Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok, ha egy lánynak ilyen alakja van?

Figyelt kérdés

Hiába mozgok, nem zabálok, nagy a hasam. Ilyen a genetikám. Kb akkor tűnne el, ha anorexiás lennék, és nincs kedvem extrém módon sanyargatni magam. És nem, terhes sem vagyok.

[link]


jún. 6. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Nagyon zavarna, kizáró ok nálam.
Talán el tudnám fogadni, ha belsőleg nagyon megfog, de valamit változtatni kéne azért.
Semmi gondom nem lenne vele. Tetszik nagyon ez az alkat.
21 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az ideálom az ilyen alkat. F
jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Normálisan kéne állni...🤦
jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
4 hónapos terhesen teljesen rendben van.
jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem az ideálom, de nem zavarna. Nekem is vannak hibáim, nem tartanám igazságosnak, ha ilyeneken rugóznék.
jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy hogyan mozogsz, edzeni kéne hasra és odafigyelni az étkezésre. Ja és nem 3 hónap múlva változna a tested hanem legalább 1 év környékén belül.
jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Olyat eszel, ami felfúj (lehet látni a karodon, hogy amúgy vékony vagy). Elsőre csinálnék egy allergia tesztet, ha nem jön ki rá semmi akkor mintát vetetnék, bélbaktérium stb vizsgálatra. Mert ez nem genetika és nem normális, jelez valamit.

Engem pl a glutén tett "terhessé", mióta nyomokban elhagytam laposabb a hasam a tiednél, pedig én a karom alapján is nagyobb darab vagyok, mint te.

jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

A képen biztos hogy terhes nő van. Megjelent már a jellegzetes rossz tartás amiért rászólnak a kismamára hogy figyeljen oda rá, a védőnő is segít és a terhestornán is megmutatják hogy kell megszabadulni ettől a gerincnyúzó rossz szokástól. A keze is a hasán van, ez egy tipikus terhesfotó.

Ezen a képen látszik hogy kell normálisan állni:

[link]

jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen hasad van, ami semmitől nem tűnik el, de terhes sem vagy, akkor az szerintem is egészségügyi gondokat feltételez. Endometriózis, allergia, ételérzékenység, hormonális gondok, bármi lehet. Érdemes kivizsgáltatni, nem csak az esztétika miatt. Genetika ilyet nem okoz, senkinek sincs "genetikailag" terheshasa. Olyan van, hogy alapból hasra hízol, de ugye ahhoz elég a normális étkezés és mozgás, nem kell ehhez sanyargatnia magát az embernek. Szóval ha tényleg csak éheztetéssel tűnne el a pocak, akkor annak oka van.
jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem kizáró ok

De dolgozhatnál rajta hogy a melled előrébb legyen a hasadnál, az már eleve gáz ha a hasad nagyobb és előrébb áll.

Ha terhes vagy ilyen alkattal akkor nem gázos

jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Te vagy a képen?

Nem tűnik olyan vészesnek, mint amire a leírásod alapján számítottam. Viszont húzd ki magad, az segítene. Sportolsz valamit?

jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!