Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/3280 anonim ***** válasza:
67%
Vannak erre megfelelő oldalak
aug. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/3280 anonim ***** válasza:
10%

"Vannak erre megfelelő oldalak"



Nalatok.....



40F incel

aug. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/3280 anonim ***** válasza:
84%

Incel, nem voltál még nővel és gyűlölöd is őket.

Akkor mi az amit próbálsz ezzel elmondani?

aug. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/3280 anonim ***** válasza:
81%

Azt hittem, hogy a fidesz politijájánál nehéz kitalálni nagyobb sötétséget, de a kérdezőnrk sikerült. Bár szeretem a disztópia műfaját, de ez annak azért gyengus. Az akkor jó, ha nem annyira légbőlkapott, hanem ha akár meg is valósítható.

Félmillió betelepülőt nem tudnánk ellátni. Nem lenne munkájuk, az amúgy sem túl acélos szociális rendszerünk pillanatok alatt omlana össze. Vagy a mjnimálbéres incel el fogja tartani? De amúgy is, miért jönnének ide, az Unió legszegényebb országába?

aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/3280 anonim ***** válasza:
77%

Rengeteg fogatlan elhízott mama testalkatú csúnya nő van.

Velük lenne kötelező lennetek!

Ellenkező esetben kasztrálás!

aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/3280 anonim ***** válasza:
89%

Tessék, a normális, érvekkel alátámasztott véleményem:


A párkapvsolat, nem jótékonysági intézmény. Nem azért szulettunk meg, hogy a te f*szodért éljünk. Szerinted milyen hazasság lenne, ha egy olyan szarkupaccal kéne egyutt lennem, nint te? Elobb vágnám le a farkad, mint h dugjak veled! És mi az, hogy te jobb not kapsz? Miert nem szinteden lévő nőt? És mi az, hogy elővasarlási joga???? Nem tárgy vagyok!!!


A betelepitett 500 000 not ki fogja eltartani???? Csak azért kérdezem, mert nyelvtudas szakma hijan, neked kell majd! Raadasul, mivel a noket kivonod a munkaerooiacrol, még nehezebb lesz, mert nem lesz tul sok adobeszedes (Mert ugye, a nő a fenti listával nem fog dolgozni, nyilván

Hanem el lesz tartva.


Vicc nélkül irom: öngyilkos lennék! És, kb az osszes nő szerintem

aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/3280 anonim ***** válasza:
76%
Nem hittem volna, hogy ilyrt valaha mondok! Dr ha valasztani kell a jelenlegi hatalmi vezetes, meg az idehányt gusztustalanságot hirdeto párt között. Én O.Viktort es a fideszt választom
aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/3280 D-Mano ***** válasza:
32%

Szerintem meg a pszichoterápiás, életmódtanácsadási és hasonló lehetőségeket kellene kiszélesíteni, sokkal elérhetőbbé tenni AZ EMBEREK számára. Mert szerintem az emberek 80-90%-ra ráférne egy ilyen, hiszen rengeteg társadalmi probléma van, ami abból adódik, hogy az embereknél (férfiak és nők) nagyon félrement valami a személyiségfejlődésük során (az átlagembernél egyszerre több dolog is).

Mondjuk, ezt nem a manapság terjedő woke/progresszív/liberális vonalú terápiás elméleteken, módszereken alapuló terápiás hozzáállásra, megoldásokra értem, hanem a normálisakra.

Az incelség csak 1 társadalmi probléma a sok közül, de szerintem ez sokat javítana azon a helyzeten is.

Plusz kellenének férfiképzők is. Amik olyanokat tanítanának, hogy hogy kell otthon megszerelni a dolgokat, túlélési technikák és hasonlók.


Amikor ilyen jellegű társadalmi változások külső kényszerítő hatásra történnek (törvények, büntetések stb.), azok sosem működnek jól, etikailag is erősen kifogásolhatók és sokkal több kárt okoznak, mint hasznot.

aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/3280 A kérdező kommentje:
Szomorúan látom, hogy egyesek vamzerkodnak és legalább 1 kommentem törölték emiatt. Ezt úgy veszem, ők elismerik a csomagunk zsenialitását és nem képesek észérvekkel vitába szállni.
aug. 2. 08:06
 50/3280 A kérdező kommentje:

#48


Ez jól hangzik, de az incelségen nem lehet segíteni ezekkel semmilyen formában.

aug. 2. 08:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!