Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal 20-30 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 20-30 közötti nők azért várják el a jó fizetést és saját lakást/házat a pasitól mert lusták és csak bele akarnak ülni a jólétbe?

Figyelt kérdés
A jó fizetés úgy kb nettó 500-tól indul...
júl. 24. 09:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%

Nem várom el a saját lakást/házat, sőt, az albérlet jobb lenne több szempontból.

Az anyagiakat azért várom el, mert szerintem innen indul kb a kellemes, biztonságos élet kategória, én még valamivel alatta vagyok, de hamarosan elérem.

Egyébként van saját lakásom, autóm, jogsim, olyat keresek, akinek szintén saját, belső igénye, hogy külön éljen a szülőktől és űzi is ezt a "hobbit" évek óta. Szintén igénye van az autóra, vezetésre, hasonló az életszínvonalunk, igényszintünk.

A "jólét" már adott, párt keresek, akivel élvezhetem.

júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%

20 éves lány még nem feltétlenül várja el sőt, az ő szerelme még őszinte lehet.

30-as nők nagyobb valószínűséggel várhatja el, mivel az már lassan férjhez akar menni, családot akar stb.


Igen, a nő bele akar ülni a jólétbe, a férfi meg kefélni akar a nővel, csak a külső érdekli, a többi csak rizsa.


Mindkét nem önző, és nem érdekli igazán a másik.

júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Az fel se merül hogy van amelyik nőnek van saját lakása és jó fizetése? Az minek álljon le valakivel aki hozzá képest le van marsdva.
júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem akarnak a döngölt padlóra szülni. Az ilyen lúzerek, mint te ezt várná el "szíve választottjától" meg a saját gyerekétől is, hogy csendben nyomorogjanak egy életen át, mert TE nem voltál képes megteremteni az anyagi feltételeket a gyerekvállaláshoz.
júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

"van amelyik nőnek van saját lakása és jó fizetése?"


Úgy könnyű elérni ezeket ha a csajt a külseje miatt felveszik egy céghez valami kamu pozícióra (például HR) és a szülei vagy valami gazdag pali a feneke alá tol egy lakást.

júl. 24. 09:33
 6/44 A kérdező kommentje:

"TE nem voltál képes megteremteni az anyagi feltételeket"



Régen a férfi és nő közösen teremtette meg a körülményeket a családhoz nem a férfire szakadt minden.

júl. 24. 09:36
 7/44 anonim ***** válasza:
66%

Egyik nap az autós kérdéssel hergeled itt a jónépet, másik nap meg a lakásossal? Nem unod még?

Igen minden nő lusta és kényelmes, egyiknek sincs se autója, se jogsija, se lakása, sőt, nem is dolgozik, mind csak ül egy szál kopott mackóban, lenőtt hajjal rád várva, hogy mindent előteremts és mindet furikázd. Na. Most jó?

júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!


Minden értékesebb ember az ambicioval rendelkezőket szereti.

Még az értékesebb 20 éves lány is akkor fogad el, ha látja, hogy bár csóró vagy, de igyelszel tenni valamit azért, hogy ambiciohoz juss!


Ha nem tetszik ez a rendszer, akkor iskerkedj csóró, gyári munkás lányokkal, vagy nézz egy fiatal roma lányt a barakkból, azoknak úgyis mindegy, mert putriban élnek!


#2 voltam

júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%
El se tudod képzelni hogy lehet rendes munkával pénzt keresni?
júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
70%

5 és, ha a szüleitől kapta a lakást? Egy ilyen irigy embert kéne választania és beleköltöztetnie, hogy ne legyen "anyagias"?

Én a szüleimtől kaptam, a munkámat magamnak szereztem, meg két diplomát is, jövőre jelentkezek újra az egyetemre a harmadikért.

Nekem alap, hogy én is így indítsam a gyerekemet majd, hogy fizetni tudjam az első diplomát, a jogsit és igen, kapjon egy lakást is egyetem után.

Ez a másik amiért nem jönnék össze egy hozzád hasonlóval. Nem kell, hogy lehúzzanak, se érzelmileg, se anyagilag és a gyereket se fogja gáncsolni, mert neki nem adatott meg.

júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!