Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal 20-30 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 20-30 közötti nők azért várják el a jó fizetést és saját lakást/házat a pasitól mert lusták és csak bele akarnak ülni a jólétbe?

Figyelt kérdés
A jó fizetés úgy kb nettó 500-tól indul...
júl. 24. 09:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
69%

27 teljesen jól leírta .

Nyomorogni egyedül is tudok, nem kell egy kolonc, vagy egy élősködő a nyakamba.

Ha nem tud semmit hozzám tenni, ha nem jobb vele az élet hanem rosszabb, akkor nem kell!

Megkeresem azt a pénzt amiből kényelmesen élek, nem fogok valakivel összeköltözni azért hogy mossak főzzek takarítsak a nagy büdös semmiért!

júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki pénzből él, a nők/lányok is. Mindenki a saját boldogulását keresi, ki így ki úgy. Ha egy lány úgy boldogul, hogy jól néz ki, akkor ez van. Senki nem mondhatja meg a másiknak, hogy mit csináljon.
júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
15%

Facebookon olvasgattam egy hozzaszolasokat egy cikk alatt erre felfedeztem szovegtipus es kornyezet alapjan hogy biztos gyakoris a no.

Kinezetre: szemuveges, kover, ronda , 40 korul lehetet de vagy 50 nek nezett ki.

júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem.

Én 42 vagyok és mégis elvárom hogy ne nekem kelljen mindent megteremteni nőként.

júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
52%

Már 35 vagyok. De dem vártam el.

Egyikünknek sem volt.

Szülői segítség volt mindkét oldalról, más-más formában, a többit együtt oldottuk meg.


Őszintén, akart volna a fa$zom beleülni a jólétbe, hogy aztán azt hallgassam/éreztve legyen, hogy minden az övé, és ilyen jogon azt higgye a másik, hogy beledumálhat mindenembe.

Kösz, de nem...


Megintcsak egy olyan kérdező, aki kiírja a kérdést, de nem érdeklik a válaszok, mert ő jobban tudja rá a választ...

Na, ba$zkikám, akkor nem kell kérdezni.

júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
48%
#35 Pedig ahol anyuék nem nyúlnak a hóna alá valakinek, ott bizony FÉRFIAK és nők is szeretnek "beleülni a készbe".Ha tudnád hány ilyen FÉRFIT IS ismerek.Az más kérdés, hogy nekik ritkábban jön össze, de aki megteheti, az nem a küzdelmes fost fogja választani a könnyű élet helyett.
júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
20%

Kérdésedre válaszolva kérdező, ez csak a Nyugati civilizációban élő emberek hülyesége hogy mindenből a legjobbat és a legtöbbet szeretnék. Pl: női oldalról az elvárás: Pasi egyedül éljen, legyen autója és jól fizető munkahelye, legyen magas (190 cm) és hozzá 60-70 kg

Férfi oldalról elvárás: Top modell legyen a csajszi 170 cm 50 kg, tudjon írni, legyen hűséges és őszintén szeressen.

Na most pedig nézzünk meg egy szegényebb kontinenst pl: Afrika

Ott nincsen a másik iránt elvárás mert ott szegénység van, ahol szegénység van ott nagyobb az összetartás és ott sokkal jobban értékelik az emberek a másikat és sokkal jobban megbecsülik, ott a gyerek tényleg családot jelent és még sorolhatnám.

Itt a gazdag Nyugati civilizációban mint mond a média? Ne vállalj gyereket legyél inkább karrierista aki sok pénzt keres vagy legyél cégvezető vagy vállalkozó, celeb vagy influenszer. Itt mindenki kihasználja a másikat és még sorolhatnám.

júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
17%

Az nem lustaság hogy valaki nem akar hajléktalannal vagy még rosszabb: mamahotelessel d.gni.

Önellátó , felnőtt férfias férfiakat akarunk.

júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
39%

14: És az évfolyamtársaid közt nincsen hasonszőrű nő? "Nem csinálnak semmit" és máshoz akarnak beleülni a készbe?

Nem végezték el az életben ugyanazokat a dolgokat, mint te, egészen véletlenül?...

júl. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
39%

És megkérdezhetem, milyen az egyetemeden és a nyelvóráidon az ivararány? Mert még a BME-n is 55% a nő.... Egy nyelvórán meg akár 80% is lehet.

Több a diplomás nő is, mint férfi.

Ha nem tudod értékelni a humán és társadalomtudományi végzettséget, akkor keress mérnököt, orvost, természettudóst!

(De szerintem te csak simán embergyűlölő vagy.)

júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!