Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már facen évek óta elérhető az a funkció, hogyha felraksz 1 képet vagy bejegyzést, akkor be tudod állítani, hogy pl. a 400 emberből csak 10 ember lássa, magyarul a többi 390 ismerősöd nem fogja látni. 🤦🏼‍♀️
júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, onnantól hogy te lebaromarcúztál, engedd meg, hogy én is leírjam amit gondolok rólad: egy primitív és buta liba vagy, aki megérdemli a sorsát.
júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
45%
20 Nekem pont akkor csinálta ha nem reagáltam. Ha időnként úgy tettem mintha hu de kicseszett volna velem meg jaj de rossz amiket mond, akkor megnyugodott a lelke hogy most aztán ő bosszút állt. Ha nem reagáltam akkor jött egy újabb terv.
júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
100%

"valaki posztol az oldalamra egy számot ennyi elég is! már le leszek annak is kv-zva"


Akkor mégegyszer, mert ez a fajta szemellenzős magyarázat felk*rja az emberek agyát joggal:


Ha az exed nem az ismerősöd, és privátra van állítva a profilod, ez nem történhet meg.


Nem látja semmidet, sem amit posztolsz, sem az ismerőseid, de még a lájkokat sem.

Nekem egy db nyilvános bejegyzésem sincs. (Nem véletlenül.)


Viber:

Néha muszáj mérlegelni, és telefonszám-csere.

Én most léptem meg, igaz, más okokból, de így nyugodtabb vagyok.


Ha te elvagy így, az a te problémád.

A gond az egésszel az, amit te is leírtál.

Simán hihetik, hogy foglalt vagy, házas vagy, szórakozol, stb.

Oké, te tudod, hogy nem így van. De más nem, és teljesen jó okkal feltételezi, hogy valami nincs rendben.

júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
0%

""valaki posztol az oldalamra egy számot ennyi elég is! már le leszek annak is kv-zva"



Akkor mégegyszer, mert ez a fajta szemellenzős magyarázat felk*rja az emberek agyát joggal:



Ha az exed nem az ismerősöd, és privátra van állítva a profilod, ez nem történhet meg.



Nem látja semmidet, sem amit posztolsz, sem az ismerőseid, de még a lájkokat sem.


Nekem egy db nyilvános bejegyzésem sincs. (Nem véletlenül.)"


Ha az ex-el tele van közös ismerősökkel, és nem a neten, hanem a való életben, akkor épp elég ha az ex megnézi mondjuk álprofilról vagy valaki közös ismerősnek benyalja magát és ott nézegetik az új "pasit" aki megjelent az oldalán, lehet megint sztorikat gyártani. Nem a net létezik csak onnan jönnek neki az inspirációk.

Ne legyél már ennyire korlátolt. Attól hogy a te agyadban csak néhány lehetőség szerepel, és lusta vagy ezen kívül meglátni bármit, attól még ott van minden.



"Viber:


Néha muszáj mérlegelni, és telefonszám-csere.


Én most léptem meg, igaz, más okokból, de így nyugodtabb vagyok.



Ha te elvagy így, az a te problémád.


A gond az egésszel az, amit te is leírtál.


Simán hihetik, hogy foglalt vagy, házas vagy, szórakozol, stb.


Oké, te tudod, hogy nem így van. De más nem, és teljesen jó okkal feltételezi, hogy valami nincs rendben."


Nem okkal feltételezi, csak a paranoiásak feltételeznek mindent általánosítva, akiknek a paranoiájuk fontosabb mint az hogy elmeséltek nekik egy egyedi sztorit egy konkrét ember és leereszkedjenek oda a trónjukról hogy esetleg értelmezzék.

júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
73%

#26

Voltak zaklatóim.

Aki nagyon akarja, tud tenni ellene.


"

Ha az ex-el tele van közös ismerősökkel, és nem a neten, hanem a való életben, akkor épp elég ha az ex megnézi mondjuk álprofilról vagy valaki közös ismerősnek benyalja magát és ott nézegetik az új "pasit" aki megjelent az oldalán, lehet megint sztorikat gyártani. Nem a net létezik csak onnan jönnek neki az inspirációk."


Ahogy itt leírja a kérdező, nem egy többéves szoros dologról volt szó, közös baráti körrel stb.

Így jelen esetben ez kizárt dolog.


Én annyi "egyedi sztorit" hallottam már, amiket ki tudnak emberek találni, hogy jogosan szkeptikusak az emberek.

júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
A facen kamreggel is siman lathatja a posztot. Jézusom
júl. 23. 11:08
 28/79 A kérdező kommentje:

27 a facen mindenki ismer mindenkit. Ismerős ismerőse meg megy minden.

És marhára nincs kedvem azzal fárasztani se magam hogy posztokat más posztjait más lájkjait állitgatom hogy ne legyen nyilvános. Meg ez meg az az ismeros meg annak ismerőse ne lássa. Csak amaz.

Es ha megosztanak valamit az en oldalamon vagy megjelolnek azt se lássa senki.


Meg sz.rakodni ezekkel. Ha irok valahova caoportba barhova azon remegjek hogy na látja vki ismeros vagy nem.


Ha lájkolom vki posztját még az is megy mindenhova hogy en miket lájkolok xy kedveli ezt vagy azt.


Amugyis utálom azt a sz.rt csak jo lenne adok veszek oldalakon lenni (faces társkerben már nem is reménykedem mert az is bedobja mindenkinek azt hogy xy ismerősöd fent van ezen a társkeren)meg a csoportjaimban.


A csoportokban már szóltam hogy lesz vmi kam regem majd vegyenek már fel. Na ott is pislognak minek nekem kam reg..de felvesznek majd.

júl. 23. 11:14
 29/79 A kérdező kommentje:

Es marhára nincs kedvem sz rakodni sem a 6000 féle biutonsági beállitásokkal hogy egy posztot se tehetek fel suabadon 1 kattintással meg az albumaimat is allitgassam.


Olyan sincs hogy ne legyen lájkolható már ez is lefáraszt. A profilképcserét meg kiteszi nyilvanosba hogy xy megváltoztatta a boritóképét is vagy bármi.

Nekem elegem van már a face ből.

A többi insta meg ezek végképp nincs.

júl. 23. 11:16
 30/79 anonim ***** válasza:
81%
Akkor te csak hisztizel...Konkrétan egyszer kellene beállítanod valamit és ennyi, de ok.
júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!