Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, mennyire lenne, őszintén, az kizáró ok ha egy hölgyről kiderülne, hogy transz, amikor már nagyon megkedveltétek, vagy megszerettétek?

Figyelt kérdés

Ha esetleg már eljuttatok arra a pontra, hogy biztosan ő lehet az igazi, ezen a ponton akkor is visszafordulnátok, amikor megtudjátok?

(Kifejtős válasz is érdekel, miért pro/kontra)



júl. 15. 20:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
60%
Én hánynák, mivel hetero vagyok. Az egész helyzettől hányok, ha ezt valaki próbálja eltitkolni.
júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Két randinál azért már többről van szó, de egy transz nő az csak nőként tekint magára és kész. És nem mindig tartja indokolhatónak, hogy fűnek-fának az orrára kösse. Van olyan barát, aki két év után tudta meg...
júl. 15. 21:04
 13/41 A kérdező kommentje:
De miért kell hányni? Miért nem volt hányinger jó pár randi alatt? Szépen elmondva még ez is érdekel, ha kifejti valaki.
júl. 15. 21:05
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
De ez az információ nem neked fontos, hanem a partnerednek. Oké, hogy nőként gondolsz magadra, de a legtöbb ember nem így látja a dolgot, így ez nekik igenis egy fontos kérdés.
júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, megmondom őszintén, komolyan nem zavarna, pedig hetero vagyok, de úgy vagyok vele, ha valaki férfinak születik, de nőnek érzi magát, akkor tegye meg a megfelelő dolgokat, hogy kibéküljön és összhangban legyen a belső énje a külsejével kapcsolatban. Ezután én nőként tekintenék rá érzelmi és szexuális szempontból is.

Mondjuk 1-2 akadály jönne, tegyük fel a gyermekvállalás, de ott az örökbefofadás, mondjuk nem itt Magyarországon, de ha valóban szeretjük egymást és valóban közös jövőt tervezünk, és valamelyikünk szeretne apa, vagy anya lenni, és ha ehhez az kell, hogy külföldre kellene költözni és ott véghez vinni ezt, akkor ezt közös megegyezés alapján, a kölcsönös szerelem, szeretet, kötődés, elfogadás határain belül az én értelmemben kivitelezhető lenne, részemről nem lenne probléma, baj, vagy zavaró. F

júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
70%

"De ha ő úgy él, hogy ez egy nem fontos kérdés."



Akkor miért tetted fel ezt a kérdést:


"Kedves férfiak, mennyire lenne, őszintén, az kizáró ok ha egy hölgyről kiderülne, hogy transz, amikor már nagyon megkedveltétek, vagy megszerettétek?"



Direkt megvárnád míg a férfi oda lenne érted, hogy minél nehezebben tudjon téged kioffolni!


De azért be vagy szarva attól hogyha elmondanád, hogy transzi vagy azonnal kidobna és jogosan mert lényeges dolgot nem árulnál el magadról.


Ha valaki gyilkos, erőszakoló az is titkolja ugyanúgy míg tudja, míg nem gyilkolja le, nem erőszakolja meg a másikat.


Ugyanaz a mocskos típus vagy, remélem az összes pasi elhajt a fenébe ahová való vagy! Hányingerem van tőled és nem azért mert transz vagy hanem azért mert egy hazug, manipulálós dög vagy.

júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Hát azért teszem fel a kérdést, mert szeretnék megérteni egy tök más nézőpontot, amiben ezek szerint ez szempont.

(El sem kezdem bizonygatni, hogy nem rólam van szó, ez is teljesen jelentéktelen, és elterelődne a téma arra, hogy "dehogynem" :D )

júl. 15. 21:11
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
#13 szépen sajnos nem tudom, de megpróbálom érthetően. Amíg nem tudod addig nem fáj. Pl tizenévesen egy buliban, belehugyoztam egy srác sörébe. Nyilván megitta semmi baja nem volt vele. De miután közöltük vele, hogy mit ivott már rögtön nem volt jó kedvű. Véletlen sem akarlak vizelethez hasonlítani, csak ezen a példán keresztül szeretném érzékeltetni, hogy sok mindenről megváltotik a véleményed, ha kiderül mi is az valójában.
júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
11%
Rólad van szó. Ne hazudgálj már megint.
júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Eddig 60-40nek érzem az arányt, a nem elfogadás javára.
júl. 15. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!