Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél hosszútávon egy ilyen drága nővel?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, szex már volt, más erőssége egyenlőre nincs. Ha átfut az agyamon, hogy megpróbájak vele egy rendes kapcsolatot, akkor ezek jutnak eszembe:

-ha találkozunk mindig drága helyekre akar menni

-ha kajálunk mindenből a legdrágábbat eszi és issza.

-10 perces utakra taxival megy

-egy boltban is mindenből a biot,cukormenteset fityf@szosat veszi

-minden héten 3szor vásárolgat ruhákat

Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen. Szerencsére már az elején letisztáztam, hogy mindenki a saját fogyasztását és egyéb költségét magának fizeti, így nekem eddig nem került pénzem. De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse.



aug. 3. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
9:35, Kérdezd meg tőle, hogy miért szopkodja.
aug. 4. 10:28
 62/64 anonim ***** válasza:
63%

Hiába a kérdésed, ez a nő úgysem vesz téged komolyan. Szerinted majd pont veled jönne össze, amikor 10 forintért még a saját anyádat is meg...? Azért vicces, hogy annyira odáig vagy érte, hogy még ide is kérdést írkálsz róla és egész hétvégédet azzal töltöd, hogy róla írsz ide, mintha lenne esélyed. :D

Amúgy én is remélem, hogy troll kérdés, mert nem fér a fejembe, hogy egy sikeres nő minek alacsonyodna le erre a szintre.

aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Na kurogatod még szegeny nőt?
aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
74%
Eddig se kúrta, mert ez a nő nem is létezik.
aug. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!