Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfiak mikor realizálódott bennetek, hogy nem vagytok vonzóak?

Figyelt kérdés
Mikor realizálódott vagy milyen élmény hatására, hogy igen én nem vagyok vonzó a nők számára? Hogy akkor most csúnyaként kell leélni az életet.

júl. 14. 10:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
23%
#6-os: és most hány éves vagy? A durva kopaszodás mit jelent?
júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
74%

Azt hogy pl. most 30 évesen annyi hajam van mint apámnak 64 évesen. Sajnos ez a legtöbbeknek, köztük nekem sem áll abszolút jól, de még tűrhetően sem. Minimum 10 évet öregít, ront az ember megjelenésén és igazán jó, és bárki számára elérhető megoldás nincs rá.

Mondjuk én soha nem voltam népszerű a nőknél, valahogy mindig levegőnek néztek, kiröhögtek, hülyének gondoltak...

Nem vagyok/voltam nagydumás, menő, társaság közepe ember, mindig csak láthatatlan, szürke senkinek éreztem magam. Az egyetlen előnyöm, a viszonylag jó külső is megszűnt a kopaszodás miatt.

Talán majd egy másik életben nagyobb sikerem lesz...

júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
28%

12.

30 évesen még nem szabadna ezt elengedni ennyire.

Nagyon sok lehetőség van, persze kell hozzá némi pénz.

Tudnának még belőled hajas-babát csinálni.

A testedet pedig te magad tudnád formálni.

Egy kis futás, de ha nem birod, akkor kerékpározás, egy kis kondi terem.

Nem kell bady-,bildernek lenni, de ha egy picit szálkásítod, formázod magad, az már óriási lépés.

A sport álltal javúl a testtartás, a járàs stílius, minden.

Ezekre ráharapnak ám a nők hidd el.

30 évesen nem szabad feladni. Én 58 vagyok, és még én sem adtam fel.

Minden nap futok, odafigyelve étkezek, 3 éve tartom a 25 kilós fogyást.

Most vettem egy drága arckrémet, egy nagyon jó ffi hajfestéket, mert én meg sajnos eléggé megőszültem.

Ez sem jó, mert egy jó hajszin akár 10 évet is jelenthet minuszba.

Úgyhogy ne add fel semmiképp. 30 évesen még annyi minden van előtted.

Hidd el, hogy egy nőért,cegy jó kapcsolatért megéri kőkeményen odatenni magad, és szenvedni kicsit.

KŰZDENI MINDÍG,FELADNI SOHA.!!!!

júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
74%

13-as: 18 éves korom óta egy grammot nem híztam és nem is fogytam. 180cm vagyok és 75kg. És nem hazudok tényleg 12 éve tartom ezt a testsúlyt, semmi nem változott. Bringázok minden nap, min. 6km-t, munkába és haza. ha boltba megyek vagy van valami más program akkor még többet akár 10-12km-t is tekerek napi szinten. Hétvégén mindig van valami program, olyankor van hogy megyek 20-30km-t is. Nem számít ez semmit. Ha alapvetően nem vagy és soha nem is voltál érdekes a nők számára, már nem leszel az.

Amúgy sincs nagyon olyan közeg ahol egyáltalán találkozhatnék olyan nőkkel akik potenciálisan érdekelhetnének vagy akár én is érdekelhetném őket.

Ahol élek többnyire fiatalok vannak, 20-on éves koruk elején lévők, ők számára én nem vagyok opció. A saját korosztályom meg vagy nem él itt, vagy aki itt maradt/ide visszaköltözött már családostól, férjjel, gyerekkel jön és nyilván nem fog ismerkedni meg eljárkálni mondjuk bulizni. Vagy csak nagyon ritkán.


A hajbeültetés sajnos drága és nem hiszem, hogy olyan nagyon jó megoldást jelentene. Amúgy is szükséges gyógyszeres kezelés, hogy az ember megőrizze a haját. Ráadásul nem is biztos hogy nálam is alkalmazható. Ez sok dologtól függ. Amúgy gondolkodom rajta nagyon erősen, most van egy olyan "projekt" ami ha bejön, bőven lesz rá pénzem, abból fogok tudni áldozni erre is.

júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
50%

14.

Miről beszélűnk báttya??

Veled akkor alapvetően minden oké.

180 centi, 75 kiló ???

Ha én ezt eltudnám érni és tartani, valamilyen segítséggel, bizony Isten monfom, hogy adnék nekiv1 miló ft- ot ajándékba.

