a wcre kimenni.Olyan fáradság van rajtam. Most pl ma 4 órát dolgoztam a kertben. Szóval nem lustaságról van szó.

aug. 26. 16:12
 25/52 anonim ***** válasza:
82%

16-os válaszoló vagyok.


Neked borzasztóan savanyú ám a szőlő, Kérdező! Nincsen jobb dolgom?😆😆 Teljes állásban dolgozom, van egy kisgyerekem és mellette tanulok, mert nem vagyok megelégedve azzal ami vagyok. Úgy érzem, hogy több van bennem, mint egy nővérke aki leveszi a vért vagy kicseréli az ágytáladat. Ez önös érdek? Téged szimplán csak irritál, ha egy nőnek vannak elvàrásai és igényei magàval és a partnerével szemben. A férjem nagyon jól keres. Cégtulajdonos, vezető pozícióban és soha nem szólt egy szót sem, hogy én csak egy ápolónő vagyok. Ezer éve pedzegettem azt, hogy tovább akarok tanulni, de csak az utóbbi években érett meg bennem a döntés - hogy a gyerekemnek biztosítsak egy jobb életszínvonalat. Ő motivál engem. Ha téged ez zavarna, akkor repülnél, mint a 747-es Boeing. Te nem egy hétköznapi fickó vagy. Te egy lusta here vagy, aki elvárja, hogy a nő legyen tiptop, legyen tiszta a lakás, tiszta vasalt ruha, legyen minden nap friss vacsora az asztalon, közben a nő legyen Megan Fox, szpjon és keféljen úgy, mint egy prosti, de másra rá se nézzen. Közben építsen karriert és tegyen mindent a valagad alá. Ezt összegezve,te mit teszel a kapcsolatba a csodálatosan erektáló (?) péniszeden kívül, hogy egy nő ezt akarja? Semmit. A semmi pedig nem kell a nőknek, ahogyan nekem sem. Ideje lenne elgondolkodni, hogy talán nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.😌

aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
84%

Pedig így fogok veled beszélni, ha tetszik, ha nem. Az én szememben ezt érdemled, ennyit érsz. Ha jelentesz és kitörölnek, akkor beírom újra. Ha kibannolnak, bármikor beregisztrálok újra és ismét így fogok veled (és az összes hozzád hasonlóval) beszélni.


Ostoba itt max. te vagy.

Ha kivizsgáltak és nincs bajod, akkor mégis mire akarod kenni, hogy nem vagy képes lefogyni?

Emberek milliói képesek rá, olyanok is, akiknek nincsenek rendben a leletei és bizonyítottan nehezített nekik a pálya.

Ezek tények.

De még ha el is vonatkoztatunk ettől, tegyük fel, hogy te papírt tudnál felmutatni arról, hogy írásba adja egy szaktekintély, hogy te nem tehetsz arról, hogy örökre dagadt leszel, és soha nem fogyhatsz le, akkor arra szerinted úgy kellene reagálni, hogy "ja, akkor mindjárt más, bocs", és összejönni veled?

Nem vagy képes felfogni, hogy nemcsak a feltételezett lustaságod és zabálásod miatt nem kellesz a legtöbb nőnek, hanem szimplán azért, mert undorító látvány vagy?

Az emberek többsége hányingert kap az elhízott testtől. Alapvetően baromi taszító látvány, pláne meztelenül.

Elképzeled az idióta fejeddel, hogy egy csinos, fiatal nő, akinek millió lehetősége van, majd önszántából magára engedi pont a te hájas tested, és boldogan veszi, hogy te izgatottan lihegsz, mert te megőrülsz az ő testéért?

Ráadásul mellé még ott van az is, hogy te kijelented, hogy melletted állami kórházba kell, hogy járjon, ott kell szüljön, nem jártok autóval, nem járhattok el nyaralni, nem mehettek el egy nyomorult étterembe, programokra stb.

Te vagy az önző, romlott ember. Nem tanulni és jobbra törekedni önös érdek, hanem az, hogy te a semmire várod el, hogy egy neked tetsző másik ember megossza veled az egyetlen életét, és az élvezedre bocsássa a testét.


Az rendben van, hogy nem akarsz tanulni többet, nem kötelező.

De ettől még a tudás és a szorgalom érték, ez elvitathatatlan. És teljesen normális dolog az is, hogy aki ilyen érték birtokában van, annak te nem vagy szimpatikus partner.

Rengeteg nő van, aki pont úgy áll az iskolához, mint te, és rengeteg olyan pár van, ahol egyik fél sem iskolázott. Nincs itt semmi varázslat vagy érthetetlen dolog.


Nem értem, miért csodálkozol, és miért vergődsz arra, hogy van sok nő, aki nem akarja azzal szívatni magát, hogy veled legyen. Vannak nálad a férfiak között okosabbak, értelmesebbek, szebbek, akiknek sokkal több emberi értékük is van, mint neked, sokkal jobban képesek szeretni is a másik embert, sokkal több empátia van bennük, szóval minden téren jobb életminőségben élhetnek mellette.

aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

25


" A férjem nagyon jól keres. Cégtulajdonos, vezető pozícióban és soha nem szólt egy szót sem, hogy én csak egy ápolónő vagyok."


