Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/3280 A kérdező kommentje:

#10


Mivel egyre kevesebb magyar gyerek születik, előbb-utóbb jelentős munkaerőhiány lesz (ahogy minden nyugati országban is történt). Tehát tudnának dolgozni, nem kell őket eltartani. Bőven van választék, olyat kell idehozni, aki képes dolgozni is a női kötelességei ellátásai mellett.

aug. 1. 23:44
 12/3280 A kérdező kommentje:

#7


Mondod ezt chadként. Úgy könnyű beszélni.

aug. 1. 23:44
 13/3280 A kérdező kommentje:

#9


Mivel van a problémád. Azzal hogy mindenki éljen hűséges, tisztességes, normális életet és senkinek ne menjen tönkre az élete a részletezett problémák miatt?

aug. 1. 23:46
 14/3280 anonim ***** válasza:
87%
Támogatom az egyik előző hozzászólót; én is inkább megölném magamat. Nem élnék egy olyan világban, ahol egy korcs emberi szenny elvenné a szabadságomat mert viszket a f@szuk.
aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/3280 anonim ***** válasza:
86%

Én is kidolgoztam tudományosan egy intézkedést. Az enyém csak 2 pontból áll.

1. Kérdezőt sürgősen bezárni.

2. Soha ki nem engedni.

Érdekelne, mit szóltok hozzá 😁

aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/3280 anonim ***** válasza:
19%
10 év marha sok. 1 év még azért sokkal jobb lenne.
aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/3280 anonim ***** válasza:
81%

A behurcibálandó 4-500 ezer nőt miből vennéd meg? Mert egyik ország se adna mosolyogva nőket (akaratuk ellenére) mert Ince Vince farka pina nélkül kókad. A nők meg minek jönnének, vagy főleg, minek maradnának? Ez olyan anyagi ráfordítást követelne meg, akár veszed a rabszolgát, majd eltartod, akár csábítod valamivel és utána pénzeled, ami soha nem térülne meg. A is klónozás fszság. Hallottál már a genetikai sokszínűség fontosságáról? Akkor már a születendő gyermekek nemének tudatos megválasztása (létező opció), meghatározott számú fiú és lány gyermek "engedélyezése" évente. Ha a "férfitöbblet" a probléma szerinted, vagy valamely incel koalíció szerint.

Amúgy jól is néznénk ki, ha ez a katyvasz, amit elénk tártál létrejönne. Külön külön is sérti az emberi jogokat, hát még így csomagban. És a legszebb, hogy senki nem járna vele jól, csak a többlet jogokat élvező incelek.

Nem tudom Orwel Állatfarm című műve ismerős-e, de ti lennétek benne a disznók, akik az egyenlőségen belül mindig "egyenlőbbek".

Nagy szerencse, hogy egy marginális kisebbség vagytok. Mikor valami radikális csoport szerzi meg valamiképp a hatalmat (vagy egy elborúlt radikális vezető) abból jó sose sül ki.

aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/3280 anonim ***** válasza:
78%
Jó tudni, hogy a kérdezőhöz hasonló egyedek nem fognak szaporodni. Hogy egy szürke és magányos élet után nem tudnak már ártani senkinek.
aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/3280 anonim ***** válasza:
89%
Mint egy szerelemben sikertelen férfi, nem támogatom ezt a marhaságot. Hogyan tudnál együtt élni a tudattal, hogy a párod boldogtalan és hozzád van láncolva? Hiszen látni a boldogságot a nő arcán, amikor a szemei a tieidbe mosolyognak, az egyik legjobb érzés a világon. Akkor inkább egyedül maradok, de ne kelljen másnak szolgaként élnie mellettem, mert az nekem is csak bánatot okozna.
aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/3280 anonim ***** válasza:
83%
Látod, kérdező? Egy valódi férfi, mint a #19-es rendelkezik gerinccel és nem úgy tekint más emberi lényekre, mint egy rabszolgára.
aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!