Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél hosszútávon egy ilyen drága nővel?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, szex már volt, más erőssége egyenlőre nincs. Ha átfut az agyamon, hogy megpróbájak vele egy rendes kapcsolatot, akkor ezek jutnak eszembe:

-ha találkozunk mindig drága helyekre akar menni

-ha kajálunk mindenből a legdrágábbat eszi és issza.

-10 perces utakra taxival megy

-egy boltban is mindenből a biot,cukormenteset fityf@szosat veszi

-minden héten 3szor vásárolgat ruhákat

Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen. Szerencsére már az elején letisztáztam, hogy mindenki a saját fogyasztását és egyéb költségét magának fizeti, így nekem eddig nem került pénzem. De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse.



aug. 3. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
25%
#19 A férfiak életcélja a punci és a dugás.Nő nélkül senkik.Úgy reszketnek a nőkért, mint fuldokló a levegőért.A sok ostoba nő meg aláfekszik az ilyen nullinger patkánynak ingyen, mert elhiszi, hogy a "szex ingyen van", mert nem ér semmit.A férfi, az nem ér semmit.A nő legértékesebb az egész világon.
aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
19%
#21 Aki ezt kétségbe vonja: ateistáknak javaslom a világ működésének a tanulmányozását, vallásosoknak pedig a Biblia olvasgatását.
aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
62%
Normális esetben a szex legalább vonzalom alapján működik és nem azon, hogy ki mit fizet, ki mit kajál. De hát mivel se a kérdező, se a nő nemhelyes így nem lehet csodálkozni azon, hogy egymásra találtak.
aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
18%
Az a gond, hogy akik cserealapnak gondolják a szexet, pont azok annyira hitványak az ágyban, hogy egy fillért sem ér a teljesítményük.
aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
31%

Miért kéne, hogy természetes legyen, hogy a te pénzed is költi?

Szerintem teljesen rendben van, hogy mindenki fizeti a saját részét.


Semmi kötelék nincs köztetek, ami meg van, az a testiesség, az pedig kölcsönös, érzelem és elköteleződés nélkül.


Fizesse csak továbbra is a saját részét... bár nem tudom, miből fedezi ezeket, de ha van benned önbecslés, egyszer sem fizeted az övét!

aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
77%
Neked mi az erősséged?:))
aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
65%

anyagiasság, ilyen drága nővel hosszútávon ez kicsinyesség

egy nő nem drága, ha szereted, megadsz neki bármit ha lehetőséget adódik rá, ha meg nincs akkor ilyen minőségű nő sincs a közeledben.

Aki igényes és nem tescos v noném cucokkat vesz meg mert megtudja fizetni a drágábbat mert megteheti.

az hogy eladja magát neked és nincs érzelmi alapja ennek az összejövetelnek azt a nő baja, neki is csak azért kellesz, mert….és neked is csak azért kell, mert….itt nem látszik, hogy érzelem lenne csak testi kapcsolat akárminek is lehet nevezni.

Ha igy gondolkodsz, akkor eleve már az alapokkal baj van, nem egyező, táhát hosszabb távon is bajok lehetnek, igy ne erőltesd ami később fájni fog ..

aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem kell ezen gondolkodnod, kétlem, hogy sokáig meg tudnád játszani magad. Amint a csaj rájön, mekkora selejtes idiótával randizgat, páros lábbal fog kirúgni.


"Szóval megvan az oka annak, hogy egyedül van 32 évesen"


Hát, ha ilyen "főnyeremény" pasi ácsingózna utánam, én is inkább egyedül lennék.

aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
11%

"De előbb-utóbb elkerülhetetlen lenne, hogy az én pénzemet is költse."

Esélyes, mert nagyon sok esetben van a nőnek adóssága is, azon felül, amit a kérdésben írtál... ;) 36F

aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az nem fér össze a fejemben, hogy egy ilyen fiatal és sikeres nő minek szexszel egy ekkora lúzerrel, mint te.
aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!