Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:

Pont azt irtam hogy társkerest pl fel se veszek ismerosnek.

Meg azt is írtam hogy az első balhénk is ezen ment, hogy még az exet se akartam felvenni.


Erre itt meg:

"Talán nem kéne minden jött mentet visszaigazolni ismerősként


A saját barátomat se veszem fel nemhogy minden jöttmentet ha nem lett volna ez eddigis tiszta.

(Mellesleg inaktiv.)


Rendőrség lesz.rja. ezen kivul neki vannak jo ugyvédei meg bárkinek bármit kiforgat ha akar. Ez meg a linken van ugy rémlik. A saját szuleim mai napig is őt vedik hogy en miert hagytam el egy rendesjoembert. Beengedik a házba szóba állnak vele a szulő is ellenem tanúskodna ha zaklatást varrnék a nyakába azzal hogy csak szerelmes. A rendor is mondta akinek szulei vannak az ugy nem konnyu(annak minek ellenség)

De ezek barkit(nemcsak szülők hanem bárkit szomszed kollegák uj társak ismerkedések) úgy manipulálnak ahogy csak akarnak és ahogy nem szégyellik.

És mindegyik még ellenem lenne.

júl. 23. 12:25
 42/79 A kérdező kommentje:

42 az is be van allitva hogy ne legyek rákeresheto.

Mégis rákeresheto vagyok.

Ha bárkit felveszek annak feldobja az ismeroseim ajánlásokba. Mikozben tiltva vannak hogy ne lássák az ismeroseimet.

Es nincs kedvem mindenki ismerosenek ismerosét is átnézni hogy vajon fel merjem e venni ismerosnek vagy ne.


Nincs kedvem már sz.rakodni a faccel! Rengeteget allitgattam albumokat posztokat. Azt mai napig nem oldják meg pl hogy ne lehessen lájkolni.

júl. 23. 12:27
 43/79 A kérdező kommentje:
Meh semeddig nem tart vagy kamreggel vagy akarmelyik ismerosom által lecsekkolnia.
júl. 23. 12:29
 44/79 A kérdező kommentje:
*a rendor ugy mondta akinek ilyen szülei vannak(a zaklatót pártfogolják) az ugy nem könnyű ügy.
júl. 23. 12:30
 45/79 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de te elvárod, hogy megértsenek meg ne gyártsanak téziseket, de te meg olyan történettel jössz, ami kb filmekben van csak... Az egész ügy egy paranoid rémálom kb... Vannak jó ügyvédei, meg mindenkit ellened hangol. Mindenhol megtalál, mindenhol ott van. A maffia nem ilyen profi.. de tételezzük fel, hogy igaz. Te belemennél egy kapcsolatba egy olyan emberrel, akivel mindez jár? Hogy rettegsz mikor zaklat és járat le mindenki előtt? Te vállalnád?
júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
75%

Ha szerinted ennyire katasztrófa a helyzet, akkor miért nem költözöl el?

Ja mert nem tudsz, mert az exet azonnal értesítik a határellenőrök meg a reptéri dolgozok, hogy melyik országba igyekszel.

Én tudok amúgy egy nagyon jó megoldást, ahol garantáltan biztonságban leszel. Ez pedig a pszichiátria.

júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

Csak online tapad. Ez a lakásbol ki se megy az életbe.

Online él.

Az első balhénk a face volt. (Én már akkorsem a facen éltem, de ő igen.)

A társkeresők intsa de még a snapchat is az élete csak.

A pszichiáriára neki van szüksége egy mentalis sérult aki évek mulva se kopik le. Hanem exeken rugózik. Évekkel ezelőttökről.

júl. 23. 12:57
 48/79 anonim ***** válasza:
Ha csak online él, akkor mi a gondod az élőben történő ismerkedéssel? Még mindig nem értem...
júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

Meg azok se lehetnek százasok akik belekreálnak ebbe többet.

Ő egy sz.rember csak, egy senki, akinek nem tetszik ha párom lenne. Erre be van sz.rva az összes hogy problémás a nő aztán szalad.

júl. 23. 13:01
 50/79 A kérdező kommentje:

Leirtam a linken! Pl bünronda kollegáim vannak akiket bottal se piszkalnék meg. Ha utcan szoba is allok valakivel a gykn is hülyének néztek hogy beteg az aki minden ártatlan kontextusba azt hiszi ismerkednek vele. Vagy egy bók miatt már tobbet néz bele.


Meg minek ismerkednej millioan neten mégis? Minek vagyok en ezert szamonkérve?

júl. 23. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!