Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli független és gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli független és gyermektelen nők! Ha minden egyéb stimmelne, melyik pasit választanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

júl. 13. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Autószerelő
Árufeltöltő
Bankár
Informatikus
Irodai dolgozó
Jogász
Mérnök
Orvos
Vállalkozó
Vendéglátós
39 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Egyelőre informatikus jogász és mérnök a befutó , látni mennyire a személyiség fontos a nőknek.


38F incel

júl. 13. 15:48
 2/50 anonim ***** válasza:
72%

Orvos, mérnök, jogász emberek általában istenkomplexusban szenvednek és mindenkit lenéznek, a bankár is talán ide sorolható (Mondom hogy az egész családom eü-s).

Árufeltöltő ha nem választ valamilyen másik munkát nem fog tudni az én életszínvonalamon lenni.

Vendéglátós sokat dolgozik, váltott műszakban, máskor elérhető mint én, ezért nehéz lenne.

Autószerelővel nem sok közös nevező lehetne, nem érdekelnek az autók.


Én az informatikusra szavaztam, ők is tudnak home officeolni mint én, rugalmasak, analitikus gondolkodásúak, a legtöbb párom valamilyen IT-s volt korábban is. Fizetés is még az egyszerűbb munkákért is korrekt, akkor is egy normális életminőség van belőle, ha nem dolgozod halálra magad.

Vállalkozó nyilván sok mindentől függ.


Ez egy ideális helyzet lista, ha két ember klikkel, nem ilyesmin múlik a dolog.

júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Jól bevált az informatikus ha mind már ex. Oh az a drága női logika :).


38F incel

júl. 13. 15:51
 4/50 anonim ***** válasza:
93%

Azért odabasz az 1. hozzászólásod után, hogy te beszélsz logikáról 😂😂😂


A kérdésben az volt, hogy minden stimmel, ebben nyilván a személyiség is benne van. Utána meg kiakadsz, hogy szavaznak az emberek egy szakmára 😂

júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Hiányolom a művészeket (olyan értelemben is mint fotós vagy divattal foglalkozó) és több melóst az autószerelőn kívül (mindenféle szerelők, asztalosok stb. magánban nem megvetendő pénzt lapátolnak össze).
júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

5-ös: nem tud érdekelni hogy te mit hiányolsz.



38F incel

júl. 13. 16:04
 7/50 anonim ***** válasza:
88%

#6 ahogy gondolod drága szívem :) (És még a profi sportolókat is lefelejtettem a panaszlistámról.)

De nyugodj meg, nem szavaztam, nem is fogok.

Olyan szép mindig látni hogy mekkora suttyó vagy, kedves szenteskedő kereszténycel :D El nem tudom képzelni hogy egy ilyen jóravaló fiatal, akarom mondani középkorú embernek miért nincs társa 😅

júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

7-es miért rólad mit lehet tudni ?!?!


38F incel

júl. 13. 16:12
 9/50 anonim ***** válasza:
43%
Ha keresztények akkor egyiket sem.
júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
72%

8


A 7-ről semmit, rólad viszont jó lenne a keve

júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!