Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli független és gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli független és gyermektelen nők! Ha minden egyéb stimmelne, melyik pasit választanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

júl. 13. 15:41
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
61%
sebb is.
júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
85%

1

Te nagyon okos! Foglalkozásokat írtál csak. Megütőtt a hőguta?

júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
90%
#1 a kérdés úgy szólt: "ha minden egyéb stimmelne". Nekem a minden egyébbe beletartozik a személyiség. Szerinted van akinek nem? A tiéd különösen taszító
júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

"Egyelőre informatikus jogász és mérnök a befutó , látni mennyire a személyiség fontos a nőknek."


Nekem úgy jött le a kérdés, hogy a személyiségük egyforma. Tehát mindenben olyanok, amilyenre vágyom, és melyik szakmában dolgozzon.

júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

14-es: “nekem úgy jött le...”


Nekem meg úgy hogy ti nők megint csak a pénzt nézitek !!!


38F incel

júl. 13. 16:30
 16/50 anonim ***** válasza:
87%

Akkor hogy érted a kérdést?


Minden más stimmelne. Ez mit jelent, ha nem azt, hogy egyforma a személyiségük, külsejük, és csak a munkájuk tér el?


Mire gondoltál?

júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%

16

Informatikus nő vagyok. Ne vedd zokon, ha egy kolléga előnyt élvez :D

júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
87%
Te is a jobbat választanaád, ha minden más egyformán stimmelne. Képmutató vagy,.
júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogja leírni, mire gondolt, mert rájött, hogy tiszta idióta.
júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
88%
Agyára ment a hőség🤣kiir egy kérdést aztan elfelejti mit kérdezett és bedurcizik a valaszon🤣szánalomcel
júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!