Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem tudom miért akadsz fent..Kinek kell egy ilyen csomag, mikor van probléma mentes ismerkedési lehetőség? Nyilván azt fogják választani. Senkinek nem hiányzik a titkolózás sem. Max. olyan embereknek, akik szeretőt keresnek. De még nekik sem hiányzik az, hogy valaki felnyomja őket miattad. Bár nem tudom, hogy tud úgy írni annak akivel ismerkedsz, ha nem tudja kivel ismerkedsz. Hisz honnan is tudná, ha te nem mondod el?
júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
56%

Igen, és mit csináljak most veled?

Én sem értem, hogy honnan a lfszból tudja, hogy te kikkel ismerkedsz? Vagy minden társkeresős pasi megírja neki, hogy veled ismerkedik?? Kicsit pusztán fantázia szüleményének tűnik ez a sztori.

júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:

De ezek mint te is csak azt hiszik hogy problémás nő vagyok de nem.

Csak a neten folyik ez az egész. Hogy megkeres akárkit akit tud hogy engem lejárasson amit normál esetben el kéne csak hessegetniük. Irigy fösveny birtoklo neki fájna ha párom van. Ilyeneket csak képen kell röhögni.


Nem arrol van szó hogy baltával jönne nekünk.


A facen mikor valaki zenét posztolt az oldalamon vagy akik lájkolnak azokat kereste fel engem lejáratni nekik vagy amikor lett egy uj ismerősöm meg ilyenek. A facem inaktiv is ez miatt használni se tudom. De ha lenne új regem az meg megint gyanus lenne hogy ismerősöm sincs vagy van vagy 2.

júl. 23. 07:10
 4/79 A kérdező kommentje:
Ha meg járnék is valakivel azt meg 2 perc alatt tudná meg ki az és menne lejáratni.
júl. 23. 07:11
 5/79 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell facen élni az életed, se sehol. Attól még társkeresőzhetsz. Nem kell megosztani senkivel semmit. Amúgy van olyan beállítás, hogy se az ismerőseid, se mást ne lásson egy idegen ember. Csak az akinek te engedélyezed, szóval már itt sántít az egész...
júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%

A facedet pár másodperc alatt privátra állíthatod, így semmit nem fog látni belőle ki van az életedben!

A táskeresőzést meg folytathatod, hisz nem tudja kivel írsz!

júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
84%
Problémásnak valóban problémás vagy. Ennyire nem ismered a facen a lehetőségeket, hogy ne lásson az, akit nem akarsz???
júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

A facen kamreggel is simán láthat ahogy a badoon is már ezt csinálja mivel alapbol tiltom ha meglátom őt.

A facen meg ismeros ismerosnek is feldobja az adatlapot. Nem is értem hogy lehet ott fent noname lenni.

Meg egy ideig szorakoztam ezzel hogy képeket albumokat allitgatok hogy csak kozvetlen ismeros lássa na ez mehet nyilvánosan ez nem én ebbe beleuntam. Meg soha nem is éltem facen az eletem. Ő él onkine!

Mikor megismerkedtunk elso balhéi azon mentek hogy ismerosnek se akartam felvenni mert pont nem akartam ezt hogy a facet lesegesse meg a f.szbukon témázzunk mint a dedoban. Higy teged ki miert lajkolt? Beteg ember. Igy ott is hagytam.

júl. 23. 07:45
 9/79 A kérdező kommentje:
De ha barmit is posztolok barki lájkolja is már rá is száll azokra akik lájkoltak.
júl. 23. 07:45
 10/79 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy ne lehessen lajkolni be se lehet allitani.
júl. 23. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!