Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfiak mikor realizálódott bennetek, hogy nem vagytok vonzóak?

Figyelt kérdés
Mikor realizálódott vagy milyen élmény hatására, hogy igen én nem vagyok vonzó a nők számára? Hogy akkor most csúnyaként kell leélni az életet.

júl. 14. 10:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
73%

20.

Igen lehet vonzó vakaki a természetével,és a belső tulajdonságaival is, de ahhoz előbb meg kéne ismerjen valaki.

De ha nem szuper a külsőd, akkor elsem jutsz odáig, hogy megismerjen mint embert is.

Ez itt a nagy probléma.

szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
60%
Így igaz, a természeted, személyiséged csak az után lehet esetleg vonzó ha már megismertek valamennyire. Ha esélyt sem kapsz arra hogy megmutasd ezeket a dolgokat magadból, mert mondjuk nem elég jó a külsőd, akkor ennyi volt, rába&tál...
szept. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

11-14 éves korom körül lehetett.

35F

szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

#21 #22 ez nem igaz. Ha nyitott vagy, vicces vagy, vannak barátaid, akkor előtted a világ.

Gimiben az egyik (szerintem) legcsúnyább srácnak nagyon szép barátnője lett, már 7 éve lesznek együtt.

Szóval azért nem kell magad temetni, mert nem vagy Brad Pitt. Ha meg temeted magad, azzal csak még több akadályt gördítesz magad elé.

szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan már 24-es... Vannak barátaim, haverok, ismerősök rengetegen, konkrétan SEMMIT nem jelent. Ha nem vagy érdekes a nőknek akkor lényegtelen minden más. Márpedig én nem vagyok érdekes számukra és soha nem is voltam. Amíg jól néztem ki (viszonylag), volt pár érdeklődő irántam, de nagyjából szökőévente 1x, 2x jutottam el odáig, hogy egyáltalán beszélgessek egy nővel.

Konkrétan fel tudom sorolni, hogy hány nővel ismerkedtem, beszélgettem életem során (nyilván nem sok) élőben és neten egyaránt. Kb 4 csaj ÖSSZESEN.

Mondjuk egy a barátnőm lett közülük, szóval legalább az arány nem rossz...

Ezzel szemben csak a legszűkebb baráti köröm 10 fő, haverokról meg nem is beszélve.

szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
25 oké, leírtad a sirámaidat, és akkor most mi lesz? Nyavalyogsz életed végéig?
szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
77%

Summa summárum, a következő a lényeg.

Kicsit megfordult a világ szerintem.

Régen a férfiak csípték meg a nőket, a férfiak kezdeményeztek.

Mára ez nagyon megfordult. Ma az van, hogy férfiként ki kell várnom míg egy nőnek szimpatikus leszek.

Ez történhet bárhol. Akár egy üzletben, buszmegállóban, munkahelyen, bárhol.

Ha egy nőnek bejövök, az látható lessz. Egy összenézés, egy mosoly, vagy bármiféle jelzés.

Ebben az esetben a férfi nyugodtan kezdeményezhet.

Ha nincs semmi jel egy nő részéről, akkor kész, ennyi volt.

Én pl teljesen tisztába vagyok azzal, hogy ki kell várnom azt a pillanatot, hogy érezzem és lássam, hogy valaki szimpatizál velem.

Ha ez megtörténik, én már akkor kezdeményezek, ez nem lessz probléma.

Ha viszont nem történik női részről semmi, akkor ennyi.

Nincs mese. Ki kell várni ez az alkalmat,ezt a pillanatot.

Ha összetalálkozok vakahol azzal akinek bejövök, akkor lessz kapcsolat. Ha nem, akkor nem lessz nő, ez tuti.

Ezt a helyzetet is méltósággal kell viselni.

Tudomásul kell venni, hogy nem minden férfinek rendeltetett a sors nőt.

Orvos sem lehet mindenki, űrhajós sem, ès hajóskapitány sem.

Nem jár mindenkinek nő, nem jár mindenkinek a boldogság.

Ezt tudomásul kell venni.

21#

szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
#27: Milyen jelekre érdemes figyelni melyek alapján észrevehető az, ha egy nőnek szimpatikus vagyok?
szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

#27 azért ez kicsit kaotikus.

Nyugodtan odamehetsz enélkül is, aztán ha mégse sikerült felkeltened a nő figyelmét, azt majd észreveszed.


Senkinek nem jár semmi. Ez egy társas kapcsolat, egy barátság... nem attól függ, hogy nézel ki, stb. Ha találkozol valakivel, akivel tudsz beszélgetni, stb, akkor összejössz vele azt cső. De nem igazán lehet úgy ismerkedni, hogy otthon szorongasz azon, hogy hogyan nézel ki és vajon a nők mit fognak rólad gondolni és gyakorin kérdezgeted hogyan kéne csajozni...

Először próbálj csak barátkozni, aztán majd összejön valaki.

szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

28.

Ha megtörténik, azt észre veszed, ez tuti.

Nem lessz nehéz hidd el.

Rád mosolyog kicsit, esetleg hosszassn néz.

De van olyan is, higy szóba elegyedik veledbpl egy boltban.

Leveteti veled a legmagasabban lévő üditőt pl. Esetleg érdeklődik, egy bizonyos termék finomsága, minősége iránt.

Vagy buszmegállóban megkérdezi, hogy merre megy a 764-es busz.

Bármi lehet, csak adjon valami jelet.

29.

Alapvetően sok dologban igazad van. A síránkozás, önsajnálat valóban nem segít.

Mondjuk olyan nőhöz nem megyek oda, ahol az ő részéről semmi reakció, mert az tuti kapufa.

27#

szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!