Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mennyire zavar titeket ha egy pasi, , aki udvarol nektek, kopaszodik?

Figyelt kérdés
Most ne azt, hogy nem zavar stb. Mert ez azték nem igaz, nem egyszer olvastam itt a gykn, hogy sok lány írta, hogy ki nem állhatja a kopaszodo pasikat. Van akin a gyuras sem segít, mert előnytelen a kopaszodasa és nagyon szabálytalan az arca. Én magamról annyit, hogy sportolok, eszek, rossz az arcom, de jó a testem, de eléggé kopaszodik. Most nem hason státus öt kell elképzelni, mert nincs olyan jó arcom. Egészségesnek érkezem, vitaminok tömkelegét használom fel, joga is szokott lenni, meregetelnites stb. Tehát nálam egészségesebb ember kevés van. De a hormonok ellen nem tudok mit tenni, kb annyi hajam van mint volt anno Vásáry andrenak. Mennyire zavar titeket ez a tény? De most a legoszintebbet ha lehet,, ne azt, hogy nincs vele baj, meg Gyurj stb. Az a baj, hogy nagyon kerülnek a lanyok, a fejem a fő bűnös, hogy kopasz és szabálytalan. Mit tegyek?
2012. okt. 12. 08:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyesmire kell gondolni. [link]
2012. okt. 12. 08:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Elmondhatom véleményem,mert jártam ilyen pasival.

Nem zavar,ha a pasi amúgy normális,és rendes.

2012. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak se volt valami sok baja amikor összejöttünk,de engem egyáltalán nem zavart,ugyanúgy szerettem mint ha több haja lenne.végülis a belső sokkal fontosabb mint a külső.fel a fejjel!
2012. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kerülnek, nem ezért. (vagy max. kis százalékuk) Nekem is van olyan pasi ismerősöm, aki ezen kattog, de csak akkor tűnt fel, mikor megmutatta, h "nézd, itt is, meg itt is"... Ez ugyanolyan, mint a csajoknál a mell-téma.


Esetleg told le géppel kicsire, ha zavar.

2012. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért sok különbség van a kopaszodás és amit te linkeltél a között. Amit linkeltél ott nyírva, borotválva van a fejük. Az ilyen nagyon rövid hajat nem igazán csípem, de az nem zavar ha kopaszodik.
2012. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, nekem a kopaszodo kevesbe jön be, de a kopaszok nagyon-nagyon. Szerintem borotvald! :D
2012. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik se a kopaszodó, se a kopasz, de még a túl rövid haj se. akkor inkább legyen egy kicsit rosszabb teste, de a feje legyen szép. de hát ez csak az én ízlésem, nem nekem kell hogy tetszél.
2012. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!