Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél hosszútávon egy ilyen drága nővel?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, szex már volt, más erőssége egyenlőre nincs. Ha átfut az agyamon, hogy megpróbájak vele egy rendes kapcsolatot, akkor ezek jutnak eszembe:

-ha találkozunk mindig drága helyekre akar menni

-ha kajálunk mindenből a legdrágábbat eszi és issza.

-10 perces utakra taxival megy

-egy boltban is mindenből a biot,cukormenteset fityf@szosat veszi

-minden héten 3szor vásárolgat ruhákat

Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen. Szerencsére már az elején letisztáztam, hogy mindenki a saját fogyasztását és egyéb költségét magának fizeti, így nekem eddig nem került pénzem. De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse.



aug. 3. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
82%

kurvára leszarod a női nemet, és fogalmad sincs mi az, hogy adni szeretetből,

de nem eltartásról van szó, hanem meghivni bármire, amit szivesen adsz szivből és szeretetből

de hiába úgysem érted, mert irtózol mindentől ami pénzkiadással jár, hozott szülői minta ajánlott felülirni

aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ha meghívok valakit, természetesen fizetek.
aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Ő is meghívhat bármire szívből,szeretetből. De ott kezdődik, hogy egy szóval se mondtam, hogy szeretem. Haverok ajánlották be, könnyű lyuknak jó.
aug. 3. 20:08
 44/64 anonim ***** válasza:
73%

20:08

"könnyű lyuk" csak az extrán jó pasiknak van... :D

aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
Egy fillért nem költöttem rá, mégis úgy dugom, ahogy akarom. Akkor eytrán jó pasi vagy.
aug. 3. 20:22
 46/64 A kérdező kommentje:
*vagyok.
aug. 3. 20:22
 47/64 anonim ***** válasza:
86%
Kamu kérdés, kamu pasi. Ez a fószer egy álomvilágban él és maximum a jobb kezét dugja úgy ahogy akarja.
aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem valami 18-20 éves hülye gyerek irogat az idióta, ostoba kommentjei alapján.


Ha mégis igaz lenne a story, kérdező:


A csajjal nem vagytok egy kategória…

Azért mert te nem engedheted meg magadnak a felsorolt dolgokat, miért kell így beszélni a csajról?

Ő valószínű egy igényesebb nő…te meg egy… mindegy:)

Csak azt nem értem miért állt le veled… lehet most nincs sok opció? Közelbe vagy, egyből ugrasz? Ő meg csak dugni akar.

aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Na mi van, elfogytak az érvek és jön a jolly joker, a kamukérdésezés?:)
aug. 3. 21:01
 50/64 anonim ***** válasza:
80%
Akkor extrán jó pasi vagy, Mester! Én azért remélem, hogy valódi a kérdés és a kérdező is, mert kamunak túl erős...
aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!