Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, mennyire lenne, őszintén, az kizáró ok ha egy hölgyről kiderülne, hogy transz, amikor már nagyon megkedveltétek, vagy megszerettétek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg már eljuttatok arra a pontra, hogy biztosan ő lehet az igazi, ezen a ponton akkor is visszafordulnátok, amikor megtudjátok?

(Kifejtős válasz is érdekel, miért pro/kontra)



júl. 15. 20:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%

" egy hölgyről kiderülne, hogy transz, amikor már nagyon megkedveltétek, vagy megszerettétek?"


Az nem akkor derül ki. Persze megfelelő mennyiségű pia elfogyasztása után még eshet hibába az ember, de józanul kicsit nehezebb.


https://www.youtube.com/watch?v=LemG0cvc4oU

júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

ki van zárva, hogy évekig titkolja.


"Ha esetleg már eljuttatok arra a pontra, hogy biztosan ő lehet az igazi"


Erre a pontra több év együttlét és minimum 1 év együttélés után jutok el.

júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

"Erre a pontra több év együttlét és minimum 1 év együttélés után jutok el"


Egy napig nem élnék együtt azzal, akinek nem vagyok az igazi.

júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Jöhet a lepontozás de nem tudom elfogadni ezt a lmbtq dolgot. A melegeket (egy bizonyos szintig, amíg tud férfiként viselkedni, és nem megy át kislányba) elfogadom. De azt sosem fogom megérteni, hogy hogyan gondolhatod, hogy valójában te ellenkező nemű (vagy nem bináris?!) vagy. Mindenki úgy beszél erről mintha ez önmagad elfogadása lenne. Hát szerintem az ellenkezője. Aki ismeri és elfogadja magát, az tisztában van a határaival és úgy éli az életét. Én például kis korom óta kosarazok, de el kellett fogadjam, hogy 170cm lettem, így hiába minden, nem lehetek profi. Ugyanígy nem lehet egy nőből férfi vagy fordítva. Ezt dobta a gép. Férfinak születtél, hozd ki belőle a legtöbbet. Lehettél volna nő, vagy zsiráf, vagy szarvasbogár. De férfi lettél, ez tény. Ha ezt nem látod be nem fogadtad el önmagad.

Ezek után nem meglepő, hogy igen ezen a ponton is szakítanék.

Mellesleg nem volt őszinte, és nekem az igaziba bele tartozik, hogy képes nekem gyermeket szülni, amire egy transz nyilván valóan nem képes.

Sajnálom akit megbántottam, nem áll szándékomban senkit bántani, de ez az őszinte véleményem, amít nem tudok megmásítani.

Ha valaki tud velem erről érdemben vitatkozni (nem veszekedni) az kérem írjon rám prívátban.

júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

4: szerintem ez nem lmtq-dolog. Valaki nőként akar élni és él is, és kész.


1-2: sima randizásról beszéltem, jó pár alkalomra, ami után már összejönnétek.

júl. 15. 20:46
 6/41 anonim ***** válasza:
69%
En vele maradnek. De csak ha tenyleg o az igazi. Nekem nem olyan kell aki 2 ev mulva ott hagy...Ha elmondja es azt mondja szeret akkor enakkor en tovabbra is csajnak fogom tekinteni. 36/f
júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen kicsit eltértem a tárgytól sajnálom, de a miért kérdésedre ez az őszinte válaszom. Egyébként hogy ne tartozna bele az lmbt-be? Ők a t betű benne.
júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az Igazi ha titkolja, hogy transznemű. Titokra, hazugságra nem lehet kapcsolatot fenntartani és végképp nem beszélhetünk Igaziról...
júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De ha ő úgy él, hogy ez egy nem fontos kérdés. Hivatalosan nemet váltott, nőként élő nő. Randikról beszélünk, mint mondtam, nem évekről. (Azt sem szokás pár randi után részletezni, hogy egy betegség miatt nem lehet gyereke - szóba jöhet, de messze nem elvárás két hónap alatt mondjuk erről is beszélni, még nem kérték meg a kezét vagy ilyesmi)
júl. 15. 20:57
 10/41 anonim ***** válasza:
27%
Milyen szepen szolitott meg bennunket. Kedves ferfiak!. Idejet nem tudom, hogy itt mikor talalkoztam kedves novel. Csak feministkkal meg bunko picsakkal talalkoztam eddig itt! Ha transznemu a kerdezo en el neznem neki, hogy nem mondta el az elso-masodik randin. Lenne egy uj randi az tuti!!
júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!