Nagyon jó az anyagcseréd, és a májad méregtelenítési funkciója, és a psjzsmirigy működésed.

Még azt mondom, hogy egy plussz 10 kiló elis menne, mert sok nő nem szereti a sovány férfiakat.

Nade semmi gond. Te 80%-ban rendben vagy.

A gondolataidat kéne kicsit átformálni, meg esetleg valamilyen frizurát.

Nálad a legnagyobb baj az, ami nálam is sajnos, az önbizalom hiány.

Az mondjuk tényleg nem előny, ha valami kis világvége helyen laksz, mert ott tényleg nehéz.

Ha van pár jobb kinézetű nő, azok elkelnek szempillantás alatt.

Egyébként egy 30 éves férfihez egy 25 körüli lány bizony hogy illik.

Mostanában 10-15 éves korkülönbségek vannak, és ez még teljesen természetes.

Mondjuk az mindenképpen nyerő lenne, ha valami nagyobb városkában élnél.

júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
#6-os, #12-es: sajnálom, az élet nagyon igazságtalan tud lenni, de remélem még ebben az életben is lesz sikered nők terén.
júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%

15-ös:

"Veled akkor alapvetően minden oké."

Sajnos a nők nem így gondolják.

"A gondolataidat kéne kicsit átformálni, meg esetleg valamilyen frizurát."

Kopaszodva nehéz bármilyen frizurát is csinálni. Konkrétan a fejem tetjén és elől nincs már szinte semmi hajam, pár szál maradt nagyon ritkán.

"Nálad a legnagyobb baj az, ami nálam is sajnos, az önbizalom hiány."

Úgy mégis mitől lenne önbizalma az embernek e téren, ha semmilyen pozitív visszajelzést nem kap?

3 éve közöm nem volt semmilyen nőhöz, se egy randiban, ismerkedésban, vagy akárcsak egy "ártatlan" szemezésben nem volt részem. De még valamiféle jelzést sem kaptam egyetlen nőtől sem arra hogy szabad a pálya, menjek oda hozzá stb.

Iszonyat frusztráló hosszú távon, hogy totál ignorálva van az ember, lényegtelen mit ér el az életben, mennyire fejlődik, mennyire javulnak mondjuk a körülményei, mennyire lesz érett és alkalmas egy párkapcsolatra. Sajnos ez nem ezeken a dolgokon múlik.

A másik iszonyat szar dolog, hogyha belegondolok a fiatal korom elment a semmibe, az otthon recskázással teltek el az évek, mialatt a legtöbben azért csajoznak, ismerkednek és lesz valamiféle sikerük. Én hiába jártam/járok el bárhova, haverokkal, barátokkal akkor sem én leszek érdekes. Konkrétan engem le se szarnak társaságban sem. A többiekhez odamennek a csajok, köszönnek, hülyéskednek velük, hozzám egy szót sem szól egyik sem. De ez is mindig így volt és nem értem az okát.

júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

De akkor előtte volt valami legalább, milyen lányoknál volt sikered a fiatalkorod elején?

Igen, sajnos nem mindenki érdekes a nők számára.

júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%

16.

Ez bizony így van sajnos.

Az élet rohadtul igazságtalan.

Régen azt nondta nekem valaki, hogy a halálban, és a szerelemben ne keressük a logikát.

Ez nagyon így van.

Olyan emberek halnak meg akiknek nem kéne, és olyan emberek találnak rá a szerelemre, akik nem igazán néznek ki jól, és nemis szolgáltak igazán rá.

Miért van az, hogy csinos, jó megjelenésű, szép arcú, 10 pontos lányok nem találnak párt, erőssen molett, nem szép arcú, átlag alatti 2-3 pontos lányokat meg nyalják-falják a jóképű férfiak.

Na persze az is van àm , hogy a nagyon szép, nagyon csinos nőket nem igazán merik megszólítani a férfiak, mert ők csak a nagyon minőségi, nagyon jóképű, sármos férfiakkal állnak szóba.

Velük szemben erőssen müködik az önbizalom hiány.

Fene se tudja, hogy hogyan működik ez.

Az biztos, hogy a társra találás az most 70%-ban szerencse, 30%-ban meg külsö kinézet, megjelenés, arànyos testsúly.

júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
ez azért elég relatív. Attól még, ha valaki külsőre nem "10/10"-es, igenis lehet vonzó a természetével, viselkedésével.
szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!