Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-45 közötti ( Y generációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-45 közötti ( Y generációs / millenial pasik )! Ti is tapasztaljátok hogy a Z generációval ( 95/96 után születettekkel ) nehezebb megtalálni a hangot, már ami a randizást, ismerkedést illeti?

Figyelt kérdés
Voltam egy társkereső rendezvényen, és "vegyes korosztály" volt ami azt jelentette hogy a nők között több volt a huszonéves ( értsd 24-29 ), a férfiak között meg több volt a 30-as. Azt vettem észre hogy bár a korombeli 35-38 körüli nők nem vonzottak, a 30 alattiakkal egyszerűen mintha valami más 'bolygón' élnénk, annyira más a stílusuk, gondolkodásmódjuk, minden olyan steril, lehet azért mert ők még nem éltek abban a világban ahol nem volt internet, míg a Y generáció ( 81-94 közöttiek ) még más gyerekkort ( is ) ismert. Ti hogy látjátok ezt?

júl. 28. 10:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben más dimenzióban működnek ők. A munkahelyemen nem beszélek velük, max. ha a munka megköveteli.
júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11-es ezt kifejtenéd ha nem nagy kérés? Mármint nyilván elfogadom hogy nem lesz Z generációs barátnőm de szeretném megérteni hogy mik ezek a különbségek, lehet e egyáltalán áthidalni vagy végleg le kell tenni a 94-96 után születettekről. Bevallom a Z generáció kezdetében sem vagyok biztos de a "hivatalos" forrás rájuk, mint akik 1996 után születettekre hivatkozik.
júl. 28. 15:49
 13/23 A kérdező kommentje:

9-es a párjaid ZÖME 94-98 ( kg vagy életkor ? ) amúgy pedig viccesen cseng így, hiszen mint VOLT párokra hivatkozol, tehát marha jól működött minden.


Ilyenkor szokták általában írni a nők hogy "nem a kor volt a gond" vagy nem a "pénz volt a gond", vagy "nem a magasság volt a gond". :D


Sebaj legalább jókat derülünk itt Noren-en.


38F incel

júl. 28. 15:55
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Exem 98-as én 94-es vagyok tehát elvileg pont külön generációhoz tartozunk. Mégsem különböztünk ilyen szinten. Szerintem a vízválasztó a 2000-es évek eleje. Akik akkor születtek egy totál mas világ, de náluk sem érzem hogy olyan extrém távolságok lennének köztünk. Sok fiatalt ismerek, 18-22 éves korosztály között és nem látom az egetverő különbségeket.
júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj, kedves 30%-os Kérdezőm....akármilyen fura, telnek, múlnak az évek.

Voltak, mentek. Volt, aki lotyó volt, volt, aki szimplán hülye.


Az ismerkedéssel, randizással nem volt gond. :D


De látom, nagyon szeretnél már jól belémállni, te kis huncut.


#nohomo

júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15-ös nem akarok belédállni lehet te nem is vagy a jó példa de azért ha logikusan belegondolsz és olvasol ilyen válaszokat ( márpedig ebben a kategóriában rengeteg nő van aki ezt írja ):

"ilyen és ilyen férfiakkal voltam együtt MINDIG, de nem emiatt mentünk szét"


Ne haragudj hogy ezt írom de ez az eset ami miatt sokan végül pszichológushoz mennek ugyanis vonzódnak egy 'típushoz', legyen az fekete, szőke, néger, idős vagy fiatal, gazdag vagy szegény, badboy vagy nice-guy, vagy csak emlékezteti őket a tudatalattiukban az apjukra. Tehát van egy típusuk ahogy ők nevezik és felteszik mindig a kérdést hogy "miért mindig őket vonzza be", aztán mindegyikkel szétmennek.


Ezért mondják sokan ( okos és hozzáértő emberek ), hogy nem azzal kell lenni akit mi "akarunk", hanem aki minket akar. Hatalmas különbség.


Bocsánat ha belédállásnak vetted, nem feltétlen rád vonatkozott Noren1989.


38F incel

júl. 28. 16:33
 17/23 Noren1989 ***** válasza:
Nem most kezdted, nem sértődtem meg. Bàr egyemesen megtisztelő, hogy a múltkor màr rólam is írtàl ki kérdést...
júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szerintem kevertelek valakivel, de ezt most teljesen őszintén mondom. Egyetlen egy ember van aki ember "követ" és folyamatosan mondja hogy ki a kereszténycel ki nem, közben a kérdések kb. felét nem is én írom ki hanem egy incel bajtárs, a nevét persze nem fedi fel. Nem rólad van szó.


38F incel

júl. 28. 16:57
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

"az Y és a Z között egyértelmű a határ, és az az internet ahogy fentebb említették"

Igen?

És az internet elterjedésének melyik fázisa? Ugyanis az nem egy csapásra terjedt el... Magyarországon 1994-ben vezették be, de úgy igazából 2010 környéke volt a fordulópont, amikor a nagy többség mindennapi életének részévé vált. Ez azért egy durván 15 éves intervallum. Tényleg nagyon egyértelmű a határ.

De eleve ez az erőltetett generáció-hiszti is durva túlzás. Ahány ember, annyi jellem, annyi személyiség. Lehet persze átlagolgatni, de abszolúte semmi értelme. Több különbség van egy generáció egyes tagjai között, mint átlagosan a generációk között.

Ja, és ha nagyon skatulyázni akarunk, akkor Y generációba tartozok, barátnőm Z-be, és tökéletes az összhang.

júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19-es: meddig ... ;-)
aug. 1. 06:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!