Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
84%

Én szóba nem állok olyannal, aki kép nélkül ismerkedik.

Ugyanitt: ilyrn problémás háttérrel szintén nem állnék le veled - van elég bajom, mint hogy egy üldözési mániás nővel meg az állítólagos üldőző mániás volt barátjával hadakozzak.

júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

Meg barmekyik tarskerre megyek ott eszi a fene őt is. Legutobb már a snapchatet is probáltam mert az aztán 10 éves gyerekek baromsága szerintem, hát még ott is fent van és lesegetett mert bedobta nekem őt a snapchat is. Meg amugy egy utálóm is rámszállt felnott létére a 10 éveseknek valo snapchaten!

Eszem megáll hogy már semmi nem tiszta a barmoktol.

júl. 23. 07:48
 13/79 anonim ***** válasza:
85%
Azon mit nem értesz, hogy ha van faced, akkor nem pakolsz ki semmit? Ha beállítod, hogy senki ne lásson semmit, akkor senki sem lát semmit, csak te. Még az ismerőseid sem. Nem kell felpakolgatni 600 képet. Elég csak egyet, amin megismernek vagy az sem. Messengeren küldesz át képeket annak aki látni akar. Nemcsak azért nem ismerkednek veled, mert csomagod van, hanem azért sem , mert értetlen vagy...
júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:

Mert a társkeresek regi albumokban is képesek képeket lájkolni.


Meg ha ugy se tudom használni azt a sz.rt minek legyen? Ezért inaktiv is.

júl. 23. 07:57
 15/79 anonim ***** válasza:
65%

Kifogás kifogás hátán.

Meg lehet oldani, de valamiért neked ez így jó, és csodálkozol, másnak mi a problémája ezzel.

júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
0%
Nézd ezekért nem kár. Már maga ez a sztori agymunkát igényel, odafigyelni, felfogni, memorizálni, öszerakni fejben, akinek nincsen agya az szépen kiesik és megy helyetted a buta picsákhoz akik majd rutinból átverik ennyi. Meg is érdemlik. Aki meg ezen átjut, az rossz ember nem lehet. Mint egy IQ teszt. Csak mondjuk 30 ból 1 lesz ilyen, mert tele van buta emberrel a net.
júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

16 valaki posztol az oldalamra egy számot ennyi elég is! már le leszek annak is kv-zva.

Mit nem lehet ezen felfogni?


A sok hulye társkeres meg túlspilázza hogy én lennék problémás csak mert van egy gyökér aki ott járat le ahol csak tud ez a szánalom élete.

júl. 23. 08:25
 18/79 anonim ***** válasza:

Latom szerencsesek a hozzaszolok es nem volt meg reszuk egy ilyen beteg elmeju emberhez.


Nekem szinten az exem ilyen es nem, tenyleg nem lehet semmit tenni.

Tiltottam mindenhonnan, akkor rejtett szamrol kapom a hivasokat.

A mai napig azt lesi, hogy mikor melyik ismerosom mit oszt meg es mindenkihez kozom van az o fejeben. De az enyem ilyenkor valamilyen formaban megjelenik, unokatestverek neveben kovet, emailt ir es veszekszik hogy latott es mennyire ki van akadva es en mennyire gonosz vagyok, van hogy meg amit elmond sem tortent meg es sajat magat idegeli, de alapvetoen nem fogja hogy nincs koze hozzam.


Nem foglalkozik vele a rendorseg, hogy miert? Mert nem egy baltas gyilkos ahogy a kerdezo is fogalmazott.

Mindegy, hogy jon a hazamhoz es fotozza az ablakomat, az autot es folyton koslat utanam. Korlatozza az eletem es majd akkor tesznek valamit ha kezet emelt ram.


Sajnallak kerdezo, erdemben nem tudok segiteni, de drukkolok hogy megoldodjon.

júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
77%
#19 reagálsz arra, amit csinál? Ha teljesen közömbös vagy vele és nem írsz vissza neki. Nem szólsz bele a telefonba, csak felveszed és hallgatod, akkor le fog szokni. Általában azért csinálják és folytatják, mert látják, hogy van hatása, annak amit tesznek. Azzal az emberrel nem tudnak mit kezdeni, aki magadról lesz.rja mit csinálnak vagy elkezdi a másik is azt csinálni, amit ők. Tükröt tart eléjük.
júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező alapvető ismeretséged sincs a facen, amit a leghülyébb ember is betud állítani, kezdem azt hinni, hogy te tényleg nagyon sötét vagy már bocs, mert fel sem fogod amit írunk!

A facebook adatlapodat betudod állítani, hogy csak az ismerőseid lássák! Bármit fogsz kipakolni 600 képet, olyan ember aki NEM ISMERŐSÖD NEM FOGJA LÁTNI!

Hiába dobálja ki neki az algoritmus a profilodat, akkorsem fog látni semmit a képeidből fogd fel! Ha vannak közös ismerőseitek akik mutogathatják neki a dolgaidat megfogod és szépen kitörlöd őket!

júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!