Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, 25-35 közöttiek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, 25-35 közöttiek, számotokra mennyire kizáró ok, ha egy férfi eléggé durván kopaszodik?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé kopaszodom, a fejem tetején már nagyon ritka a hajam, számotokra kizáró ok ez, ismerkedés, párkapcsolat szempontjából?

Vagy sokkal nagyobb előnnyel indul nálatok egy olyan férfi, aki nem kopaszodik? Vagy mennyire zavar titeket ez egy férfin?


júl. 9. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Borotváld le.
júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kopaszon úgy nézek ki mint egy fszfej.
júl. 9. 14:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ezt nézem. Válogatós vagyok de pont a kopaszodás nem játszik.
júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy sokkal nagyobb előnnyel indul nálatok egy olyan férfi, aki nem kopaszodik?


Ne kerdezz olyat,amire fájdalmas hallani a választ... nyilván hogy jobb ha nem kopaszodik. De attól még ha valami más megfog benne akkor meg nem akkora hátrány, mint valakiben akinek a személyisége nem kompenzál

júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 100%-osan kizáró ok. Tetszett már mindenféle férfi, de kopasz még nem. Imádom, ha egy férfinak hosszabb a haja, akár csak pár centivel, mint az egyen haj, amit mindenki hord.


De nem nagyon ismerek más nőt, aki így gondolkozik. A barátaim közül én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszenek a kopaszok.

júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Megedzett az élet, tehát akinek sokkal jobban bejön egy nem kopasz, dús hajú férfi, nyugodtan leírhatja. :-)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

júl. 9. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolut nem zavar, én szeretem simogatni az ilyen fejet!
júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#2: Így meg 10 év helyett 20 évvel tűnsz idősebbnek.
júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ízlés függő

Engem rendkívül taszít de sok nôt nem


Főleg azóta tudo mióta nyomult rám egy 28 évesen már kopasz pasi…

Undorodtam tőle

júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is kopaszodik elöl. Engem nem zavar. Ha meg még jobban elkezd akkor lesz kopasz.
júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!