Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfiak mikor realizálódott bennetek, hogy nem vagytok vonzóak?

Figyelt kérdés
Mikor realizálódott vagy milyen élmény hatására, hogy igen én nem vagyok vonzó a nők számára? Hogy akkor most csúnyaként kell leélni az életet.

júl. 14. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek van tükre.
júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha tükörből/képekről nem egyértelmű valakinek, akkor abból biztos, hogy sorozatosan visszautasításokat kap.
júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Úgy 12 éves korom környékén, amikor már kezdtem volna „jobban” is érdeklődni a lányok iránt. De mivel a bőrömnek egyéb tervei voltak, így nagyon durván elkezdett pattanásosodni.

Talán írnom sem kell, hogy az alacsony termet és a ragyás arc kombója nem túl sikeres ismerkedésnél. Ez miatt meg csak egyre jobban stresszeltem, ami vissza is hatott a testemre (kórosan lefogytam, rossz lett a szemem), egyfajta öngerjesztő 22-es csapdáját eredményezve.

júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Ma reggel...azota is szinte mozdulatlan vagyok. Nem lehet csajom!!!!! Te jo eg? Nem lesz aki elbaxa az eletem? ez igy nem oke!
júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
17-18 éves korom körül éreztem már. Ezért úgy választottam szakmát is, hogy biztos legyen, és jól keressek majd benne. Sajnos a siker ennek ellenére elmaradt... :( 36F
júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekeltem igazán a nőket, pedig szerintem úgy 15-22 éves korom között kifejezetten jóképű voltam.

21-22 évesen kezdtem el iszonyat durván kopaszodni, azóta nem érzem magam egyáltalán vonzónak. Leginkább 3 éve realizálódott bennem ,hogy abszolút nincs esélyem a nőknél, olyan ocsmány lettem, szóval nem is próbálkoztam azóta senkinél. Nyilván emiatt (is) se szex, se csók, se egy randi, semmi hasonlóban nem volt részem. Hihetetlen mennyire szét tudja cseszni egy ember kinézetét a haj elvesztése. Brutális.

júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Velem külcsín terén nem bánt szűkmarkúan a sors, 60 felé kullogva ért csak utol a szomorú felismerés; a kutyát se érdeklem.
júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam igazán jóképűnek, de annyira rossznak sem.

A nők viszont valószínűleg nagyon rossznak tartanak, mert középkorúként 3 éve vagyok egyedül, és nem történik semmi. Sehonnan soha semmilyen apró vagy bármilyen jelzés.

Sajnos ma minden a külsőről szól. Ez lett a legfontosabb.

Ha jól nézel ki, tied a világ, üldöznek a nők, ha nem, akkor teljesen elveszel. Akkor véged van teljesen.

júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amikor általános iskolába mondták az osztálytársak, majd középiskolában is említették, utcán nagyon ritkán de megszokták, felnőttként is néha előjön ez.
júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan most 30 évesen már tető pont de erősödik minden egyes év elteltével.
júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!