Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:

Leírtam szépen is te hányinger, írtam peldamondatot arra szépen megfogalmazva milyen egy zaklatás.

Mellesleg itt is az megy. Nem a segitség.

júl. 23. 13:51
 72/79 anonim ***** válasza:
"Nem kedves kérdező" Jól van 65 66 ez már tényleg mindent visz. Jó hogy nem ki akarod lőni a kérdezőt az űrbe, erre benyögöd hogy kedves kérdező, te szerencsecsomag, akkora 1000% nárcisztikus hp vagy hogy übereled a legnagyobbakat is :) Kedves, még írjál ilyen modoros szövegeket hogy elhányjuk magunkat tőled.
júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező nem veszi észre, hogy a széllel szemben pisál...
júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
Szerinted.
júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
#74 A 65 nem én vagyok, de ne is zavarjon... Legyek, akkor nárcisztikus hülye picsa... A kérdező jól van ott, ahol van engem nem zavar. Az hogy ki mit gondol mibe, az az ő dolga...
júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
100%

Ha a volt férjed/barátod valami magasrangú politikusféle volt és te meg itt ezen a platformon kérsz segítséget ilyen stílusban (értsd: hányinger), az kiállítja rólad a szegénységi bizonyítványt.

De a volt barátodról/férjedről is, hogy egy ilyen stílusban és értelmi szinten kommunikáló nővel volt együtt.

Lehet, hogy igaza is van abban, amiket rólad mond.

júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:

A gyk stílusa a hányinger ez nem az enyém. Gusztustalan az amiket te írtál.

Meg olvasd vissza hogy neki esnek annak akit zaklatnak.


Tipik áldozathibáztatás megy. Rúgjunk bele mi is ugye.

júl. 24. 17:04
 78/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért estek neked, mert zaklatnak.

Hanem kaptál itt nem egy tanácsot, de csak a kifogások jöttek, meg mindenki hülye, csak te nem. Olyan stílusban adod elő magad, meg a dolgaidat, hogy nem csoda, ha lepattintanak.

júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

#77

Az értelmi képességeiden is van még mit csiszolni. 🤷‍♀️

júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!