Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél hosszútávon egy ilyen drága nővel?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, szex már volt, más erőssége egyenlőre nincs. Ha átfut az agyamon, hogy megpróbájak vele egy rendes kapcsolatot, akkor ezek jutnak eszembe:

-ha találkozunk mindig drága helyekre akar menni

-ha kajálunk mindenből a legdrágábbat eszi és issza.

-10 perces utakra taxival megy

-egy boltban is mindenből a biot,cukormenteset fityf@szosat veszi

-minden héten 3szor vásárolgat ruhákat

Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen. Szerencsére már az elején letisztáztam, hogy mindenki a saját fogyasztását és egyéb költségét magának fizeti, így nekem eddig nem került pénzem. De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse.



aug. 3. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom megmondani, hogy összejönnék-e. Viszont azt jól tetted, h tisztaztad a dolgokat, előre
aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
68%
"szex már volt" - és? - van valami közötök egymáshoz?
aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
78%

Anyám? Akkor a tiéd milyen hogy ilyen köcsögöt szült?


Tudja, hogy csak szexre jó? Mert ha tudja rendben van, de ha nem tudja akkor rohadék vagy.


Te neked tetszene ha csak a pénzed, vagy a farkad miatt lenne veled valaki és nem mondaná el? NEM!


Miért kérdezed, hogy belefogj-e vele kapcsolatba amikor rendesen utálod mint a szart?


Igazság szerint igényes magára. Nem akarja a hülyéje, hogy pénzéhesnek nézd, de mégis úgy nézel rá.


Mi a baj azzal, hogy hetente vesz a saját pénzéből ruhákat, vagy egészségen táplálkozik ha egyszer megteheti?


Te neked mi közöd hozzá, hogy mit eszik, ruhát vesz magának ha nem akarsz tőle mást mint szex?


Ha vele lennél akkor sem kötelező közös kasszán lenni! Nyugodtan lehetnétek külön (még házasság után is).


Te csak arra fogod, hogy amyagias mert te vagy az! Magadból indulsz ki és persze rühelled őt.


Használgasd ha egyszer olyan hülye ha hagyja, vagy legyen benned egy kis emberség és valld be neki, hogy csak szexet akarsz tőle, vagy lépj le tőle és keress igénytelen nőt azt jól van.

aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
29%

#10 Igazad van.A baj ott kezdődik, hogy a sok buta nő így is ad pinát.Pedig ezt kollektíven meg kéne tagadni.



Vagy elveszed feleségül és eltartod halála napjáig, vagy minden kefélést kifizetsz.Ebből alakult ki a prostitúció is tulajdonképp.

Azok a férfiak, akik lúzer csórók voltak és nem tudtak egy családot, feleséget eltartani, baszhattak, ha fizettek érte.

Az ingyen pina sosem volt divat.

aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
55%

nem várnám el, hogy az extráimat fizesse egy férfi, de ha van miből tellik neki, és örömét leli abban, hogy adhat meghivhat, mert telik rá, akkor szivesen fogadom ha fizet.

Az ilyen fifti fifti pasik nekem nem jönnek be, hangsúlyozom, nem kell semmit fizetnie amit költök ruha egyéb flinc flanc, de a hajlandóság, hogy ő megveszi nekem vagy meghiv, fizeti az ebédet stb, maga a gesztus nekem többet ér, mint amikor már az elején görcsöl, hogy de ezt felezzük ám...na ilyenkor nem jutna velem hosszabb távon senki, ez olyan szarrágosdi, ingyen szex az jó, de ha benyújtaná a számlát hogy édesem 50 ezer volt a szex igy jó lesz?

mert az ingyen szex az jó, de költsége ne legyen? vagy hogy van? nem értem

aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
0%

#15 Azt kellene minden nőnek.Pénz a kézbe, utána nyílik a lába.

Érdekes, úgy már lenne becsülete.A kérdezőhöz hasonló még a fizetős kurvát is többre tartja, mint egy normális nőt, aki ingyen szexel vele.Nincs benne se hála, se köszönet.Teljesen felesleges.

aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
"Ingyen szex". Igen, a szex ingyen van. Aki szerint nem azt prostituáltnak hívják.
aug. 3. 15:29
 18/64 anonim ***** válasza:
67%

#17 A szex nincs ingyen, soha nem is volt ingyen.Mindig adni kellett valamit cserébe.

Aki szerint nem így van, az egy élősködő here.

aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
68%

igen ingyen? és előtte meg felezzél vele minden költséget, nincs olyan, hogy meghivod ide oda fizeted amit eszik iszik stb. és utána talán megkaphatod "ingyen"

egy nőnek az értéke az ami a lába között van, amit sok férfi nem tisztel, csak úgy gondolja, hogy jár neki alanyi jogon? mindenféle szolgáltatás nélkül megkaphatja? mi van? kinek gondolod magad?

aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
51%

#7 vagyok: 1 nem tudom miért lettem lepontozva

2: meg mi az hogy a nőnek fizetni kell a szexért? Ha szar a kapcsolat és a férfival szar a szex mert a nagyját nem érdekli neked mi jó az ágyban, akkor oké hogy valamit cserekereskedni kell, de egy értelmes felnőtt kapcsolatban a szex közös tevékenység mindenki örömére, nem kereskedelem.

aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!