Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél hosszútávon egy ilyen drága nővel?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, szex már volt, más erőssége egyenlőre nincs. Ha átfut az agyamon, hogy megpróbájak vele egy rendes kapcsolatot, akkor ezek jutnak eszembe:

-ha találkozunk mindig drága helyekre akar menni

-ha kajálunk mindenből a legdrágábbat eszi és issza.

-10 perces utakra taxival megy

-egy boltban is mindenből a biot,cukormenteset fityf@szosat veszi

-minden héten 3szor vásárolgat ruhákat

Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen. Szerencsére már az elején letisztáztam, hogy mindenki a saját fogyasztását és egyéb költségét magának fizeti, így nekem eddig nem került pénzem. De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse.



aug. 3. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Fiatal?:-) Tényleg:D
aug. 3. 18:41
 32/64 anonim ***** válasza:
89%
32 éves az fiatal, de ha neked öreg, akkor minek dugod meg? Nem jut "fiatal"? :) Ha ennyire utálod amúgy, minek gondolsz rá éjjel-nappal, írsz róla ki kérdést, gondolkozol rajta, hogy milyen volna, ha összejönnétek?
aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
92%
#28 Érted, ezt úgy írja, hogy egyedül van, mintha az neki lenne büntetés.:D Szerintem nagyon jól megvan az a nő anélkül is, hogy mindenféle nyomorulttal jótékonyságból szexeljen.Ez nem a nőnek az érdeke.
aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jóképű férfiként csak pénzzel lehet kompenzálni a tapasztalataim szerint, de legyen szerencséd ...
aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi infó alapján nehéz megmondani, de ha kedves, értelmes és tetszik is nekem, akkor persze! Küldjed hozzám, én nem sajnálok egy nőtől egy tisztességes randit, annyira csóró szerencsére sosem voltam és leszek, mint te.
aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
64%
#35 Na látod, ez a beszéd.
aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
75%

35 nél a pont ezt a hozzá-állást dijjazom nőként, igy viselkedik egy gentleman!

lehet utána csinálni, benne van az eszencia, nem sajnálja, ez itt a lényeg, NEM SAJNÁLJA TŐLE, gavallér, és van miből adnia, és ezt nem értitek meg soha, hogy aki nem spur szeret adni, az tiszta szivből teszi, és nem smucig és nézi mi mennyibe kerül. lenne mit fejlődni egyeseknek ilyen téren

aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Ha már egyenjogúság van, akkor a nők is adhatnának tiszta szívből pénzt a férfiaknak. Jah, hogy az már lehúzás lenne?
aug. 3. 19:41
 39/64 anonim ***** válasza:
61%
19:41 Ha férfiként pénzzel sem tudnánk előnyt szerezni, akkor teljes lenne a Chad hegemónia a társkeresésben...
aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember tartsa el magát éa fizesse a kiadásait magának, akár férfi, akár nő és pont.
aug. 3. 19:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!