Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, mennyire lenne, őszintén, az kizáró ok ha egy hölgyről kiderülne, hogy transz, amikor már nagyon megkedveltétek, vagy megszerettétek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg már eljuttatok arra a pontra, hogy biztosan ő lehet az igazi, ezen a ponton akkor is visszafordulnátok, amikor megtudjátok?

(Kifejtős válasz is érdekel, miért pro/kontra)



júl. 15. 20:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándulnék és többet nem hallana felőlem.
júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni azt, hogy valaki olyan szinten "nővé tudta magát alakítani", hogy ne tűnjön fel. Ha nem is elsőre, de azért 2-3. randi alkalmával biztosan. Illetve azért szerintem elvárható lenne, hogy egy ilyen "nő", jelezze, hogy ő nem igazi nő. Vannak külön erre a célra társkeresők, nekem ezzel semmi gondom. De én valódi nőt keresek, nem pedig sebészek által átszabott "lényt". Gyerekvállalás mégis hogyan lenne lehetséges vagy bármi más?
júl. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értem ezt a "tegyünk úgy, mintha nők lennénk" dolgot. Eleve nem úgy szocializálódnak az életük első X évében, mint a lányok és már ez egy behozhatatlan hátrányt és egyértelműen észrevehető viselkedést eredményez. Nem véletlen, hogy a legtöbb ilyen "nő" max kurvának megy el, mert a férfi - női dinamika nem működik férfi - férfi között. Nézhetsz ki úgy, mint egy nő, megpróbálhatsz úgy viselkedni, mint egy nő, de nem születtél annak és a racionális, józan ész szerint soha nem is leszel az.


Transzok ellen konkrét pozitív ellenpéldaként ott vannak pl. a thai ladyboyok. Ők soha egy szóval nem mondják magukról, hogy nők lennének. Úgy élnek, de tudják, hogy nem nők.

júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
17%

Semennyire. Ha már egy kisminkelt, a péniszét a lába közé rejtő férfit hölgynek neveznék, akkor az elemi illem azt diktálná, hogy feleségül vegyem.

Feltéve persze, hogy a parlament megszavazza az ehhez szükséges törvényt.

júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Minden tisztelettudó transz a társkeresőn, ismerkedős csoportban vagy még leszólíáskor felhívja a figyelmet arra, hogy ő transz.


Beleírják a bemutatkozásba vagy amint látják, hogy jól talál a szó, szólnak hogy mielőtt beleélnéd magad, jobb ha tudod, hogy mi a helyzet velem.


Aki annyira nem tisztel, hogy ezt elmondja nekem és inkább titkolja meg kerüli a dolgot, az alapból nem lehet az igazi.

Mégis mi az, hogy szerinted nem fontos az, hogy te nem vagy nő, amikor tudod a másikról, hogy nőt keres??


A kapcsolat több részére is kihat ez az "apróság". Meg eleve átverésnek minősül az, ha te szándékosan kerülöd a dolgot.


Elmegyek egy régiautó kereskedésre és nézegetem az 1944-es Jeepeket. Fontolgatom, hogy megveszem az autót, majd a tulaj benyögi, hogy amúgy replika...

Na ez nagyjából ugyanez a helyzet. Tudod jól, hogy mindenki eredeti jeepet keres, tudod jól, hogy vannak akiknek nem tűnik fel a különbség, és te ezek ellenére nem írod ki, hogy ez amúgy egy replika, hisz szerinted ez nem fontos részlet.


Ez igen :))

júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek ez nem lenne kizáró ok, annak az lenne az hogy évekig hazudsz neki, aki teljesen bizalomgyilkos. De senki se hülye, hogy ne vegye észre. Még a milliomos transz színésznőkön is látszik, hogy férfiként születtek (esetleg a thai nőkön kevésbé, de az ázsiai férfiak általánosságban is alacsonyabbak, kicsit femininebbek)

Akik pubertás előtt kezdték a hormonterápiát, azokon kevésbé, de ennek meg komoly morális problémái vannak, és a transzok naaagyon pici (hál' isten) százalékát jelentik. Tehát általában egyértelmű, hogy az vagy.

Ha valahol nem is és rászedsz valaki olyat akit nem kéne, akkor még agyon is vernek. Megéri?

Mindenki cselekedjen tisztán, az emberek érzelmei és bizalma nem játék.

júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valóban kérdező:

A testi épségedet kockáztatod sőt az életedet ezzel a hozzáállással

Sok a türelmetlen agresszív férfi, aki egyszerűen agyonver téged ha váratlanul és későn kiderül a turpisság amit nem vesz jó néven.

A saját érdekedben kell őszintének lenned a férfiakhoz

júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem tök izgató lenne ha talalkoznák egy full nőies,nőnek kinéző illetővel akinek farka van.

Kettő az egyben szuper dolog lenne. 😃

Én nagyon bírnám ha nőként és férfiként is tudna működni irányomban.

júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szivkuldi tarskereson keressetek ra Hajdu biharra es arra , h no legyen.

A legelso oldalon az eggyik tuti pasi. Miert ilyen hulye, hogy hetero tt

arskereson igy megjelenik es meg nem is jelzi?

júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Barbell Deadlift válasza:
100%

Nálam ez 100%-ig kizáró ok lenne.


Egyrészt, egy transz nőn 15 méterről ki lehet szúrni, hogy férfi volt. Nyilván, ha nagyon komoly beavatkozásokon esett át, elég korán, és van rajta 2 kiló smink, akkor talán nem egyből vágja le az ember, hanem mondjuk 10 perc múlva. Mivel engem ez taszít, elég kicsi esélyt látok arra, hogy egyáltalán nőként tekintsek egy ilyen emberre, nem hogy egyáltalán párkapcsolaton gondolkodjak.

A másik dolog, egy transz ember általában durva mentális problémákkal küzd (most hogy alapból mentális baja van valakinek, ezért akar nemet váltani, vagy pedig a nemváltás maga okoz komoly pszichés problémákat, azt nem tudom), nagyon sokan lesznek öngyilkosak, nagyon magas a prostitúció előfordulása köztük, stb., nem sorolom. De együtt élni egy ilyen emberrel nem biztos, hogy könnyű.


(nem vagyok hőzöngő széljobber, aki a pride-ra járkál kővel dobálni a meneten résztvevőket, egyszerűen leírtam a tapasztalataim alapján a véleményemet)

júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!