Pont ez a lényeg! A férfiak sokkal kedvesebbek és elfoadóbbak. Nem akarják a partnerüket (vagy idegeneket az interneten) megvátoztani. Ti viszont rögtön küldenétek mindenkit tovább tanulni. Hajszolni a pénzt ami elvileg nem kell nektek a férfitől. Mégis anélkül nem jöhet szóba mint partner. :D


Gyerekét nevelő nőket amúgy is kerülöm. Ne velem akarja neveltetni a "hibáját". ott az apuka akit anno rosszul választott. Tőle gombolja le a pénzt! Miért kellett neki a menő alfa a bulikról vagy az egyetemről? Miért nem egy jószuáűndékú pocakos, postással alapitott családot ? nagy ugye. Az élet megbünteti őket a rossz döntések miatt.

aug. 26. 16:46
 28/52 anonim ***** válasza:
82%
Te miért nem az idős hájas Sparoa Marikával alapítasz akkor családot? Ja ő nem tetszik. Értem
aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

26


Miért veszed ezt a kérdést ennyire személyesre? Talán volt hasonló tapasztalatod valakivel ?


Az hogy bizonyos orvosok nem segítenek, az nem egyenlő azzal hogy nincs hátráltató betegségem felfedetlenül ami ahhoz vezet hogy nem tudok fogyni. Sajnos sok éve küzdök ezzel és nagyon jól tudom hogy nem én vagyok a lúdas a kialakult külsöm miatt.


Nem erőltettem magam senkire. Amúgy sok lehetőségem lett volna, több ducikás, kisgyerekes nő, de 1-2 normál is akart velem ismerkedni. Én nem akartam azért mert akkor még reménykedem hogy legalább anynira letudok fogyni amikor még normálisaban néztem ki. Lényegeében pont hogy azért nem jöttem össze senkivel mert gondoltam a másik személyre, hogy ne legyen az hogy nem tetszik neki a testem a szexnél mondjuk. Jobb formába akartam kerüli és úgy ismerkedni. Csak közben ez nem sikerült és elmentek a 30 as éveim fele.


Fentebb már leírtam miért nem akarok tovább tanuli.


1, rossz élmények gyerekkorból és nehezen tanulok (főleg matek,fizika és az idegen nyelv)

2, kevés a szabadidőm nagyon és ha leterhelne akkor elveszthetném a munkahelyemet is

3, nincs családom segitségem már, ha nincs pénzem akkor utcára kerülök, azaz kockázatos nagyon


Egyéb dolog : Szerintem undoritó mikor a nők azt fejtegetik a férfivel mivel lenne jobb az élete?! Én úgy gondolom ott a férfi és a nő, egyiknek se kellene anyagi javakat, iskolákat stb alapkövetelményként felhoznia. oylan mintha nem is az ember érdekelni hanem hogy több pénzhez jusson egy másik személy által.

aug. 26. 17:00
 30/52 anonim ***** válasza:
86%

"Pont ez a lényeg! A férfiak sokkal kedvesebbek és elfoadóbbak. Nem akarják a partnerüket (vagy idegeneket az interneten) megvátoztani. Ti viszont rögtön küldenétek mindenkit tovább tanulni. Hajszolni a pénzt ami elvileg nem kell nektek a férfitől. Mégis anélkül nem jöhet szóba mint partner. :D"


Hát te hülye vagy. Mit szívsz? Adjál már belőle!😆 Engem nem érdekel, hogy tovább tanul avagy sem. Engem az érdekel, hogy legyen motivációja! De mivel a magasabb végzettség magasabb fizuval dukál sokszor, emiatt tanulok én is tovább. Hidd el, ha meglenne a havi nettó 2 millióm egy szakápolói szakmával, nem mennék tovább, mert simán meg tudom venni a gyerekemnek az összes dolgot anélkül, hogy nélkülözni kellene. És igen, elvárom, hogy akivel családot alapítok, az minimum annyit tegyen a közösbe, mint amennyit én. Látod, kezdtem olyannal, akinek alacsonyabb volt a fizuja az enyémnél és tette a hányinger megjegyzéseket, sajnálta tőlem azt a pénzt is amiért én meg dolgoztam. Akkor fogadtam meg, hogy ilyennel soha többé komolyan. Ez nem megváltoztatás, egyszerűen n M tudom tolerálni a motiváció hiányát, mikor az engem is demotivál és lehúz. Amúgy a kommented második fele rám nem vonatkozik, mivel a férjemmel közösen neveljük családban a közös gyerekünket. Szóval ezekre a gondolataidra érdemben sajnálatos módon reagálni nem tudok.

aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!