Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ex miatt arctalan próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miatt arctalan próbálok ismerkedni és csak privátban képpel. Ha ezt elmondom meg egyből kihátrálnak?

Figyelt kérdés

Az exem online rám van tapadva évek mulva is.

A facem is inaktív csak messengeren vagyok, jóformán bújkálok a neten.

Tehát ha pl kép nélkul tàskerezem (csak privben küldök képet), mindenki azt hiszi biztos vmi foglalt házas nő vagyok és titkos szexet keresnék, írom nem, és erre nem értik minek titkolózom, a viber is pl be van állítva hogy online ne lássanak ha fent vagyok, van hogy felhívtam inkább vkit reg nélkül(pl az origon van vmi kozponti telszám is 1-2 pasi adatlapján, amin lehet hívni őt és akkor regelnem se kell. Az exem azon is fent van láttam a képét és ugy szoktam társkerekre menni pl badoo, hogy első hogy tiltom az ismerősöket mielőtt észrevesznek de badoon pl kamprofilokkal is fent van állandóan(kapcsolatban is ha van neki), origon meg pl tiltani se lehet.)

Ha vkit nagyin érdekelne hogy zaklat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


És ha megírom hogy az exem miatt, egybol kilépnek szinte.(gondolom hozzáteszik a fantáziájukat hogy biztos vmi pszicho bántalmazó exem van nem akarnak belefolyni, közben csak online zaklat. Tehát ha facen posztolna lájkolna vki azokat felkeresi, lejárat nekik kv-nak ilyeneket csinál.)



#ex árnyékában
júl. 23. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
84%
A lakásból ki sem megy, de minden és mindenki felett van hatalma. Igen, hihető.
júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:

Látod hogy be vannak sz.rva. errol szól a kérdés. Ha nem rakok ki képet egy ex miatt már sírnak menekulnek mint a kutyák.


Egy senkitől.

júl. 23. 13:08
 53/79 A kérdező kommentje:
Vagy mit kamuzzak miert nem rakok ki képet meg nincs facem?
júl. 23. 13:09
 54/79 anonim ***** válasza:
Hobbiról, rendezvényekről, szórakozóhelyekről nem hallottál még kedves kérdező? Amúgy nem jelekből kell olvasni, hanem kezdeményezni kell és flörtölni. Igen sokan használják, de te állítólag hátrányból indulsz a zaklatod miatt. Már kezdem azt hinni, hogy tetted, hogy buta vagy, mint a föld, hogy nem tudsz párhuzamokat vonni dolgokkal kapcsolatban...
júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:

Te vagy buta mint a föld.

Ne mahyarazkidnom kelljen már ugyan miert megyek fel netre ismerkedni mikor millio más is használja. beteg vagy te is.

júl. 23. 13:13
 56/79 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elárulom, hogy nem azért nem folytatják veled az ismerkedést, mert be vannak szarva, hanem nekik nem hiányzik a mindennapi drámázás. Egy normális férfi persze, hogy inkább keres mást nőt, minthogy magát meg a saját környezetét ki tegye ennek. Senkinek se hiányzik az, hogy rá meg a családjára szálljon valami kattos banda.
júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy történeteket gyártanak köré ahogy te is.
júl. 23. 13:18
 58/79 anonim ***** válasza:
Te amúgy roma vagy kérdező?
júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy az.
júl. 23. 13:21
 60/79 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek nincs semmiféle közösségi médiájuk, mégis kapcsolatban vannak. Nem kell sehova, semmilyen képet kitenni, elég privátban küldeni annak, akivel ismerkedsz és problem solved. 🤷🏼‍♀️
júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!