Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfiak mikor realizálódott bennetek, hogy nem vagytok vonzóak?

Figyelt kérdés
Mikor realizálódott vagy milyen élmény hatására, hogy igen én nem vagyok vonzó a nők számára? Hogy akkor most csúnyaként kell leélni az életet.

júl. 14. 10:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#30: "Ha megtörténik, azt észre veszed, ez tuti": Sajnos nem mert mindig elbizonytalanodom és bemesélem magamnak, hogy csak képzelődöm és úgysem kellenék egyetlen nőnek sem.
szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
55%

31.

Na ez már látod tényleg nagy baj.

Nem szabad elmulasztani a pillanatot. Ha kapsz jelzést, onnantól kezdve legyél nyugodtan férfias.

Mondjuk én csak a nagyon szép, nagyon csinos nőkkel vagyok úgy, hogy nehezen hiszem el, hogy pont én jövök be neki, és nem egy sportos, 10 pontos szuper fickó.

szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%

Olyan 13 évesen se voltam helyes de bejött pár lánynak viszont 17 évesen jöttem rá hogy egyedül maradok igaz kb egy éve tudom hogy incel vagyok ezen az oldalon jöttem rá ez nem azt jelenti hogy gyűlölöm a nőket hanem hogy nincs esélyem náluk és nem fogok miattuk gyúrni.


28/F

szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
33 nem kell minden nőnek kigyúrt férfi:'D elég ha normális vagy. Bár a kommentedből ítélve ez sajnos nem teljesül:'D
szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%
#34 Én mindenkivel normális vagyok.
szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Már fiatalon a kutyának sem kellettem és ez nem is változott. De már jó ideje lexarom. 44F :D
szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
60%

Én a korom miatt érzem hogy kevésbé vagyok vonzó. 46 vagyok.

10 éve még kezdeményeztek a nők, ma már nem igazán.

szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

37.

Szerintem ez elsősorban nem életkor kérdése, hanem a kinézet, a megjelenés. Sokszor látni, hogy vannak 50 plusszos férfiak is, akik jól néznek ki.

Az egészséges életmód, egy kis sport, ideális testsúly, sokat jelent.

Sokszor olvasni és látni, hogy 50 plusszos férfinak 15-20 évvel fiatalabb párja van.

Mondjuk persze ehhez kell egy óriási szerencse is, de nem lehetetlen.

A 46 még egyálltalán nem vészes életkor, persze kérdés, hogy mennyire vagy jóképű, sármos.

Még 40 alatti nőt is kaphatnál, és bizony a 40 körüli nők között még kőkemény 10 pontosak is vannak.

Persze az egy másik kérdés, hogy ők a 10+ pontos pasikat keresik.

De minden szerencse kérdése. Minden nőnek más és más a 10 pontos.

Van akinek a vékony magas, van akinek a kicsit mackósabb, kicsit pocakos.

Úgy hogy ne add fel.

szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!