Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-45 közötti ( Y generációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-45 közötti ( Y generációs / millenial pasik )! Ti is tapasztaljátok hogy a Z generációval ( 95/96 után születettekkel ) nehezebb megtalálni a hangot, már ami a randizást, ismerkedést illeti?

Figyelt kérdés
Voltam egy társkereső rendezvényen, és "vegyes korosztály" volt ami azt jelentette hogy a nők között több volt a huszonéves ( értsd 24-29 ), a férfiak között meg több volt a 30-as. Azt vettem észre hogy bár a korombeli 35-38 körüli nők nem vonzottak, a 30 alattiakkal egyszerűen mintha valami más 'bolygón' élnénk, annyira más a stílusuk, gondolkodásmódjuk, minden olyan steril, lehet azért mert ők még nem éltek abban a világban ahol nem volt internet, míg a Y generáció ( 81-94 közöttiek ) még más gyerekkort ( is ) ismert. Ti hogy látjátok ezt?

júl. 28. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, van különbség a generációk között és a 20-28 évesek mások már mint mi
Egyénfüggő teljesen, nincs semmi különbség
Van abban valami amit mondasz, de nem tudnám megfogalmazni hogy mi okozza ezt
18 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

2 két klaszter között akár lehet egy generáció is. Ez alatt a világ felgyorsult, mindennapossá, általánossá vált a kiberlét.

Az Y még való életben él, de tömérdek időt tölt el a világhálón, a Z a kibertérben éli az életét, csak néha kikandikál, és sokszor kudarcot vall a mindennapokban.

Ez más nyelvezetet és értékrendet hoz létre. Így nem csoda, hogy általánosságban kifejezve azt mondjuk, egészen más a 2 generáció. Ebből következően sok a surlódás a két csoport között...

Persze kivételek mindig vannak...

júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Épp ellenkezőleg. Én velük jövök ki jobban. Őket érzem inkább a korosztályomnak, hiába vagyok idősebb.

32F

júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

96-os nő vagyok, én még sokkal inkább azonosulok az Y generációval. Az utánam születettek között viszont én kétféle csoportot vélek felfedezni, vannak a rendesen nevelt, értelmes személyek, mint pl. a 25 éves párom, akik teljesen rendben vannak emberileg, értékrendet is tekintve, és vannak a valóságtól teljesen elrugaszkodott, nagyképű, agyhalott telefonbenszülöttek, akiket hallgatni egyenlő egy agyvérzéssel. Ilyenkor csak azt remélem, hogy én 20 évesen nem ilyen voltam, mert baromi ciki.


Munkahelyen amúgy van két 24 éves gyakornokunk, náluk azt tapasztalni, hogy folyton csaponganak, nem tudják, mit akarnak kezdeni az életükkel, sokmindenbe belekezdenek, de nem csinálják végig, illetve dolgozni sem akarnak, de azzal minél több pénzt keresni. Elég nagy bajok lesznek munkafronton ezzel a generációval.

júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

'94-es születésű vagyok, sokkal hamarabb megtalálom a közös hangot egy '95. utáni születésűvel, mint egy '80-as években született emberrel.

Nem is értem ezeket a határokat mi alapján húzták meg (persze értem, valahol meg kellett húzni), de baromi más ingerek,behatások értek egy '80-ban születettet, mint egy '92/93-ban születettet.

júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
10-15 év korkülönbség baromi sok, az már valóban generációs eltérés. Nem véletlen, hogy a tartós kapcsolatok, házasságok többségében 2-3 év a korkülönbség, van, ahol a nő az idősebb, van, ahol a férfi. Az meg, hogy neked nem tetszik a saját korosztályod, a te bajod, de így nehezen lesz barátnőd, mert a fiataloknak nem kellesz, más világ is, mint ahogy tapasztaltad. Nem mintha meg lehetne mondani valakiről, hogy pontosan hány éves, max tippelni lehet, meg vannak, akik fiatalabbnak tűnnek, vannak, akik idősebbnek.
júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

#4

Szerintem is hülyeség, hogy egy 80-as meg egy 95-ös születésűt egy kalap alá vesznek, 15 év különbség rengeteg :D

júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Na mi van kereszténycel, nem kaptál egy elérhetőséget sem? 🤣🤣🤣
júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

"Nem is értem ezeket a határokat mi alapján húzták meg"



Asztrologiailag a Pluto zodiakalis helyzete alapjan huztak meg. Nekem Merleg 29-nel van, emiatt beragadtam ket generacio koze.....



40F incel

júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
Megvoltam eddig azzal a korosztàllyal is. 94-98közti volt a pàrjaim zöme eddig...
júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szerintem az alapján húzzák meg a határokat hogy mik történtek a világban stb., de az Y és a Z között egyértelmű a határ, és az az internet ahogy fentebb említették.


Valóban vannak itt trollok akik szerint én 10-15 évvel fiatalabb nőt keresek, ami nem igaz, de az tény hogy sokáig azt hittem a 10 év még talán belefér. Azonban rá kellett jönnöm hogy a generációs különbség miatt nem. Van egy ismerős aki 45 évesen egy 30 évestől várt gyereket és lettek egy család, lehet az ő példájuk lebegett előttem de az ilyen 15 éves korkülönbségek számomra furák és nem kiegyenlített viszonyok sem. Sokszor lehet is hallani hogy mennyire atyáskodik már egy 15 évvel idősebb férfi a másik felett. Nem beszélve arról a 'cringe' részről amikor találkozik a 15 évvel fiatalabb barátnőjének a barátaival akik már szó szerint le is bácsizhatják a háti bajokkal rendelkező 45 éves Chadet.


Szóval a 10 évet felülvizsgáltam. Amúgy pedig mielőtt bárki beszólogatna, egy 30 alatti nőt nem találtam szimpatikusnak. Egy 31-33 éves volt aki szimpatikus volt én meg ugye 38F incel vagyok és úgy vagyok vele hogy a 4-7 év még talán bele kéne férjen. Egyébként legtöbbször a 3-7 évvel fiatalabb nőkkel van intellektuális és fizikális vonzalom, márha eljutunk odáig.


Szóval, nem , nem kell huszonéves Z generációs bármennyire is szuperek :).


38F incel

júl. 28. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!