Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, 25-35 közöttiek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, 25-35 közöttiek, számotokra mennyire kizáró ok, ha egy férfi eléggé durván kopaszodik?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé kopaszodom, a fejem tetején már nagyon ritka a hajam, számotokra kizáró ok ez, ismerkedés, párkapcsolat szempontjából?

Vagy sokkal nagyobb előnnyel indul nálatok egy olyan férfi, aki nem kopaszodik? Vagy mennyire zavar titeket ez egy férfin?


júl. 9. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
borotváld le ha jól áll! Ha nem áll jól akkor igy jártál...cumi
júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha tudsz szakállat növeszteni, akkor ha lenyírod teljesen kopaszra, kifejezetten vagányul is kinézhetsz vele. Nekem legalábbis úgy még tetszik is. Amúgy volt kopasz exem, akinek nem volt vagány szakálla sem, szóval még csak ez sem feltétel. Ha valaki tudja viselni, a stílusává tudja tenni, annál egyáltalán nem zavaró, sőt, ha egyáltalán feltűnik (mert sokszor észre sem veszem :D ), akkor inkább tetszik, mint nem.

Szerintem van olyan, amikor inkább a haj az, ami nem áll jól. Ha már látványosan kopaszodsz, Mickey-egér formájú a fejed és középen is már van egy nagy lyuk, akkor szerintem inkább a nullásgép, mint bármi más :D

júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Abszolut kizáró nálam. Még apámnak is van haja.
júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Undorító, pont mint az őszülés. Szörnyeg öregíti mindkettő az embert.
júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De a kopasz is szörnyen öregíteni tud egyeseket, és szörnyen előnytelenül tud állni (még a kopaszodó hajnál is durvábban). Én teljes hajjal is rondán néznék ki, kopaszodva még rondábban, haj nélkül pedig már az utcán röhincsélnének rajtam a fiatalok. Ezért hordom inkább a szétkopaszodott frizurámat, mert így még nem vagyok közröhej tárgya (legalábbis pofán még nem röhögnek).
júl. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!