Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/3280 A kérdező kommentje:
Ezek szerint rá már nézett boldog szemekkel egy nő. Nekünk még ennyi sem adatott meg soha. A társadalom tett ilyenné minket.
aug. 2. 00:56
 22/3280 anonim ***** válasza:
93%

21, a kényszer házasságban se nézne, ebben biztos lehetsz.

A szerelem/szeretet nem kierőszakolható, nem jár alanyi jogon, de még csak nem is kiérdemelhető "jutalom" a legtöbb esetben. Vagy van, vagy nincs. A vonzalomra ez hatványozottan igaz.

Ha nem vagy szerethető (vannak ilyen emberek) akkor ez van. Ezt abból mérheted le, hogy normális barátságaid, egyéb emberi kapcsolataid sincsenek.

aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/3280 A kérdező kommentje:

De nagyjából mindenkinek lenne párkapcsolata, és mindenki hozzájutna a szexhez.


Ez csak a chadeket illetve a nagy rib.ncokokat zavarja.


Akik jelenleg egy normál boldog párkapcsolatban élnek, azok számára semmi nem változna.

aug. 2. 01:02
 24/3280 anonim ***** válasza:
85%
#23!Te nagyon beteg vagy. Egyedül élek még kb.2hétig, amíg megszületik a gyerekem. Képzeld, zavarna, ha egy ilyen féreggel kéne házasságban élnem, mint pl.te. most akkor chad vagyok vagy r.banc?
aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/3280 anonim ***** válasza:
90%
Te most csak trollkodsz vagy tényleg komolyan beszélsz? Egy csepp empátia se szorult beléd. Nem lennék a közeledben, se a haverod. Hogy egy nő mit érezne melletted, azt el se tudom képzelni. Halálfélelmet? Ez sok mindent megmagyaráz. 19-es voltam
aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/3280 anonim ***** válasza:
78%

23, éltem hosszú kapcsolatban, két éve szingli vagyok, ezalatt férfihoz nem volt közöm, mert csak kapcsolatban élek szexuális életet, kapcsolatra meg nem vágyok.

Gondolom nőként nem lehetek chad, a fentieket szemelőtt tartva szerintem rbanc se. Ennek ellenére zavarna a külön adó, a behurcolt kényszerkapcsolatra ítélt nők helyzete, hogy nem lehet házasság előtt szex, de 10 évet köteles lennék lehúzni a házasságban, ahol kötelező szex lenne (leánykori nevén nemierőszak), zavarna, hogy, amennyiben véletlen jól alakul a kapcsolat és gyereket vállalok, őt egy ilyen inkorrekt, kizsákmányoló, kényszer kapcsolatokkal terhelt világba szülöm (főleg, ha nő, de ez az "intézkedéscsomag" a férfiak többségének is szörnyű lenne). Gyakorlatilag nincs olyan pontja, amit el tudnék fogadni. Ahogy senki, aki normálisan képes gondolkodni kapcsolatokról, emberekről.

aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/3280 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező nekem van egy jobb ötletem. Mindent incelt és femcelt küldjünk a Marsra, ahol egymásra találhatnak és egy egészen új civilizációt építhetnek fel miközben a földön a normális emberek kapcsolatokat építenek ki és szanaszét kefélik az agyukat. Ehhez mit szólsz?
aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/3280 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, te konkréktan a nemi erőszakot szeretnéd legalizálni. Ezek után ne csodálkozz, hogy a cipőm alján lévő port is többre tartom, mint a magadfajtát.


A jelenlegi párom (akivel nem vagyunk még házasok) az egyetlen férfi, akivel valaha lefeküdtem (huszonnégy éves vagyok, ő huszonhat) és ennek ellenére sose, de sose támogatnám azt az elmebajt, amit idehánytál. Ez tulajdonképpen egy olyan disztópia, ahol az embereket megfosztanád a szabadságuktól csak azért, mert te soha nem kellettél senkinek. Ezek után nem is csodálom.

aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/3280 A kérdező kommentje:
A csomag melyik része tartalmazza a nemi erőszakot?
aug. 2. 01:55
 30/3280 anonim ***** válasza:
82%

#30

Például ez: "a felek kötelesek szexuális szolgáltatást nyújtani egymásnak". Nem. A szexre nem vonatkozik kötelesség és aki pénzbírságot szabna ki erre, az egyszerűen bolond. Senkinek sem kötelessége semmi.

Feldobok neked egy ilyen kérdést, bár sejtem a választ: mi van akkor, ha valaki leszbikus? Vagy aszexuális? Vagy vallási okok miatt szüzességet fogadott? Vagy fizikai fogyatékosság miatt képtelen a szexre? Fizessenek örökké egy olyan dolog miatt, amiről nagy eséllyel nem tehetnek?

Sürgősen keress fel egy pszichológust. Vagy inkább rögtön kettőt.

(#29)

aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!