Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:
Állandoan állitgattam mindent. Egyetlen egyszer aktiválnám csak már ott lesné habzó szájjal a betegje.
júl. 23. 11:26
 32/79 A kérdező kommentje:

Mellesleg be van allitva az is hogy ne legyek rákereshető.


Erre ha pl megadom egy kollegamnak a nevem kidob a listában.

júl. 23. 11:27
 33/79 A kérdező kommentje:
*a face nevem
júl. 23. 11:27
 34/79 A kérdező kommentje:
Meg urugvai meg ilyenek vannak beirva lakhelynek is. Mégis kidob mindenkinek ha rámkeres.
júl. 23. 11:28
 35/79 A kérdező kommentje:

Pl be van állitva az is hogy nem láthatók az ismerőseim. Ettol fuggetlen ha vkit felveszek akkor bedobja az én ismerőseimet neki ajánlásokba is, aztán ha az ismik lájkolnak engem azokat is végignyálazza simán, valojában társkeres pasikat soha nem is veszek fel ismerosnek. (Nekik már ez is off..)Viszont nyilvanos posztjaim meg lájkolgatták így is hogy nem ismerős, és már az is baj.


Eleinte kértem hogy ne lájkolgassanak aztán inkább ki se adtam a facem aztán már inaktiv is ez a legbiztosabb.

júl. 23. 11:35
 36/79 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit mondani, csak azt nem értem még mindig, hogy mit vársz egy idegen embertől? Kb. bújkálnod kell. Nem tudsz rendesen élni, mert zaklatnak és elvárod egy idegentől, hogy ő is ki legyen ennek téve... Sajnálom, de ha nem tudod megoldani, hogy kizárd az életedből rendesen, akkor így jártál. Erre senki nem fog tudni tanácsot adni. Max. megpróbálsz eltünni teljesen az online térből évekre és marad az élő ismerkedés. Talán ott van esélyed, de ott is úgy, ha erről nem beszélsz.
júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
43%
Csinálj egy új profilt ain csetelhetsz, olyan képpel amin nem nagyon látszol mondjuk távoli, és nem szerepel sehol az a kép, mert különben be fogja tenni a google lens-be és megtalál vagy mittudomén hogy de a képeket is le szokták csekkolni azok akik nyomozgatnak. Aki meg ezen akad fenn hogy "titkolózol", az egy fostenger alapból, örülj hogy beugat aztán békén hagy. Általában bántalmazók, pl apja fiatal korában lelépett ő meg lett olyan amilyen, lenyomozgatta a volt feleségét, stb, ezeknek a titkolózás mint olyan a trigger pontjuk, mert paranoiások, tehát értük nem kár. Kiegyensúlyozott emberek viszont meg fogják érteni. Az meg hogy azt hiszi házas vagy nem érv, kb 3. mondat után lejön hogy ki milyen ember kb, aki meg ennyit se szán rá az úgyis csak olyanokat keres akiket leuralhat.
júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

Hogy mit vàrok? Személyes ismerettséget kapcsolatot. Nem a face intsta online társkerben épni mint vmi mátrixban?


Azt várom pl hogy tarsker oldalon megismer, privben van kép, felhiv beszelunk talalkozunk járunk.


Es nem azt hogy az interneten forogjunk korbe korbe hogy vajon miert nincs kint képem miert nincs facem miert nem akarom felvenni(ha lenne), a viberen miert más a telszámom mint a telefonon miert nem lehet engem privatrol hivni, aztán beleáll mindenbe és gyártja a saját téziseit kiszinezi történetekkel bef.satja magát hogy én problémás lennék.

júl. 23. 11:57
 39/79 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kamu regisztrációkkal is lát mindent…Talán nem kéne minden jött mentet visszaigazolni ismerősként, csak olyat, akit személyesen is ismersz. Amúgy meg ha letiltod, sőt elég csak törölni és akkor nem dobálja fel neki az olyan embereket, akikkel csak te vagy az egyetlen közös ismerős.

Ha meg ennyire zaklat, akkor rendőrség. Ha meg többszöri bejelentésre se csinálnak semmit úgy, hogy tanúk is vannak, akkor meg lehet próbálni a médiához fordulni. Legvégső esetben meg elköltözni, akár külföldre is.

De gondolom most majd az jön, hogy az ex keze mindenhova elér. Mert eddig csak kifogást olvastunk tőled.

júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
80%

Akkor lát kamureggel, ha visszaigazolod, gyakorlatilag olyat, akit nem is ismersz.


#41-nek totál igaza van, neked kell a felhajtás, a figyelem, ez erről szól, nem az exről.


(Facen egyetlen beállítás, és megold mindent. Sokkal kevesebb idő, mint amennyit itt abba fektettél, hogy gyártod a kifogásokat 🤣)

júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!