Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok kizáró ok ha egy pasi kopaszodik?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Elkezdtem kopaszodni, de ez még annyira nem látszik. Ha nem említem meg egy nő előtt fel sem tűnik neki. Legtöbb esetben minden jól alakul, de amint megemlítem a nő előtt, hogy bizony pár éven belül már csak oldalt meg hátul lesz hajam, utána dobnak. Nem amolyan modell külsejű libákkal ismerkedek, hanem szolid, családcentrikus, többnyire elvált, többgyerekes 30-as nőkkel.

Ti el tudnátok képzelni, félig kopasz párt, vagy ez kizár ok mindenkinél?

Ezidáig egy jó külsejű pasi voltam és úgy hiszem még vagyok is. De már nem sokáig.

Hiába nem olyan jó kinézetű egy nő, akkor is félre fog lépegetni amolyan metroszex, szépfiúkkal. Szerintem senkinek nem egy félig kopasz pasi az álma.

És más az ha megismerkedik egy pár úgy hogy a pasinak még van haja és a nő mellett kopaszodik meg és más ha úgy ismerkednek hogy már nincs. Van az a mondás hogy a külső megfog, a belső megtart. De ilyen külsővel senkit nem lehet megfogni.

Még egy állatian ronda nő is azt mondja, neki nem kellenek a kopaszodó pasik.

Ti hogy vagytok ezzel?


Leginkább 30+ nők válaszai érdekelnek.



2013. okt. 13. 18:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Kizaro ok

31N (nagyon sok a hajam es azr szeretem ha sok vagy normal mennyisegu haja van a ferfinak is) eddig szerencsemre csak hajas ferfiakkal ismerkedtem meg. Egyik exem akivel 13 eve jartunk kopasz majdnen teljesen..regen azt mondtan ra h jo bor jo pasi de mar undorodnek tole.

2016. aug. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!