Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok kizáró ok ha egy pasi kopaszodik?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Elkezdtem kopaszodni, de ez még annyira nem látszik. Ha nem említem meg egy nő előtt fel sem tűnik neki. Legtöbb esetben minden jól alakul, de amint megemlítem a nő előtt, hogy bizony pár éven belül már csak oldalt meg hátul lesz hajam, utána dobnak. Nem amolyan modell külsejű libákkal ismerkedek, hanem szolid, családcentrikus, többnyire elvált, többgyerekes 30-as nőkkel.

Ti el tudnátok képzelni, félig kopasz párt, vagy ez kizár ok mindenkinél?

Ezidáig egy jó külsejű pasi voltam és úgy hiszem még vagyok is. De már nem sokáig.

Hiába nem olyan jó kinézetű egy nő, akkor is félre fog lépegetni amolyan metroszex, szépfiúkkal. Szerintem senkinek nem egy félig kopasz pasi az álma.

És más az ha megismerkedik egy pár úgy hogy a pasinak még van haja és a nő mellett kopaszodik meg és más ha úgy ismerkednek hogy már nincs. Van az a mondás hogy a külső megfog, a belső megtart. De ilyen külsővel senkit nem lehet megfogni.

Még egy állatian ronda nő is azt mondja, neki nem kellenek a kopaszodó pasik.

Ti hogy vagytok ezzel?


Leginkább 30+ nők válaszai érdekelnek.



2013. okt. 13. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

ne haragudj de nem hagyhatom ki: nem vagy te kopasz csak seggig ér a homlokod. :D

viccen kívül: sztem nem 30-as többgyerekes nőkkel kéne ismerkedned, hanem 22-30 közti nőkkel akik rendelkeznek azokkal a pozitív tulajdonságokkal amiket leírtál. egy 30-as nőnek már kapuzárási pánikja lehet és a kopaszodás tényét is nehezebben tudja elfogadni mert az öregedésre emlékezteti...

2013. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
barátom (32 éves) is kopaszodik, sokszor elmondja, hogy mennyire zavarja. hogy őszinte legyek, kettőnk közül csak őt zavarja :-D engem addig nem zavar, amíg nem igénytelen (pl. hosszú haj összefogva, középen meg kopasz).
2013. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 24 éves nő vagyok. Nekem az a fontos, hogy a férfi őszinte legyen. Külsőségre csak annyi, hogy ápolt legyen. Ha valaki azért dobott, mert kopaszodsz az nem komoly, tartós kapcsolatot keresett.
2013. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a kopaszodás dolog hülyeség, nem szabad felfújni. Mindenki tudja, hogy azért kopaszodik az ember fia, mert magasabb a tesztoszteron szintje, mint az átlag férfié és a hajhagymái erre érzékenyek. Ez nem betegség. Ez egy örökölt hajlam. Minden 3. pasi kopaszodik 30 évesen. Minden 2. elkezd kopaszodni 40-45 évesen. Szerinted ezek többsége egyedül van, nincs párjuk? Dehogynem, a legtöbbnek van. Nem annyira érdekli a nőket ez a kopaszodás dolog, mint sokan hiszik. Rengeteg kopasz srácnak van párja. Azt meg nem hiszem, hogy emiatt hajintottak téged, hanem erősebb a gyanúm, hogy azért, mert ezt a gyengeségedet folyton hangoztattad. Ezt pedig nem szeretik, ha valaki sajnáltatja magát. Tessék ilyen aprósággal ne foglalkozni.Vagy finaszteridet esetleg avodartot kell szedni, rogaine habbal és nizoral samponnal kiegészítve. Vagy hajbeültetés, de az piperkőcség.
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok. Inkább legyen egy pasi kopaszodó, mint hosszú hajú, de közben meg látszik a fejbőre, mert alig van haja. Utóbbi már zavaró lenne. Igaz, nem vagyok 30+-os, csak 20+-os :)
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hat ha mar nagyon felcsuszik az a homlokvonal illene leborotvalni szerintem, vagy minimum nagyon rovidre vagni, mert olyan hulyen nez ki amikor elol a feje fele tar aztan meg korulotte 1-2 centis haj- exemnek ilyen volt es nekem nem nagyon tetszett...


a mostani pasim kopasz - korbe none meg a dragamnak haja, de minek oregitse magat, nagyon jol all neki hogy nincs haja- imadom a fejez simogatni!


Amugy probald ki a Banfi Hajszeszt - nagyapamnak komolyan visszanott a fejere a haja, pedig neki is csak korbe volt mar! Durva! Alig ismertem fel par honap alatt ugy megfiatalodott - de mas miatt is.

2013. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem most pont olyan srác tetszik nagyon, aki kopaszodik, szerintem jobban, mint te, és egyáltalán nem zavar! Elvégre nem a hajával akarok együtt lenni XD
2013. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, elozo vagyok, allitolag jo no (nem csak anyukam xD de ugy tunik az idegenek- gyakori- szerint is :) szoval nem lehetetlen szep csajt szerezned. :)


22/N

2013. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én párom is kopaszodik, néha ugratom vele, de nem érdekel :))
2013. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, és elöl, két oldalt már elég látványosan megritkult. Sajnos ez genetika... a bratyóm is kopaszodik, pont úgy mint én. Annyit tudok ellene tenni, hogy hetente 1x nullásra nyírom a hajamat, és így fasza. :)
2013. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!