Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli független és gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli független és gyermektelen nők! Ha minden egyéb stimmelne, melyik pasit választanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

júl. 13. 15:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kérdést írtad:

"Ha minden egyéb stimmelne, melyik pasit választanátok a lentiek közül?"


Kiemelem:

"Ha minden egyéb stimmelne"

Ez azt jelenti külső-belső-jellem-ész!


Erre ezt írtad utánna:

"Egyelőre informatikus jogász és mérnök a befutó , látni mennyire a személyiség fontos a nőknek."


Na tegyük fel jóindulatból hogy véletlen figyelmetlen tévedés volt az írásodban lévő logikai hiba.. talán elfelejtetted hogy a kérdésed hogy szólt, hiszen már száz ilyen kérdést feltettél, talán össze voltál zavarodva.

júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Egy tizes skálán tizes személyiségű pasi mennyit keressen minimum?

Egy nyolcas? Hatos?


A kérdező mennyit keressen hogy ti össze jöjjetek vele? Ha nők lennétek?

A válaszokból kiderül mennyire fontos a személyiség.

júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az hogy minden stimmel? Hogy érted ezt?

Csak lepontozod aki megemlíti de nem lehet tisztességesen megbeszélni kinek van igaza? Hol Istenhit ez? A becsület és tisztesség megkívánja hogy ahelyett hogy lepontozod őket szerintem nem jogosan, miért nem ismered el inkább hogy elcseszted a kérdést?

Ha tévedek leírhatod a magyarázatot, bizonyítékot.

Nem mindegy neked fontos e a jó személyiség ha neked úgysincs olyanod?

júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Irány Malajzia, kérdező!
júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
85%

Válaszoltok, és mindig feldobja, és mindig csekkolom, hátha bejelentkezett, de nem. Annyira nevetek, gyerekek. Akkora phasz, hogy azt se tudja, mit akar megkérdezni. Rosszul teszi fel a kérdést, aztán mi vagyunk a hülyék, hogy jól válaszoljuk meg.


Más kérdéseknél is ezt csinálja, nem érti a szöveget, amit olvas. Kíváncsi vagyok, mit dolgozik irodában.

júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentedre reakció: a választási lehetőségekben sehol nincs említve személyiség. Nehogy már alapvetés legyen, hogy az, aki csóróbb, az mindig kedvesebb, aranyosabb, jobb fej. Ilyenkor mindenki úgy képzeli el, hogy kb. ugyanolyan személyiség az összes, és ez az egyetlen különbség... akkor meg a többség nyilván azt választja, akivel könnyebb az élet. Plusz említve volt az is, hogy minden stimmel...


Én amúgy az irodai dolgozót húztam be, de csak azért, mert én is az vagyok, így jobban megérti azt, amikor a munkámról beszélek otthon és át tudja érezni, nem kell mindig 6000szer elmagyarázni, hogy mi micsoda, amikor vmit elmesélek. De amúgy mindegy, mit dolgozik, amíg el tudja magát tartani és nem engem pumpol, és telik neki a saját részére heti-kétheti egy programra meg egy párnapis külföldi nyaralásra per év.

júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
46-os van kedved ismerkedni?
júl. 15. 09:35
 48/50 anonim ***** válasza:
90%
47: amit belőled eddig láttam, kösz, de nem, ne haragudj. Már ez is elég undorító dolog, hogy azt írod a kérdésben, hogy minden stimmel ezekkel az emberekkel, aztán fikázod a nőket, hogy nem számít nekik a személyiség... picsogsz, hisztizel...
júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
82%

Irodában dolgozol tanult vagy stb van elég eszed hogy megindokold miért nincs igazunk?

A pénz számít, de a személyiség is, szerintem aki értelmes annak jobban fontos a személyiség, de te csak szakmákat adtál meg.

A jól fizető szakmákhoz oda írhattad volna hogy több pénz de kevésbé jó jellem, ha úgy szavaznak az korrektebb.

Nekem egy 10/10 jellemű kasszás fontosabb, mint egy 10/7 jellemű milliós fizetéssel.

(Férfi vagyok)

júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
49-es nem férfiakat kérdeztem ne zavarjon
júl. 15. 11:43
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!