Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 A kérdező kommentje:

Akiről szó van értelmiségi. A szülei igazságügyisek ezenk kívül hatalmas cégük van. Ő meg vezető beosztásban van.

Korábban neki is volt cége is.


Csak a gyk prolik hiszik azt mindenre hogy zaklatók vagy bántalmazók csak a drogtanyákon vannak.

Jellemző pedig rendőr orvosok közt nagyfejek közt is elég erőteljesen.

Lsd hírek.

júl. 23. 13:23
 62/79 A kérdező kommentje:

62 a legutolsó párom úgy volt csak utána, hogy őt gyerekkoromból ismertem és neki dumálhatott az ex akárhogyis meg kavarhattott akárhogy is, de elé se mert állni amúgy.

De amugy valóban olyanra lenne szükségem aki nem ad ilyen csicska kavarógépekre.

júl. 23. 13:25
 63/79 anonim ***** válasza:
82%

"Akiről szó van értelmiségi. A szülei igazságügyisek ezenk kívül hatalmas cégük van."


Ezek után felettébb furcsa, mit akarhatott tőled, olyan egyszerű vagy, mint a faék.


Ő meg egy élettelen pszichopata mondjuk, hiába értelmiségi 🤣

júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
Tök normálisan kérdeztem tőled, semmi hátsó szándék nélkül. Csupán kíváncsiságból, némely szóhasználatod miatt,erre írod, hogy én vagyok az. Nem kedves kérdező, én nem vagyok roma. A stílusod mindent visz és nem pozitív értelemben...
júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem ártana, ha ki vizsgálna egy pszichiáter. Nincsen neked semmilyen exed, csak agyadra ment, hogy nem kellesz senkinek. Ezért jó ideje kitaláltad már ezt a nem létező pasast, aki szerinted annyira nem bír a pina szagodtól sem eltávolodni, hogy zaklat mindenhol. Persze, még a szülők is nyalogatják a talpát. Hátpersze.... Neked nincsen munkád sem, hogy állandóan szappan operákat gyártasz lyányom? Vagy fijam? 🤔
júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:

Toled még egy ilyen se akarna semmit.


A stilusom mégis milyen legyen zaklatás esetén?


Olyan édi az exem hogy mindenkinek megdicsér mekkora kva vagyok és évek óta kitartóan annyira szeret hogy minden pasi tiszteletben tartja hogy csak az övé lehetek? Vagy megis ki az aki zaklatás esetén plusz gyk-n áldozatelhordás esetén olyan tünemény marad?


Birom mikor bántalmazók tárgyalásán is az aldozatot hozzak ki hisztisnek meg nem beszámithatonak. A bántalmazók megússzák. Bakker akit utnek vernek leköpnek az valahogy nem lesz tündibündi kis csendes cukiság tárgyaláson sem.

júl. 23. 13:37
 67/79 anonim ***** válasza:

20#-asnak valaszolnek


Nalunk annyival masabb a sztori hogy lett egy gyerek is, akit meg a kapcsolatunk alatt eroszakolt ram, hogy vele maradjak. Vele sem foglalkozik, nem is erdeklodik csak akkor ir ezzel kapcsolatban, ha nem reagalok.

Nem olyan reg elment anyukamhoz, mert tudta aznap nala van a gyerek es en elfoglalt vagyok, amig anyukam a teendoit csinalta addig megnezte a regi telefonom, kifotozta a beszelgeteseim es a kepeim, senki semmit nem tesz.


En alapvetoen mar nem reagalok semmire, de amikor a hazamhoz jon es ehhez hasonlo dolgokat tesz, akkor nem opcio a leszaras, mert ott all velem szemben es cirkuszol. Mire a rendorseg kier addigra mar eltunik es a valasz az, hogy hivjak oket ha ujra eljon es ha tesz valamit vagy beakar jonni..

júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Bótos gyerek 2.Az is ennyire eszetlen.
júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
#69 Nyilván, ha összeköt egy gyerek az más téma, mivel nem tudod lezárni teljesen...
júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
71%
Micsoda hányinger stílusod van neked kérdező!!!!!
júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!