Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal 20-30 közötti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 20-30 közötti nők azért várják el a jó fizetést és saját lakást/házat a pasitól mert lusták és csak bele akarnak ülni a jólétbe?

Figyelt kérdés
A jó fizetés úgy kb nettó 500-tól indul...
júl. 24. 09:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
73%
Egy okot mondj hogy leálljon veled bármilyen nő.
júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
30%

Ha a férfiak is ezen tényezők megléte alapján szelektálnának…

Nincs saját háza a nőnek? Kuka!

Nincs saját autója a nőnek? Kuka!

Nincs olyan munkája a nőnek, ahol magas a fizu? Kuka!

És nem lenne elfogadva olyan kifogás se, hogy azért nincs saját autója és háza, mert a munkahelyéhez közel van a szülői ház, ahol mamahotelezik.

Vicces lenne nézni a női incelek vergődését. 🥹

júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
58%
Engem nőként pont nem zavarna ha ezeket egy férfi szempontnak tartja társkeresésnél.
júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

#8


Csak a félreétessek elkerülése végett.


-Nekem is van lakásom ami szülői segítséggel lett véve DE igen erősen segédkeztem a felújításában mind anyagilag mind fizikálisan.


-Egyedül a fizum nem jó de ez azért van pályakezdő vagyok. Most tapasztalatot gyűjtök és közben tanfolyamokat(Diploma már megvan) végzek az esélyeim javítása miatt és angolt tanulok a felsőfok miatt.

júl. 24. 09:46
 15/44 anonim ***** válasza:
54%

12, ki, vagy mi tartja vissza a férfiakat ettől?

Nekem az is elvárásom, hogy a másik tudja kit/mit keres a párjában. Akinek elég, hogy dekoratív vagyok és dugható, azzal eleve nem jövök össze.

júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
0%
És még te beszélsz....
júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
13%

#15: „ki, vagy mi tartja vissza a férfiakat ettől?”

A tapasztalat, amit nevezhetünk statisztikának is. A férfi belátja, hogy nem akarja magát sz*patni. Még az említett feltételek megteremtésével is nagyon messze áll a 100%-os sikertől.

júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
47%
De téged ez mit zavar, ha így van szerinted ? Nem kell ríni a nők után, ha az összes ilyen. Ha meg nem, akkor minek általánosítasz? De ha mégis ilyen az összes, minek neked no?
júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező és a hozzád hasonlók! Marhára elegem van már ezekből a nőgyűlölő kérdésekből! A nő döntő többségében nem a szülőktől kapják a lakást. Nincsenek benyomva kamu állásokba. Tanulnak, dolgoznak. Otthon is leginkább egyedül viszik a 3.-4. műszakot. Mikor álltok már le ezekkel a szarokkal? Nem mellesleg annak fényében, hogy magad írod, neked is jócskán segítettek a szüleid. És másoknak miért ne segíthetnének? Akár férfinak, akár nőnek. Eszem megáll!

Ja, és képzeld, én költöztem a feleségem házába, amit részben hitelből vett. Az első autónkat közös pénzből vettük, egy év takarékoskodás után. Ráadásul olyan is volt kb. fél évig, hogy a záróvizsgáim miatt jóformán el kellett tartania engem. Szóval be lehet fejezni az állandó mocskolódást. Nem vagyunk általánosíthatók.

júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
63%

1. Nem minden nőnek ez az elvárása. Rengeteg ilyen korú ismerősöm van, aki szülőkkel élő, albérletben élő stb. férfival van.

2. Kérdés, hogy az adott nő milyen korú férfival ismerkedik. Azért sztem egy 33-35+ éves férfitól, ha 21-22 éves csajszikat hajkurászik, nem egy elrugaszkodott elvárás, hogy mutasson fel többet, mint a csaj, ha már van 10+ év előnye.

3. Azért nem minden 30 alatti nő lusta, szüleit pumpoló naplopó. Köztük van olyan, aki már külön lakik, sőt saját lakása is van (max. még fizeti a törlesztőt). Na, attól már nem annyira irreális elvárás, hogy nem akar olyan férfit, akinek még anyu készíti a kakaót.


És igen, vannak olyan nők is, akik lusták és aranyásók, tényleg. Kerüljétek el őket, ha nem ilyet akartok, ne az legyen a lényeg, hogy "hát de ő a legfullosabb, akit ismerek, nagyon kellene nekem, na, miért nem ugrik már rám, miért nem lesz csak miattam nem aranyásó, kívánom, kell a farkamnak"

júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!